Mistrně ČR žen ve volném stylu

Mistrně ČR jednotlivkyň ve volném stylu

1991 – Mezinárodní mistrovství Brno / ř.ř. styl

44 kg Dana Durecová – Slovan Varnsdorf

50 kg Angelika Niedermaierová – AK Burghausen / Německo

53 kg Helga Műthalerová – AK Burghausen / Německo

57 kg Andrea Niedermaierová – AK Burghausen / Německo

65 kg Andrea Bischofová – AK Burghausen / Německo

70 kg Andrea Fűlierová – AK Burghausen / Německo

75 kg Monika Jelínková – Sokol Zbrojovka Brno

1991 – Mezinárodní mistrovství Brno / volný styl

44 kg Dana Durecová – Slovan Varnsdorf

50 kg Beata Huttarschová – AK Burghausen / Německo

53 kg Helga Műthalerová – AK Burghausen / Německo

57 kg Andrea Niedermaierová – AK Burghausen / Německo

65 kg Andrea Bischofová – AK Burghausen / Německo

70 kg Andrea Fűlierová – AK Burghausen / Německo

75 kg Monika Jelínková – Sokol Zbrojovka Brno

1992 – Brno

46 kg Dana Durecová – Slovan Varnsdorf

53 kg Soňa Jeroninová – Judo Brno

57 kg Elvíra Jeroninová – Junior Brno

61 kg Olga Rouchalová – Judo Brno

65 kg Markéta Výboštoková – Baník Ostrava

75 kg Marie Kotlinová – Judo Brno

1993 – Borohrádek

44 kg neobsazeno

47 kg Dana Durecová – Slovan Varnsdorf

50 kg Lenka Michálková – Baník Ostrava

53 kg Gabriela Kaločáryová – Baník Ostrava

57 kg Romana Bosá – JWC Brno

61 kg Dagmar Skácelová – Hellas Brno

65 kg Edita Drahošová – Hellas Brno

70 kg Věra Bažantová – Sokol Borohrádek

75 kg Marie Kotlinová – JWC Brno

1994 – ?

44 kg Dana Durecová – Slovan Varnsdorf

47 kg neobsazeno

50 kg Veronika Balcarová – Lokomotiva Krnov

53 kg Dana Černá – JWC Brno

57 kg Elvíra Jeroninová – JWC Brno

61 kg Hana Tvarůžková – Junior Brno

65 kg Zdeňka Fousková – Sokol H.Králové

75 kg Romana Fučíková – SK Jihlava

1994 Mezinárodní mistrovství – H.Králové

44 kg Dana Durecová – Slovan Varnsdorf

47 kg neobsazeno

50 kg Veronika Balcarová – Lokomotiva Krnov

53 kg Dana Černá – JWC Brno

57 kg Elvíra Jeroninová – JWC Brno

61 kg Hana Tvarůžková – Junior Brno

65 kg Zdeňka Fousková – Sokol H.Králové

70 kg Věra Bažantová – Sokol Borohrádek

75 kg Romana Fučíková – SK Jihlava

1995 – Varnsdorf

44 kg neobsazeno

47 kg neobsazeno

50 kg neobsazeno

53 kg neobsazeno

57 kg Dagmar Skácelová – Hellas Brno

61 kg Soňa Chalupová – Bohemia Světlá n/Sázavou

65 kg neobsazeno

70 kg Soňa Jeroninová – JWC Brno

75 kg Romana Hlávková – SK Jihlava

1996 – Brno

44 kg Monika Krausová – Spartak Chrastava

47 kg Dana Durecová – PSK Olymp Praha

50 kg Veronika Balcarová – Lokomotiva Krnov

53 kg Markéta Bečvářová – Spartak Chrastava

57 kg Veronika Hajnová – Sokol Borohrádek

61 kg Soňa Chalupová – Bohemia Světlá n/Sázavou

65 kg Dagmar Skácelová – Hellas Brno

70 kg Soňa Jeroninová – JWC Brno

75 kg Romana Hlávková – SK Jihlava

1997 – H.Králové

51 kg Dana Durecová – PSK Olymp Praha

56 kg Lucie Satrapová – SK Jihlava

62 kg Jana Vojáčková – SK Jihlava

68 kg Hana Tűrkonová – Slovan Varndorf

75 kg Hana Šnajdrová – Sokol H.Králové

1998 – Varnsdorf

46 kg Dana Durecová – Sokol Varndorf

51 kg Olga Orlovská – ASK Valzap Chomutov

56 kg Jitka Novotná – PSK Olymp Praha

62 kg Dagmar Skácelová – TAK Hellas Brno

68 kg Petra Pradeová – Spartak Chrastava

75 kg Hana Pancová – PSK Olymp Praha

1999 – ?

