Mistři ČSR, ČSSR, ČSFR a ČR mužů jednotlivců ve volném stylu

Mistři ČSR, ČSSR, ČSFR a ČR jednotlivců ve volném stylu

1933

56 kg Antonín Nič

61 kg Vích

66 kg Evžen Fleischmann

72 kg Král

79 kg Evžen Kunst

87 kg Jaroslav Sysel

+87 kg Šindelář

1934

56 kg Enders

61 kg Kuranda

66 kg Herda

72 kg Veselý

79 kg Stejskal

87 kg Kretzner

+87 kg Josef Klapuch

1935

56 kg Antonín Šírek

61 kg Karel Kvaček

66 kg Václav Brdek

72 kg Josef Herda

79 kg Kretzner

87 kg František Mráček

+87 kg Josef Klapuch

1936

56 kg Antonín Nič

61 kg Mestek

66 kg ???

72 kg Fleischmann

79 kg Liška

87 kg Jaroslav Sysel

+87 kg Hubert Prokop

1937

56 kg Laca

61 kg Karel Kvaček

66 kg Růžička

72 kg Kocourek

79 kg Němeček

87 kg Pelikán

+87 kg Hubert Prokop

1938

56 kg Antonín Nič

61 kg Karel Kvaček

66 kg Kocourek

72 kg Alois Samec

79 kg Eminger

87 kg Pelikán

+87 kg Hubert Prokop

1945

56 kg Vachl

61 kg Košťál

66 kg Jan Stehlík

73 kg Jaroslav Ouředník

79 kg Adolf Matušek

87 kg Václav Červený

+87 kg Josef Urban

1948

52 kg Josef Zeman

57 kg Vachl

62 kg Weidenthaler

67 kg Vašátko

73 kg Štika

79 kg Josef Herda

87 kg Fialka

+87 kg Jaroslav Sysel

1949

52 kg Josef Zeman

57 kg Jiří Píša

62 kg Gregor

67 kg Jan Stehlík

73 kg Štefan Meszeš

79 kg Václav Zábranský

87 kg Petráš

+87 kg Václav Růžička

Poznámka: zpracováno z materiálů Jiřího Trejbala – Tábor

1950 – Praha

52 kg Josef Vetešník – Železničáři Praha

57 kg Václav Dolejší – Sokol Vinohrady

62 kg Bohumil Kurz – ATK Praha

67 kg Kamil Odehnal – Svit Gottwaldov

73 kg Ladislav Mihalík – Lokomotiva Košice

79 kg Václav Zábranský – Sokol Plzeň I

87 kg Josef Hampl – Sokol Vinohrady

+87 kg Alois Kešner – Sokol Pražský

1951 – Ústí n. Labem

52 kg Jan Červený – ATK Praha

57 kg Pavel Trojan – Lokomotiva Liberec

62 kg Antonín Šín – OP Prostějov

67 kg Milan Řehulka – OP Prostějov

73 kg Jaroslav Hřeben – Lokomotiva Liberec

79 kg Josef Musil – SNB Praha

87 kg Karel Dvořák – SNB Praha

+87 kg Martin Migota – ATK Praha

1952 – Tábor

52 kg Josef Zeman – Svit Gottwaldov

57 kg Pavel Stanický – Svit Gottwaldov

62 kg Jan Stehlík – WALDES Praha

67 kg Vítězslav Hofman – ATK Praha

73 kg Vladislav Sekal – ATK Praha

79 kg Jaroslav Ouředník – Sokol Nusle

87 kg Rudolf Šarman – Sokol Nusle

+87 kg Karel Šimek – ATK Praha

1953 – Gottwaldov

52 kg Josef Zeman – RH Praha

57 kg Evžen Odehnal – ATK Praha

62 kg Kamil Odehnal – Svit Gottwaldov

67 kg Milan Řehulka – OP Prostějov

73 kg Vladislav Sekal – ATK Praha

79 kg Jaroslav Štika – Sokol Nusle

87 kg Ludvík Šarman – Svit Gottwaldov

+87 kg Jaromír Harenčík – ATK Praha

1954 – Jihlava

52 kg Josef Zeman – RH Praha

57 kg Evžen Odehnal – ATK Praha

62 kg Milan Řehulka – OP Prostějov

67 kg Kamil Odehnal – Brno

73 kg Štefan Meseš – Komárno

79 kg Vladislav Sekal – ÚDA Praha

87 kg Jaromír Harenčík – ÚDA Praha

+87 kg Josef Růžička – RH Praha

1955

nekonalo se

1956

nekonalo se

1957 – Praha

52 kg Štefan Benč – Tatran Teplice

57 kg Jan Horňák – Lokomotiva Košice

63 kg Josef Gotgeisl – Dunajplavba Bratislava

67 kg Adolf Dostál – Karlovy Vary

73 kg Antonín Výborný – Lokomotiva Košice

79 kg Jaromír Bezucha – Svit Gottwaldov

87 kg Antonín Matějek – Lokomotiva Košice

+87 kg Čestmír Hejtmánek – VTŽ Chomutov

1958 – Bratislava

52 kg Lubomír Jurman – Svit Gottwaldov

57 kg Štefan Fisher – VTŽ Chomutov

63 kg Vojtěch Tóth – RH Praha

67 kg Dimitr Dimitrov – VTŽ Chomutov

73 kg Josef Vlach – Svit Gottwaldov

79 kg Jaromír Bezucha – Tatran Teplice

87 kg Jiří Kormaník – VTŽ Chomutov

+87 kg Bohumil Kubát – VTŽ Chomutov

 

