Dostupná historická data oddílu

2018

  • Mistrovství ČR mužů ř.ř. v Ostravě: 6.místo Kučera ve váze do 72kg a 2.místo Jezdinský ve váze do 87kg.
  • Mistrovství ČR mužů v.s. ve Vítkovicích: 4.místo Kučera ve váze do 70kg, 2.místo Jezdinský ve váze do 79kg, 3.místo Novotný ve váze do 74kg a 3.místo Mrákota ve váze do 97kg.
  • Mistrovství ČR juniorů ř.ř. v Praze: 5.místo Kučera ve váze do 72kg a 5.místo Novotný ve váze do 77kg.
  • Mistrovství ČR juniorů v.s. v Teplicích: Mistrovský titul získal Kučera ve váze do 70kg a 4.místo Novotný ve váze do 74kg.
  • Mistrovství ČR kadetů v.s. v Kladně: 4.místo Šucha ve váze do 80kg.
  • Mistrovství ČR žáků ř.ř. v Praze: 4.místo Kočí ve váze do 38kg, 5.místo Fabián  ve váze do 52kg a 4.místo Gűnther ve váze do 62kg.
  • Mistrovství ČR žáků v.s. v Teplicích: 3.místo Kočí ve váze do 38kg, 5.místo Včelařík ve váze do 41kg a 5.místo Gűnther ve váze do 62kg.
  • Mistrovství ČR ml.žáků ř.ř. v Jihlavě: 5.místo Slunéčko ve váze do 35kg a Samuel Jezdinský 6.místo, 6.místo Kočí ve váze do 39kg.
  • Mistrovství ČR ml.žáků v.s. v Kladně: 5.místo Jezdinský ve váze do 35kg, 4.místo Včelařík ve váze do 39kg, 5.místo Fabián ve váze do 39kg a 4.místo Burda ve váze do 52kg.
  • Mistrovství ČR ml.žákyň v.s. v Kladně: 4.místo K.Svitková ve váze do 39kg
  • MT Kolding 2018 ř.ř. v Dánsku: 3.místo Gűnther ve váze do 59kg.
  • Velikonoční turnaj mládeže v Krásné Lípě, 102 závodníků z 11 oddílů:
    • přípravka B: B ve váze do 28kg 6.místo D.Gűnther a 7.místo Sean Jezdinský. Ve váze do 39kg Horn 1.místo,
    • přípravka A: ve váze do 35kg 6.místo Zvěřina, ve váze do 39kg Sanejstr 3.místo, ve váze do 43kg Bylina 2.místo a ve váze do 63kg Drábek 1.místo,
    • mladší žáci: ve váze do 35kg Samuel Jezdinský 1.místo, ve váze do 39kg Kočí 1.místo, ve váze do 43kg Včelařík 1.místo a ve váze do 47kg Fabián 1.místo,
    • soutěž družstev 4.místo.
  • Velká cena Borohrádku, 130 závodníků ze 13ti oddílů:
    • přípravka B: 5.místo ve váze do 31kg Sean Jezdinský,
    • přípravka A: 2.místo ve váze do 43kg Bylina,
    • žáci: 2.místo Gűnther ve váze do 68kg,
  • Mezinárodního turnaje LIDICE – Sokolský pohár 2018, 311 závodníků z 37ti oddílů z 7 zemí:
    • přípravka A: 3.místo ve váze do 47kg Bylina, 4.místo ve váze do 52kg Škorvaga a 2.místo ve váze do 70kg Drábek,
    • žáci: 2.místo Gűnther  ve váze do 68kg,
  • VC Meziboří, 116 závodníků z 13 oddílů:
    • Přípravka B: 4.místo Sean Jezdinský ve váze do 31kg a 1.místo Horn ve váze do 39kg,
    • Přípravka A: 1.místo Bylina a 6.místo Kocourek ve váze do 47kg, 2.místo Drábek ve váze do 70kg,
    • Mladší žáci: 2.místo Slunéčko a 3.místo Samuel Jezdinský ve váze do 39kg, 2.místo Fabián ve váze do 52kg a 4.místo Burda ve váze do 57kg.