46 kg ?

51 kg ?

56 kg ?

62 kg ?

68 kg ?

75 kg ?

2000 – ?

46 kg ?

51 kg ?

56 kg ?

62 kg ?

68 kg ?

75 kg ?

2001 – ?

46 kg ?

51 kg ?

56 kg ?

62 kg ?

68 kg ?

75 kg ?

2002 – Brno

48 kg Olina Orlovská – PSK Olymp Praha

51 kg Veronika Balcarová – Lokomotiva Krnov

55 kg Andrea Friedrichová – TAK Hellas Brno

59 kg Iveta Šromovská – TAK Hellas Brno

63 kg Jitka Novotná – Sokol Hnidousy-Motyčín

67 kg Petra Pradeová – Spartak Chrastava

72 kg Kateřina Halová – PSK Olymp Praha

2003 – Borohrádek

48 kg Martina Zákravská – Sokol Hr. Králové

51 kg Olina Orlovská – PSK Olymp Praha

55 kg Andrea Friedrichová – TAK Hellas Brno

59 kg Denisa Cyroňová – Sokol Vítkovice

63 kg Martina Zyklová   – ASK VALZAP Chomutov

67 kg Eva Skácelová – TAK Hellas Brno

72 kg Kateřina Halová – PSK Olymp Praha

2004 – Kladno

48 kg Martina Zákravská – Sokol Hr. Králové

51 kg Olina Orlovská – Sokol Hnidousy

55 kg Šárka Andrlová – ASK VALZAP Chomutov

59 kg Andrea Friedrichová – TAK Hellas Brno

63 kg neobsazeno

67 kg Michala Křížková – PSK Olymp Praha

72 kg Petra Pradeová – Spartak Chrastava

2005 – Brno

48 kg Jana Bezvodová – Sokol Hr. Králové

51 kg Lenka Martináková – TAK Hellas Brno

55 kg Šárka Andrlová – ASK VALZAP Chomutov

59 kg Jitka Novotná – Sokol Hnidousy-Motyčín

63 kg Andrea Friedrichová – TAK Hellas Brno

67 kg Michala Křížková – PSK Olymp Praha

72 kg Nina Sklenková – ASK VALZAP Chomutov

2006 – Brno

48 kg Martina Dašková – Sokol Hr. Králové

51 kg Kateřina Kůtová – Spartak Chrastava

55 kg Lenka Martináková – TAK Hellas Brno

59 kg Šárka Andrlová – ASK VALZAP Chomutov

63 kg Martina Zyklová   – PSK Olymp Praha

67 kg Michala Křížková – PSK Olymp Praha

72 kg Nina Sklenková – PSK Olymp Praha

2007 – Praha

48 kg neobsazeno

51 kg Martina Dašková – Sokol Hr. Králové

55 kg Šárka Andrlová – PSK Olymp Praha

59 kg Lenka Martináková – TAK Hellas Brno

63 kg Martina Zyklová – PSK Olymp Praha

67 kg Lucie Hubičková – Sokol Hnidousy-Motyčín

72 kg Nina Sklenková – PSK Olymp Praha

2008 – H. Králové

48 kg Veronika Pinkasová – Sokol Hnidousy-Motyčín

51 kg Kateřina Kůtová – Spartak Chrastava

55 kg Petra Illeová – TAK Hellas Brno

59 kg neobsazeno

63 kg Nikola Roulichová – Sokol Hnidousy-Motyčín

67 kg Michala Spoustová – PSK Olymp Praha

72 kg Lucie Hubičková – Sokol Hnidousy-Motyčín

2009 – Jihlava

48 kg Kateřina Kůtová – Spartak Chrastava

51 kg Petra Illeová – TAK Hellas Brno

55 kg Lenka Martináková – TAK Hellas Brno

59 kg Nikola Roulichová – Sokol Hnidousy-Motyčín

63 kg Barbora Kratochvílová – SK Jihlava

67 kg Martina Zyklová – PSK Olymp Praha

72 kg Anna Chejnovská – Sokol Hr. Králové

2010 – Praha

48 kg Kateřina Kůtová – Spartak Chrastava

51 kg Pavla Bělíková – SK Jihlava

55 kg Nikola Roulichová – Sokol Hnidousy-Motyčín

59 kg Petra Illeová – TAK Hellas Brno

63 kg Šárka Sehnoutková – Spartak Chrastava

67 kg Martina Lhotková – Sokol Hnidousy-Motyčín

72 kg Michala Spoustová – Klášterec n. O.