1959 – Jihlava

52 kg Mikuláš Safko – Lokomotiva Košice

57 kg Martin Mihok – Lokomotiva Košice

63 kg Vojtěch Tóth – Dunajplavba Bratislava

67 kg Dimitr Dimitrov – VTŽ Chomutov

73 kg Josef Vlach – Svit Gottwaldov

79 kg Jiří Loukota – Spartak Plzeň

87 kg Jiří Kormaník – VTŽ Chomutov

+87 kg Bohumil Kubát – VTŽ Chomutov

1960 – Praha

52 kg Štefan Kunetka – TAK Hellas Brno

57 kg Jan Horňák – Slavoj Praha 7

63 kg Oskar Janiak – Slovan Hodonín

67 kg Ivan Komarňak – Dunajplavba Bratislava

73 kg Jiří Mekhed – Spartak Plzeň

79 kg Jiří Loukota – Spartak Plzeň

87 kg Jiří Kormaník – VTŽ Chomutov

+87 kg neobsazeno

1961 – Hodonín

52 kg Štefan Kunetka – TAK Hellas Brno

57 kg Rudolf Lipták – VTŽ Chomutov

63 kg František Kukla – Nitra

67 kg Ivan Komarňak – Dunajplavba Bratislava

73 kg Jan Durdovič – Dunajplavba Bratislava

79 kg Svatopluk Vyvažil – Slovan Hodonín

87 kg Jaroslav Cikán – Slovan Hodonín

+87 kg Petr Kment – RH Praha

1962 – Košice

52 kg Štefan Kunetka – Dunajplavba Bratislava

57 kg Michal Kukla – Nitra

63 kg Vojtěch Tóth – Dunajplavba Bratislava

67 kg Jiří Mekhed – Spartak Plzeň

73 kg Jiří Loukota – Spartak Plzeň

79 kg Jiří Kormaník – VTŽ Chomutov

87 kg Kazimír Valach – Prievidza

+87 kg Petr Kment – RH Praha

1963 – Hodonín

52 kg Karol Lázslo – Dunajplavba Bratislava

57 kg Ondrej Korim – RH Praha

63 kg Jiří Švec – RH Praha

70 kg Miroslav Krupař – VTŽ Chomutov

78 kg Karol Zelenay – Dunajplavba Bratislava

87 kg Václav Garbaczewski – RH Praha

97 kg Jaroslav Cikán – VTŽ Chomutov

+97 kg Bohumil Kubát – VTŽ Chomutov

1964 – Tábor

52 kg Pavol Urbančok – Slovan Hodonín

57 kg Július Túróczi – Lokomotiva Košice

63 kg Vojtěch Tóth – Slovan Teplice

70 kg Dominik Hajas – Ružomberok

78 kg Jan Martínek – Slovan Teplice

87 kg Jiří Loukota – Spartak Plzeň

97 kg Josef Přenosil – RH Praha

+97 kg František Bartůněk – Slovan Hodonín

1965 – Hodonín

52 kg Karol Lázslo – Dukla Hodonín

57 kg Július Túróczi – Lokomotiva Košice

63 kg Vojtěch Tóth – Sklo Union Teplice

70 kg Jaromír Krejčí – OP Prostějov

78 kg František Šimčík – ZJŠ Brno

87 kg Josef Urban – Dukla Hodonín

97 kg Josef Přenosil – Sklo Union Teplice

+97 kg Bohumil Kubát – VTŽ Chomutov

1966 – Ostrava

52 kg Karol Lázslo – Dukla Hodonín

57 kg Mikuláš Timko – Lokomotiva Košice

63 kg Josef Engel – Bohemians Praha

70 kg Dominik Hajas – Baník Prievidza

78 kg Jindřich Baturný – Dukla Hodonín

87 kg Josef Urban – Dukla Hodonín

97 kg Karel Engel – Bohemians Praha

+97 kg Bohumil Kubát – VTŽ Chomutov

1967 – Brno

52 kg Karol Lázslo – Dukla Hodonín

57 kg Míčo Buzňakov – Bohemians Praha

63 kg Josef Engel – RH Praha

70 kg Vlastimil Homola – ZJŠ Hellas Brno

78 kg Josef Cajthaml – Dukla Hodonín

87 kg Josef Urban – Sklo Union Teplice

97 kg Karel Engel – Bohemians Praha