  • 7.ročník Memoriálu F.Kubici, Teplice – 98 závodníků z 12ti oddílů:
    • Přípravka B: 3.místo Sean Jezdinský ve váze do 31kg, 2.místo Hašek ve váze do 39kg a 2.místo Horn ve váze do 43kg,
    • Přípravka A: 1.místo Kocourek ve váze do 47kg, 1.místo Bylina ve váze do 52kg, 1.místo Škorvaga ve váze do 57kg a 1.místo Drábek ve váze do 63kg,
    • Mladší žáci: 1.místo Kočí, Samuel Jezdinský 2.místo a Slunéčko 3.místo ve váze do 39kg, 2.místo Včelařík ve váze do 43kg, 2.místo Fabián ve váze do o 52kg a 2.místo Burda ve váze do 57kg,
    • Kategorie žáků: 2.místo Gűnther ve váze do 57kg,
    • V soutěži družstev obsadili Teplice 1.místo.
  • Memoriál R.Volrába, H.Králové – 148 závodníků z 12ti oddílů ČR, SR a Polska,
    • Přípravka B: 3.místo Sean Jezdinský ve váze do 31kg,
    • Přípravka A: 1.místo Bylina ve váze do 47kg a 1.místo Škorvaga ve váze do 57kg,
    • Mladší žáci: 3.místo Kočí a 5.místo Slunéčko ve váze do 39kg, 1.místo Včelařík ve váze do 43kg a 4.místo Fabián ve váze do 52kg,
    • Kategorie žáků: 1.místo T.Gűnther ve váze do 68kg,
    • V soutěži družstev Ml.žáků obsadili Teplice 2.místo.
  • 31.ročník Memoriálu G. Frištenského, Prostějov – 120 závodníků z 21ti oddílů ČR a SR,
    • Přípravka B: 6.místo Sean Jezdinský ve váze do 31kg a 4.místo Hašek ve váze do 39kg,
    • Přípravka A: 2.místo Bylina ve váze do 52kg,
    • Mladší žáci: 2.místo Kočí ve váze do 39kg.
  • 23.7. zemřel Miroslav Doksanský

2017

  • Mezinárodní mistrovství ČR seniorů ř.ř. v Chomutově: 6.místo Jezdinský ve váze do 85kg.
  • Mistrovství ČR seniorů v.s. v H.Králové: 2.místo Kučera ve váze do 70kg.
  • Mistrovství ČR juniorů v.s. ve Vítkovicích: 2.místo Kučera ve váze do 66kg.
  • Mistrovství ČR juniorů ř.ř. v H.Brodě: 6.místo Novotný ve váze do 76kg.
  • Mistrovství ČR juniorů v.s. v Plzni: 5.místo Novotný ve váze do 76kg.
  • Mistrovství ČR žáků v.s. ve Vítkovicích: 6.místo Šucha ve váze do 69kg.
  • Mistrovství ČR ml.žáků v.s. v Plzni: Mistrovský titul získal Gűnther ve váze do 52kg.
  • Mistrovství ČR ml.žáků ř.ř. v Krnově: Mistrovský titul získal Gűnther ve váze do 57kg a 6.místo Včelařík ve váze do 39kg.
  • Družstvo mužů v 1.lize ve volném stylu získalo 3.místo za Sokolem Vítkovice a Společenstvím  KA Smíchov a Sokolem Vyšehrad ve složení: trenér Jezdinský a Svitek, borci Klůs, Šťastník, Neuman, Kučera, Špatný, Draksel, Laurenc, Diviš, Durec, Kolodka, Magomedov, Janíček, Rejnart, Varga, Žižka, Š.Szebista, J.Adam, L.Adam, Malík, Odl, Konvičný, Fedotov, Kieswetter, Mrákota a David
  • Turnaj oblastních družstev v zápase – Brno 2017:
    • Tým Ústecké oblasti vybojoval 1.místo v sestavě: Trenér Pavel Jezdinský (Teplice), váha do 46kg Abdurahman Baizhanov (Ústí), váha do 50kg Abdulla Mussaglyiev (Ústí), váha do 54kg Tomáš Gűnther (Teplice), váha do 58kg Abdurahim Kuanyshbek (Ústí), váha do 63kg Josef Pfeifer (Chomutov), váha do 69kg Azat Myngtur (Ústí) a váha do 76kg Lukáš Novák (Chomutov),
    • V prvním utkání Ústecká oblast porazila Východočeskou oblast 20:17, když zvítězili Mussaglyiev, Kuanyshbek, Myngtur a Novák,
    • Ve druhém utkání Ústecká oblast porazila Pražský svaz zápasu spojený s Libereckou oblastí 21:18, když zvítězili Baizhanov, Mussaglyiev, Kuanyshbek a Myngtur,
    • Ve třetím utkání Ústecká oblast porazila Moravskoslezskou oblast 30:5, když zvítězili Mussaglyiev, Gűnther, Kuanyshbek, Pfeifer, Myngtur a Novák,
    • Ve čtvrtém utkání Ústecká oblast porazila Jihomoravskou oblast 24:14, když vítězili Mussaglyiev, Kuanyshbek, Pfeifer, Myngtur a Novák,
    • V pátémm utkání Ústecká oblast porazila Západočeskou oblast 21:19, když vítězili Baizhanov, Mussaglyiev, Pfeifer,Myngtur a Novák.
