Mistři ČSR, ČSSR, ČSFR a ČR družstev mužů v zápase řeckořímském a volném stylu

Mistři ČSR, ČSSR, ČSFR a ČR družstev

rok   styl: řecko-římský / volný

1952 ATK Praha / ???

1953 ATK Praha / ???

1954 Rudá hvězda Praha / ???

1955 ??? / ???

1956 ÚDA Praha / ???

1957 Rudá hvězda Praha / ???

1958 VTŽ Chomutov / ???

1959 VTŽ Chomutov / ???

1960 VTŽ Chomutov / ???

1961 VTJ Dukla Hodonín / ???

1962 VTŽ Chomutov / ???

1963 VTŽ Chomutov / Rudá hvězda Praha

1964 Rudá hvězda Praha / Rudá hvězda Praha

1965 Sklo Union Teplice / Dunajplavba Bratislava

1966 Rudá hvězda Praha / Baník Prievidza

1967 Sklo Union Teplice / Lokomotiva Košice

1968 VTŽ Chomutov / Dunajplavba Bratislava

1969 VTŽ Chomutov / Dunajplavba Bratislava

1970 Baník Ostrava / Dunajplavba Bratislava

1971 Sklo Union Teplice / Lokomotiva Košice

1972 Baník Ostrava / Baník Prievidza

1973 Baník Ostrava / Lokomotiva Košice

1974 Baník Ostrava OKD / Rudá hvězda Praha

1975 Baník Ostrava OKD / Lokomotiva Košice

1976 Baník Ostrava OKD / Lokomotiva Košice

1977 Baník Ostrava OKD / Lokomotiva Košice

1978 Sklo Union Teplice / Lokomotiva Košice

1979 Baník Ostrava OKD / Lokomotiva Košice

1980 Baník Ostrava OKD/ Lokomotiva Košice

1981 Baník Ostrava OKD/ Lokomotiva Košice

1982 Baník Ostrava OKD/ Lokomotiva Košice

1983 Baník Ostrava OKD / Baník Prievidza

1984 Baník Ostrava OKD/ Baník Prievidza

1985 Dukla Trenčín / Baník Prievidza

1986 Baník Ostrava OKD / Baník Prievidza

1987 Baník Ostrava OKD / Baník Prievidza

1988 Dukla Trenčín / Baník Prievidza

1989 Dukla Trenčín / Baník Prievidza

1990 Dukla Trenčín / Dukla Trenčín

1991 Dukla Trenčín / PSK Olymp Praha

1992 ASK VALZAP Chomutov / Dukla Trenčín

1993 Dukla Trenčín / PSK Olymp Praha

1994 Domino Praha – společná liga ř.ř. a v.s.

1995 Domino Praha – společná liga ř.ř. a v.s.

1996 ASK VALZAP Chomutov – společná liga ř.ř. a v.s.

1997 SSK Vítkovice – společná liga ř.ř. a v.s.

1998 Baník Nelson Ostrava – společná liga ř.ř. a v.s.

1999 Glaverbel Czech Teplice – společná liga ř.ř. a v.s.

2000 SSK Vítkovice – společná liga ř.ř. a v.s.

2001 Glaverbel Czech Teplice – společná liga ř.ř. a v.s.

2002 Glaverbel Czech Teplice – společná liga ř.ř. a v.s.

2003 Glaverbel Czech Teplice – společná liga ř.ř. a v.s.

2004 Glaverbel Czech Teplice – společná liga ř.ř. a v.s.

2005 Jiskra Havlíčkův Brod / TAK Hellas Brno

2006 Jiskra Havlíčkův Brod / Sokol Vítkovice

2007 Jiskra Havlíčkův Brod / Sokol Vítkovice

2008 Jiskra Havlíčkův Brod / Sokol Vítkovice

2009 Jiskra Havlíčkův Brod / Glaverbel Czech Teplice

2010 Jiskra Havlíčkův Brod / Glaverbel Czech Teplice

2011 Jiskra Havlíčkův Brod / Sokol Vítkovice

2012 Jiskra Havlíčkův Brod / Sokol Vítkovice

2013 Jiskra Havlíčkův Brod / Sokol Vítkovice

2014 Jiskra Havlíčkův Brod / Sokol Vítkovice

2015 Jiskra Havlíčkův Brod / Sokol Vítkovice

2016 Sokol Hodonín / Sokol Vítkovice

2017 PSK Olymp Praha / Sokol Vítkovice

Poznámka: zpracováno z materiálů Ing.Oldřicha Holuši – Ostrava a SZČR