+97 kg František Bartůněk – RH Praha

1968 – Prievidza

52 kg Pavol Urbančok – Baník Prievidza

57 kg Ján Mojžíš – Baník Prievidza

63 kg Josef Engel – RH Praha

70 kg Marian Jaroš – Lokomotiva Košice

78 kg Milan Zedník – Dukla Hodonín

87 kg Kazimír Valach – Baník Prievidza

97 kg Karel Engel – Bohemians Praha

+97 kg Bohumil Kubát – VTŽ Chomutov

1969 – Košice

48 kg Marcel Míček – Lokomotiva Košice

52 kg Karol Lázslo – Dunajplavba Bratislava

57 kg Julius Túroczi – Lokomotiva Košice

62 kg Josef Sršeň – RH Praha

68 kg Josef Engel – RH Praha

74 kg Marian Kuna – Baník Prievidza

82 kg Josef Cajthaml – Slavoj MP Plzeň

90 kg Kazimír Valach – Baník Prievidza

100 kg Karel Engel – RH Praha

+100 kg Andrej Burik – Snina

1970 – Bratislava

48 kg Marcel Míček – Lokomotiva Košice

52 kg Jozef Klimčák – Lokomotiva Košice

57 kg Julius Macho – Lokomotiva Košice

62 kg Josef Sršeň – RH Praha

68 kg Josef Engel – RH Praha

74 kg Marian Kuna – Baník Prievidza

82 kg Josef Cajthaml – Slavoj MP Plzeň

90 kg Kazimír Valach – Baník Prievidza

100 kg Karel Engel – RH Praha

+100 kg Andrej Burik – Snina

1971 – Praha

48 kg Marcel Míček – Lokomotiva Košice

52 kg Jozef Klimčák – Lokomotiva Košice

57 kg Michal Macura – Lokomotiva Košice

62 kg Jan Výskok – Prievidza

68 kg Josef Engel – RH Praha

74 kg Josef Völc – Baník Prievidza

82 kg Juraj Kováč – Dunajplavba Bratislava

90 kg Ján Durdovič – Dunajplavba Bratislava

100 kg Karel Engel – RH Praha

+100 kg Oldřich Vlasák – RH Praha

1972 – Prievidza

48 kg Vladislav Liker – Lokomotiva Košice

52 kg Pavol Urbančok – Baník Prievidza

57 kg Ján Jankovič – Baník Prievidza

62 kg Josef Sršeň – RH Praha

68 kg Josef Engel – RH Praha

74 kg Milan Kuna – Baník Prievidza

82 kg Juraj Kováč – Dunajplavba Bratislava

90 kg Kazimír Valach – Baník Prievidza

100 kg Petr Drozda – RH Praha

+100 kg Andrej Burik – Snina

+100 kg Oldřich Vlasák – RH Praha

1973 – Praha

48 kg Ján Michalčin – Snina

52 kg Pavol Urbančok – Baník Prievidza

57 kg Otto Vozár – Lokomotiva Košice

62 kg Peter Letko – Lokomotiva Košice

68 kg Josef Engel – RH Praha

74 kg Miroslav Musil – RH Praha

82 kg Juraj Kováč – Dunajplavba Bratislava

90 kg Kazimír Valach – Baník Prievidza

100 kg Petr Drozda – RH Praha

+100 kg Oldřich Vlasák – RH Praha

1974 – Prievidza

48 kg Ján Mendel – Baník Prievidza

52 kg Pavol Urbančok – Baník Prievidza

57 kg Otto Vozár – Lokomotiva Košice

62 kg Tibor Hakszer – Dunajplavba Bratislava

68 kg Miroslav Musil – RH Praha

74 kg Dan Karabin – RH Praha

82 kg Josef Cajthaml – Slavoj MP Plzeň

90 kg Milan Kuna – Baník Prievidza

100 kg Petr Drozda – RH Praha

+100 kg Andrej Burik – Snina

1975 – Košice

48 kg Ján Michalčin – Snina

52 kg Petr Jesenič – Dunajplavba Bratislava