  • Turnaj mládeže v řecko-římském a volném stylu o Pohár předsedy TJ v Meziboří, za 119 zápasníků a zápasnic z 15ti oddílů:
    • přípravka B: 5.místo ve váze do 28kg Sean Jezdinský,
    • přípravka A: 4.místo ve váze do 31kg Samuel Jezdinský a 4.místo Burda ve váze do 39kg,
    • mladší žáci: 1.místo Gűnther ve váze do 52kg,
    • žáci: 4.místo Šucha ve váze do 69kg,
    • soutěž družstev 11.místo.
  • Velikonoční turnaj mládeže v Krásné Lípě, 97 závodníků z 11 oddílů:
    • přípravka B: 4.místo ve váze do 31kg Horn,
    • přípravka A: 2.místo ve váze do 31kg Samuel Jezdinský a Bylina 6.místo, 5.místo Slunéčko ve váze do 35kg, 4.místo Burda ve váze do 39kg a 3.místo Drábek ve váze do 63kg,
    • mladší žáci: 2.místo Fabián ve váze do 43kg a 2.místo Gűnther ve váze do 52kg,
    • žáci: 2.místo Šucha ve váze do 69kg.
  • Velká cena Borohrádku 126 závodníků ze 17ti oddílů:
    • přípravka B: 5.místo ve váze do 31kg Horn a 1.místo ve váze do 63 kg získal Drábek,
    • přípravka A: 1.místo ve váze do 31kg Samuel Jezdinský, 3.místo Fabián ve váze do 43kga 2.místo Škorvaga ve váze do 47kg,
    • mladší žáci: 1.místo Gűnther ve váze do 52kg,
    • soutěž družstev 9.místo.
  • Mezinárodního turnaje LIDICE – Sokolský pohár 2017, 351 závodníků z 35ti oddílů z 8 zemí:
    • přípravka B: 1.místo ve váze do 63kg Drábek,
    • mladší žáci: 4.místo Gűnther  ve váze do 52kg,
    • žáci: 5.místo Šucha ve váze do 69kg,
    • soutěž družstev 22.místo.
  • Turnaj O pohár primátora města Chomutova, 31 zápasníků z 5ti oddílů:
    • přípravka B: 1.místo ve váze do 35kg Horn a 1.místo ve váze do 43kg Kocourek,
    • přípravka A: 3.místo ve váze do 35kg Bylina a 1.místo Škorvaga ve váze do 47kg,
    • mladší žáci: 2.místo Gűnther  ve váze do 54kg,
    • soutěž družstev 3.místo.
  • Velká cena Meziboří, 87 závodníků z 12 oddílů:
    • přípravka B: 2.místo ve váze do 35kg Horn, 1.místo ve váze do 43kg Kocourek a 2.místo Škorvaga ve váze do 47kg,
    • přípravka A: 6.místo ve váze do 35kg Bylina,
    • mladší žáci: 3.místo Fabián ve váze do 43kg,
    • soutěž družstev 6.místo.