2011 – Hr. Králové

48 kg neobsazeno

51 kg Kateřina Kůtová – Spartak Chrastava

55 kg Kristýna Pitrová – TAK Hellas Brno

59 kg neobsazeno

63 kg Petra Skalická – TAK Hellas Brno

67 kg Petra Maňásková – Sokol Hr. Králové

72 kg Lucie Hubičková – Sokol Hnidousy-Motyčín

2012 – Ostrava

44 kg neobsazeno

48 kg neobsazeno

51 kg neobsazeno

55 kg Kristýna Pitrová – TAK Hellas Brno

59 kg Lenka Martináková – TAK Hellas Brno

63 kg Nikola Roulichová – Sokol Hnidousy-Motyčín

67 kg Lucie Pudilová – PSK Olymp Praha

72 kg neobsazeno

80 kg Lucie Hubičková – Sokol Hnidousy-Motyčín

2013 – Hr. Králové

44 kg Martina Bobáňová – SK Jihlava

48 kg neobsazeno

51 kg Martina Dašková – Slavia Hradec Králové

55 kg Šárka Čedroňová – Sokol Hnidousy-Motyčín

59 kg Lenka Martináková – TAK Hellas Brno

63 kg Petra Skalická – TAK Hellas Brno

67 kg Adéla Hanzlíčková – TAK Hellas Brno

72 kg neobsazeno

80 kg Lucie Hubičková – Sokol Hnidousy-Motyčín

2014 – Brno

48 kg Veronika Pinkasová – Sokol Hnidousy-Motyčín

53 kg Martina Dašková – Sokol Hradec Králové

55 kg Šárka Čedroňová – Sokol Hnidousy-Motyčín

58 kg Jana Bezvodová – Sokol Hradec Králové

63 kg neobsazeno

69 kg Adéla Hanzlíčková – TAK Hellas Brno

75 kg Lucie Hubičková – Sokol Hnidousy-Motyčín

80 kg neobsazeno

2015 – Hr. Králové

48 kg Martina Dašková – Sokol Hradec Králové

53 kg neobsazeno

55 kg Nikola Roulichová – Sokol Hnidousy-Motyčín

58 kg Šárka Čedroňová – Sokol Hnidousy-Motyčín

60 kg Lenka Martináková – TAK Hellas Brno

63 kg Petra Skalická – TAK Hellas Brno

69 kg Adéla Hanzlíčková – TAK Hellas Brno

75 kg neobsazeno

80 kg Lucie Hubičková – Sokol Hnidousy-Motyčín

2016 – Vítkovice

48 kg neobsazeno

53 kg Martina Dašková – Sokol Hradec Králové

55 kg neobsazeno

58 kg neobsazeno

60 kg Lenka Martináková – TAK Hellas Brno

63 kg Andrea Kubíková – Sokol Hodonín

69 kg Adéla Hanzlíčková – TAK Hellas Brno

75 kg neobsazeno

80 kg neobsazeno

2017 – Vítkovice

48 kg Pinkasová Veronika – Sokol Hnidousy-Motyčín

53 kg Martina Dašková – Sokol Hradec Králové

55 kg neobsazeno

58 kg Lenka Martináková – TAK Hellas Brno

60 kg Dohnalová Yvette – Sokol Vítkovice

63 kg neobsazeno

69 kg Adéla Hanzlíčková – TAK Hellas Brno 

75 kg Foltýnková Lenka – Ostrava

80 kg neobsazeno

2018 – Vítkovice

50 kg Pinkasová Veronika – Sokol Hnidousy-Motyčín

53 kg Martina Dašková – Sokol Hradec Králové

55 kg Cafourková Krystýna – PSK Olymp Praha

59 kg Lenka Martináková – TAK Hellas Brno

62 kg Pragáčová Valerie – TAK Hellas Brno

65 kg Konopíková Tereza – TJ Holýšov

69 kg Petra Skalická – TAK Hellas Brno

72 kg Adéla Hanzlíčková – TAK Hellas Brno 

Poznámka: zpracováno z materiálů Ing.Oldřicha Holuši – Ostrava a SZČR