57 kg Josef Klimčák – Lokomotiva Košice

62 kg Peter Letko – Lokomotiva Košice

68 kg Marian Jaroš – Lokomotiva Košice

74 kg Dan Karabin – RH Praha

82 kg Arnošt Böhm – RH Praha

90 kg Ján Tokár – Lokomotiva Košice

100 kg Oldřich Vlasák – RH Praha

+100 kg Petr Drozda – RH Praha

1976 – Bratislava

48 kg Vladislav Liker – Lokomotiva Košice

52 kg Milan Mendel – Baník Prievidza

57 kg Josef Klimčák – Lokomotiva Košice

62 kg Tibor Hakszer – Dunajplavba Bratislava

68 kg Gabriel Juhas – Lokomotiva Košice

74 kg František Fábrik – Baník Prievidza

82 kg Arnošt Böhm – RH Praha

90 kg Kazimír Valach – Baník Prievidza

100 kg Petr Drozda – RH Praha

+100 kg Andrej Burik – Snina

1977 – Prievidza

48 kg Vladislav Liker – Lokomotiva Košice

52 kg Milan Kapolka – Lokomotiva Košice

57 kg Josef Klimčák – Lokomotiva Košice

62 kg Wiliam Hönsch – Lokomotiva Košice

68 kg Gabriel Juhas – Lokomotiva Košice

74 kg Dan Karabin – RH Praha

82 kg František Fábrik – Baník Prievidza

90 kg Igor Dugovič – Dunajplavba Bratislava

100 kg Július Strnisko – RH Praha

+100 kg Petr Drozda – RH Praha

1978 – Prievidza

48 kg Ján Židzik – Snina

52 kg Milan Kapolka – Lokomotiva Košice

57 kg Josef Klimčák – Lokomotiva Košice

62 kg Josef Čulák – RH Praha

68 kg Gabriel Juhas – Lokomotiva Košice

74 kg Arnošt Böhm – Nový Bor

82 kg Dan Karabin – RH Praha

90 kg Juraj Kucirko – Lokomotiva Košice

100 kg Július Strnisko – RH Praha

+100 kg Petr Drozda – RH Praha

1979 – Prievidza

48 kg Ján Židzik – Lokomotiva Košice

52 kg Milan Kapolka – Lokomotiva Košice

57 kg Milan Mendel – Dukla Trenčín

62 kg Josef Klimčák – Lokomotiva Košice

68 kg Josef Halaburd – Baník Prievidza

74 kg Dan Karabin – RH Praha

82 kg František Fábrik – Baník Prievidza

90 kg Igor Dugovič – Dunajplavba Bratislava

100 kg Július Strnisko – RH Praha

+100 kg Milan Ježek – ZJŠ Brno

1980 – Prievidza

48 kg Ján Hribik – Dukla Trenčín

52 kg Jozef Schwendtner – Dunajská Streda

57 kg Ferdinand Schlenker – Baník Prievidza

62 kg Ludvik Halazs – Filakovo

68 kg Gabriel Juhas – Lokomotiva Košice

74 kg Dan Karabin – RH Praha

82 kg Pavol Sabo – Lokomotiva Košice

90 kg Juraj Kucirko – Lokomotiva Košice

100 kg Július Strnisko – RH Praha

+100 kg Milan Ježek – ZJŠ Brno

1981 – Praha

48 kg neobsazeno

52 kg Michal Kapolka – Lokomotiva Košice

57 kg Jozef Schwendtner – Dunajská Streda

62 kg Josef Čulák – Lokomotiva Košice

68 kg Wiliam Hönsch – Lokomotiva Košice

74 kg Dan Karabin – RH Praha

82 kg František Fábrik – Baník Prievidza

90 kg Josef Dugovič – Dunajplavba Bratislava

100 kg Július Strnisko – RH Praha

+100 kg Ján Geschvandtner – Baník Prievidza

1982 – Třinec

48 kg Ján Hribik – Baník Prievidza

52 kg Michal Kapolka – Lokomotiva Košice

57 kg Jozef Schwendtner – Dunajská Streda

62 kg Josef Čulák – Lokomotiva Košice

68 kg Gabriel Juhas – Lokomotiva Košice

74 kg Dan Karabin – RH Praha

82 kg Juraj Kucirko – Lokomotiva Košice

90 kg František Fábrik – Baník Prievidza

100 kg Július Strnisko – RH Praha

130 kg Miroslav Luberda – Lokomotiva Košice

1983 – Košice

48 kg Ján Hribik – Baník Prievidza

52 kg Ján Ondika – Dukla Trenčín

57 kg Miroslav Jedlička – Lokomotiva Košice

62 kg Jozef Schwendtner – Dunajská Streda

68 kg Gabriel Juhas – Lokomotiva Košice

74 kg Dan Karabin – RH Praha

82 kg František Fábrik – Baník Prievidza

90 kg Juraj Kucirko – Lokomotiva Košice

100 kg Pavol Kostivar – Baník Prievidza

130 kg Miroslav Luberda – Lokomotiva Košice

1984 – Prievidza

48 kg Dezider Arendáš – Baník Prievidza

52 kg Ján Hribik – Filakovo

57 kg Ferdinand Schlenker – Baník Prievidza

62 kg Jozef Schwendtner – Dunajská Streda

68 kg Milan Mendel – Baník Prievidza

74 kg Dan Karabin – RH Praha

82 kg Jozef Lohyňa – RH Praha

90 kg Juraj Kucirko – Lokomotiva Košice

100 kg Július Strnisko – RH Praha

130 kg Miroslav Luberda – RH Praha

1985 – Trenčín

48 kg Josef Okoličanyi – Lokomotiva Košice

52 kg Dezider Arendáš – Dukla Trenčín

57 kg Miroslav Jedlička – Lokomotiva Košice

62 kg Jozef Schwendtner – Dunajská Streda

68 kg Wiliam Hönsch – Lokomotiva Košice

74 kg Dan Karabin – RH Praha

82 kg František Fábrik – Baník Prievidza

90 kg Juraj Kucirko – Lokomotiva Košice

100 kg Josef Černák – RH Praha

130 kg Július Strnisko – RH Praha

1986 – Trenčín

48 kg Dezider Arendáš – Dukla Trenčín

52 kg Ján Vagač – Lokomotiva Košice

57 kg Miroslav Jedlička – Lokomotiva Košice

62 kg Jozef Čulák – Lokomotiva Košice

68 kg Wiliam Hönsch – Lokomotiva Košice

74 kg Ľubomír Holoubek – Baník Prievidza

82 kg Jozef Lohyňa – RH Praha

90 kg Milan Fábrik – Lokomotiva Košice

100 kg Milan Mazač – Dunajplavba Bratislava

130 kg Vladimír Kovač – Baník Prievidza

1987 – Ostrava

48 kg Dezider Arendáš – Baník Prievidza

52 kg Ján Vagač – Lokomotiva Košice

57 kg Marian Vohnout – Baník Prievidza

62 kg Josef Švajlenka – Baník Prievidza

68 kg Miroslav Galbavý – Dukla Trenčín

74 kg Jaroslav Bago – Baník Prievidza

82 kg Ľubomír Holoubek – Baník Prievidza

90 kg Jozef Lohyňa – RH Praha

100 kg Július Strnisko – RH Praha

130 kg Miroslav Luberda – Lokomotiva Košice

1988 – Třinec

48 kg Josef Okoličanyi – Lokomotiva Košice

52 kg Marian Mesaroš – Dukla Trenčín

57 kg Ján Vagač – Lokomotiva Košice

62 kg Milan Sipos – Dunajská Streda

68 kg Miroslav Galbavý – Dukla Trenčín

74 kg Milan Revický – Dukla Trenčín

82 kg Ľubomír Holoubek – Baník Prievidza

90 kg Jozef Lohyňa – RH Praha

100 kg Július Strnisko – RH Praha

130 kg Radim Vokurka – RH Praha

1989 – Prievidza

48 kg Josef Okoličanyi – Lokomotiva Košice

52 kg Dezider Arendáš – Baník Prievidza

57 kg Jaroslav Gabčo – RH Praha

62 kg Jozef Schwendtner – Dunajská Streda

68 kg Miroslav Galbavý – Dukla Trenčín

74 kg Milan Revický – Dukla Trenčín

82 kg Ľubomír Holoubek – Baník Prievidza

90 kg Josef Palatinus – Dukla Trenčín

100 kg Roman Púchovský – Lokomotiva Košice

130 kg Vladimír Kovač – Baník Prievidza

1990 – Praha

48 kg Josef Okoličanyi – Lokomotiva Košice

52 kg Dezider Arendáš – Baník Prievidza

57 kg Marian Mesaroš – Dukla Trenčín

62 kg Zdeno Belák – Dukla Trenčín

68 kg Josef Švajlenka – Baník Prievidza

74 kg Milan Revický – Dukla Trenčín

82 kg Martin Gažur – RH Praha

90 kg Jozef Lohyňa – RH Praha

100 kg Milan Mazač – RH Praha

130 kg Juraj Štěch – RH Praha

1991 – Praha

48 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha

52 kg Arnold Csicsay – Dunajplavba Bratislava

57 kg Štefan Fernyák – Dunajská Streda

62 kg Štefan Skaný – Dunajplavba Bratislava

68 kg Josef Švajlenka – Baník Prievidza

74 kg Milan Revický – Dukla Trenčín

82 kg Martin Gažur – PSK Olymp Praha

90 kg Jozef Lohyňa – PSK Olymp Praha

100 kg Milan Mazač – PSK Olymp Praha

130 kg Miroslav Luberda – Lokomotiva Košice

1992 – Trenčín

48 kg Roman Kollar – Dukla Trenčín

52 kg Luboš Čikel – Dukla Trenčín

57 kg Mário Hromádka – Dukla Trenčín

62 kg Sylvestr Nagy – Dunajská Streda

68 kg Josef Švajlenka – Baník Prievidza

74 kg Milan Revický – Dukla Trenčín

82 kg Martin Gažur – PSK Olymp Praha

90 kg Ľubomír Holoubek – Baník Prievidza

100 kg Milan Mazač – PSK Olymp Praha

130 kg Petio Makedonov – Lokomotiva Košice

1993 – Chomutov

48 kg Roman Karger – TAK Hellas Brno

52 kg Jan Mlejnek – Glavunion Teplice

57 kg Štefan Kovač – PSK Olymp Praha

62 kg Martin Kantor – PSK Olymp Praha

68 kg Tomáš Tobola – PSK Olymp Praha

74 kg Miroslav Válka – PSK Olymp Praha

82 kg Pavel Frinta – PSK Olymp Praha

90 kg Jiří Pikeš – PSK Olymp Praha

100 kg Roman Piskoř – PSK Olymp Praha

130 kg Juraj Štěch – PSK Olymp Praha

1994 – Ostrava

48 kg neobsazeno

52 kg Ladislav BřezinaASK Valzap Chomutov

57 kg Patrik Feri – PSK Olymp Praha

62 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha

68 kg Tomáš Tobola – PSK Olymp Praha

74 kg Jiří Zelinka – TAK Hellas Brno

82 kg Pavel Frinta – Domino Praha

90 kg Marek Švec – PSK Olymp Praha

100 kg Zdeněk Kocman – ASK Valzap Chomutov

130 kg Juraj Štěch – PSK Olymp Praha

1995 – Chomutov

48 kg Marek Choleva – SSK Vítkovice

52 kg Josef HejdaBaník Ostrava OKD

57 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha

62 kg Sergej Chomutovskij – ASK Valzap Chomutov

68 kg Tomáš Tobola – Domino Praha

74 kg Jiří Zelinka – TAK Hellas Brno

82 kg Miroslav Válka – PSK Olymp Praha

90 kg Marek Švec – Domino Praha

100 kg Jan Třešňák – PSK Olymp Praha

130 kg Zdeněk Kocman – ASK Valzap Chomutov

1996 – Krmelín (Ostrava)

52 kg Josef HejdaBaník Ostrava OKD

57 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha

62 kg Roman Kovačík – SSK Vítkovice

68 kg Tomáš Tobola – Domino Praha

74 kg Jiří Zelinka – TAK Hellas Brno

82 kg Miroslav Válka – PSK Olymp Praha

90 kg Tomáš Vobořil – PSK Olymp Praha

100 kg Dan Karabin – PSK Olymp Praha

130 kg Zdeněk Kocman – ASK Valzap Chomutov

1997 – Chomutov

52 kg Josef HejdaBaník Ostrava OKD

57 kg Radek Hemelík – Glaverbel Czech Teplice

62 kg Roman Kovačík – SSK Vítkovice

68 kg Tomáš Tobola – Domino Praha

76 kg Jiří Žák – Supratrade Praha

85 kg Tomáš Vobořil – PSK Olymp Praha

97 kg Dan Karabin – PSK Olymp Praha

130 kg David Vala – PSK Olymp Praha

1998 – Chomutov

54 kg Marian SlončíkSSK Vítkovice

58 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha

63 kg Karel Mann – Sokol Hostivař

68 kg Tomáš Tobola – Sokol Hostivař

76 kg Davlet Absalamov – Baník Nelson Ostrava

85 kg Rudolf Vobořil – PSK Olymp Praha

97 kg Dan Karabin – PSK Olymp Praha

130 kg David Vala – PSK Olymp Praha

1999 – Plzeň

54 kg Petr PerglerGlaverbel Czech Teplice

58 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha

63 kg Roman Kovačík – SSK Vítkovice

69 kg Tomáš Tobola – PSK Olymp Praha

76 kg Jiří Žák – Supratrade Praha

85 kg Rudolf Vobořil – PSK Olymp Praha

97 kg Dan Karabin – PSK Olymp Praha

130 kg Jan Třešňák – PSK Olymp Praha

2000 – Praha

54 kg Petr PerglerGlaverbel Czech Teplice

58 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha

63 kg Marian Slončík – SSK Vítkovice

69 kg Tomáš Tobola – PSK Olymp Praha

76 kg Jiří Žák – Supratrade Praha

85 kg Rudolf Vobořil – PSK Olymp Praha

97 kg Jan Třešňák – PSK Olymp Praha

130 kg Petr Bystroň – Sokol Moravská Ostrava II

2001 – H. Králové

54 kg Petr PerglerGlaverbel Czech Teplice

58 kg Marian Slončík – SSK Vítkovice

63 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha

69 kg Jan Štěrba – Sokol Hr. Králové

76 kg Jiří Kožíšek – Sokol I Plzeň

85 kg Rudolf Vobořil – PSK Olymp Praha

97 kg Petr Bystroň – Sokol Moravská Ostrava II

130 kg Luděk Kolář – Lokomotiva Plzeň

2002 – Ostrava

55 kg Petr PerglerGlaverbel Czech Teplice

60 kg Radek Hemelík – Glaverbel Czech Teplice

66 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha

74 kg Pavel Jezdinský – Glaverbel Czech Teplice

84 kg Davlet Absalamov – Sokol Moravská Ostrava II

96 kg Petr Bystroň – Sokol Moravská Ostrava II

120 kg Jan Třešňák – Glaverbel Czech Teplice

2003 – Liberec

55 kg Jan ŠrámkoTAK Hellas Brno

60 kg Marian Slončík – Sokol Vítkovice

66 kg Luděk Burian – ASK Valzap Chomutov

74 kg Michal Križan – Sokol I Plzeň

84 kg Tomáš Vobořil – PSK Olymp Praha

96 kg Filip Soukup – Sokol I Plzeň

120 kg David Vala – PSK Olymp Praha

2004 – H. Králové

55 kg Ondřej Zámečník – Slovan Hodonín

60 kg Radek Hemelík – ASK Valzap Chomutov

66 kg Michal Baněk – TAK Hellas Brno

74 kg Jiří Kožíšek – Sokol I Plzeň

84 kg Pavel Jezdinský – Glaverbel Czech Teplice

96 kg Petr Bystroň – Sokol Moravská Ostrava II

120 kg Jan Třešňák – Glaverbel Czech Teplice

2005 – Praha

55 kg Jiří Milichovský – Jiskra Havl. Brod

60 kg Martin Hejný – Sokol Borohrádek

66 kg Jan Szebista – PSK Olymp Praha

74 kg Michal Križan – Sokol I Plzeň

84 kg Pavel Jezdinský – Glaverbel Czech Teplice

96 kg Petr Bystroň – Sokol Moravská Ostrava II

120 kg Jan Třešňák – Glaverbel Czech Teplice

2006 – Teplice

55 kg Václav Hejčík – OP Prostějov

60 kg Marian Slončík – Sokol Vítkovice

66 kg Sergej Aksimov – Sokol Vítkovice

74 kg Ivan Plop – K.A. Smíchov

84 kg Václav Laštovka – Glaverbel Czech Teplice

96 kg Viktor Púčala – Jiskra Havl. Brod

120 kg Jan Třešňák – Glaverbel Czech Teplice

2007 – H. Králové

55 kg Martin Šulc – Sokol Hradec Králové

60 kg Sargis Aghababyan – SK Jihlava

66 kg Sergej Aksimov – Sokol Vítkovice

74 kg Ivan Plop – K.A. Smíchov

84 kg Michal Križan – Sokol I Plzeň

96 kg Petr Bystroň – Sokol Moravská Ostrava II

120 kg Jan Třešňák – Glaverbel Czech Teplice

2008 – Vítkovice

55 kg Jan Stapaj – Sokol Vítkovice

60 kg Jan Vejsada – KZ Bohemians Praha

66 kg Sergej Aksimov – Sokol Vítkovice

74 kg Michal Prukner – TAK Hellas Brno

84 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice

96 kg Daniel Havlík – Sokol Moravská Ostrava II

120 kg Petr Bystroň – Sokol Moravská Ostrava II

2009 – Ostrava

55 kg Josef Počarovský – Sokol Moravská Ostrava II

60 kg Jiří Milichovský – Jiskra Havl. Brod

66 kg Michal Bača – TŽ Třinec

74 kg Jan Szebista – TJ Třebíč

84 kg Michal Šimko – TAK Hellas Brno

96 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice

120 kg Jan Třešňák – Glaverbel Czech Teplice

2010 – Praha

55 kg Jan Stapaj – Sokol Vítkovice

60 kg Jan Vejsada – KZ Bohemians Praha

66 kg Jan Žižka – PSK Olymp Praha

74 kg Ivan Plop – K.A. Smíchov

84 kg Tomáš Zezulák – Sokol Vítkovice

96 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice

120 kg David Vala – PSK Olymp Praha

2011 – H.Králové

55 kg Daniel Belousov – PSK Olymp Praha

60 kg Petr Neuman – Glaverbel Czech Teplice

66 kg Artem Myroshnychenko – TAK Hellas Brno

74 kg Gurgen Baghdasaryan – TAK Hellas Brno

84 kg Michal Prukner – TAK Hellas Brno

96 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice

120 kg David Švéda – TAK Hellas Brno

2012 – Vítkovice

55 kg neobsazeno

60 kg Petr Neuman – Glaverbel Czech Teplice

66 kg Adam Akaev – Sokol Hradec Králové

74 kg Gurgen Baghdasaryan – TAK Hellas Brno

84 kg Michal Prukner – TAK Hellas Brno

96 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice

120 kg David Švéda – TAK Hellas Brno

2013 – H.Králové

55 kg Jan Stapaj – Sokol Vítkovice

60 kg Ivan Šimek – Slavoj Plzeň

66 kg Jan Babinec – KA Bohemians Praha

74 kg Tomáš Jedlička – K.A. Smíchov

84 kg Štefan Szebista – TJ Třebíč

96 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice

120 kg David Švéda – TAK Hellas Brno

2014 – Brno

57 kg Amin Islamly – K.A. Smíchov

61 kg Petr Klikoš – Sokol Plzeň

65 kg Bashir Gadaborshev – TAK Hellas Brno

70 kg Marek Barva – Sokol Vítkovice

74 kg Gurgen Baghdasaryan – TAK Hellas Brno

86 kg Jan Szebista – TJ Třebíč

97 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice

125 kg David Švéda – TAK Hellas Brno

2015 – H.Králové

57 kg Tomáš Klůs – Sokol Plzeň

61 kg Petr Honsa – Sokol Vyšehrad

65 kg Štěpán Šmejkal – Sokol Vyšehrad

70 kg Marek Barva – Sokol Vítkovice

74 kg Gurgen Baghdasaryan – TAK Hellas Brno

86 kg Štefan Szebista – TJ Třebíč

97 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice

125 kg Marek Brož – Sokol Hradec Králové

2016 – Vítkovice

57 kg Tomáš Klůs – Sokol Plzeň

61 kg Petr Honsa – Sokol Vyšehrad

65 kg David Tomiczek – TŽ Třinec

70 kg Aren Mehrabyan – KA Bohemians Praha

74 kg Gurgen Baghdasaryan – TAK Hellas Brno

86 kg Kalašnik Andrej – TAK Hellas Brno

97 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice

125 kg David Švéda – TAK Hellas Brno

2017 – H.Králové

57 kg Tomáš Klůs – Sokol Plzeň

65 kg Petr Honsa – Sokol Vyšehrad

70 kg Štěpán Šmejkal – Sokol Vyšehrad

74 kg Kolodka Igor – PSK Olymp Praha

86 kg Gurgen Baghdasaryan – TAK Hellas Brno

97 kg Tobola Tomáš – Sokol Hnidousy Motyčín

125 kg David Švéda – TAK Hellas Brno

2018 – Vítkovice

57 kg Todt Ondřej – TJ Holýšov

61 kg Juřík Mike – Sokol Vyšehrad

65 kg Kopřiva David – Sokol Vítkovice

70 kg Tomiczek David – TŽ Třinec

74 kg Jedlička Tomáš – KA Smíchov

79 kg Hanzlíček Alois – TAK Hellas Brno

86 kg Vojtěch Piskoř – Sokol Vítkovice

92 kg Brož Marek – Sokol Hradec Králové

97 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice

125 kg David Švéda – TAK Hellas Brno

Poznámka: zpracováno z materiálů Ing.Oldřicha Holuši – Ostrava a SZČR