  • ročník Memoriálu Fr.Kubici v Teplicích, 94 závodníků ze 9ti oddílů z ČR a Německého Lugau:
    • přípravka C: 3.místo Šidlichovský do 20kg,
    • přípravka B: 5.místo Sean Jezdinský ve váze do 28kg, ve váze do 35kg 3.místo Horn a Sanejstr 4.místo, váze do 43kg 1.místo Kocourek a Pacák 2.místo, 1.místo Drábek ve váze do 63kg,
    • přípravka A: 4.místo Slunéčko ve váze do 35kg, ve váze do 47kg 2.místo Burda a Škorvaga 3.místo,
    • mladší žáci: 2.místo Kočí ve váze do 35kg, 3.místo Včelařík ve váze do, 2.místo Fabián ve váze do 43kg získal Alexander a 1.místo Gűnther ve váze do 57kg,
    • žáci: 2.místo Michael Šucha ve váze do 69kg,
    • soutěž družstev 2.místo.
  • Turnaj mládeže u příležitosti oslav 58 let trvání zápasu v Meziboří a Turnaj družstev o pohár předsedy TJ Baník Meziboří, 42 zápasníků a zápasnic z 6 oddílů:
    • Přípravky A: místo Škorvaga ve váze do 47kg,
    • mladší žáci: místo Kočí ve váze do 35kg, 1.místo Včelařík ve váze do 39kg a 1.místo Gűnther ve váze do 57kg,
    • soutěž družstev 4.místo.
  • Nejúspěšnější sportovec roku. V kategorii Jednotlivci – dospělí obsadil Otakar Kučera 10.místo
  • Oslava 70.let teplického zápasu
  • 5.7. zemřel Miroslav Jirků

2016

  • Mistrovství ČR seniorů ř.ř. v Kladně: dělené 6.místo Kučera ve váze do 66kg
  • Mistrovství ČR seniorů v.s. ve Vítkovicích: 4.místo Kučera ve váze do 65kg, 3.místo Jezdinský ve váze do 86kg, 2.místo Mrákota ve váze do 125kg
  • Mistrovství ČR juniorů ř.ř. v Jihlavě: 4.místo D.Jebavý ve váze do 60kg.
  • Mistrovství ČR juniorů v.s. v Plzni: 4.místo D.Jebavý ve váze do 60kg.
  • Mistrovství ČR juniorek v.s. v Plzni: 1.místo Zelenková ve váze do 51kg.
  • Mistrovství ČR kadetů v.s. v Praze: 4.místo D.Jebavý ve váze do 58kg.
  • Mistrovství ČR žáků ř.ř. v Jihlavě: 5.místo Blecha ve váze do 35kg a 4.místo Penc ve váze do 58kg.
  • Mistrovství ČR žáků v.s. v Plzni: 2.místo Blecha ve váze do 35kg a 6.místo žáků ve váze do 58kg.
  • Mistrovství ČR ml.žáků v.s. v Praze: ve váze do 35kg 5.místo Blecha a I.Jebavý 6.místo, 4.místo Michael Šucha ve váze do 63kg.
  • Mistrovství ČR ml.žáků v.s. v Kladně: ve váze do 35kg dělené 5.místo Blecha a I.Jebavý, 6.místo Michael Šucha ve váze do 63kg.
  • Policejní mistrovství Evropy na Slovensku: 7.místo Brejša ve váze do 86kg
  • Družstvo mužů v 1.lize ve volném stylu získalo 2.místo za Sokolem Vítkovice a před Společenstvím  KA Smíchov a Sokolem Vyšehrad ve složení: trenér Jezdinský a Svitek, borci Balik, Špatný, Neuman, Šťastník, Hocko, Draksel, Guglea, Kučera, Laurenc, Durec, Diviš, Žižka, Rejnart, Janíček,  Hanák, Lukáš a Jan Adam, Jan a Štefan Szebista, Odl, Malík, Brejša, Mrákota, Kieswetter a David
  • VC města Borohrádku a memoriál Karla Petrnka, 186 závodníků ze 17ti oddílů z ČR:
    • mladší žáci: 4.místo Houdek ve váze do 35kg a 2.místo Šucha ve váze do 52kg,
    • celkově se v soutěži družstev Teplice umístili na 22.místě
  • Turnaj o pohár primátora města Chomutova, 42 závodníků z 8 oddílů z ČR:
    • přípravka B: 1.místo Drábek ve váze do 52kg,
    • přípravka A: 1.místo Samuel Jezdinský  ve váze do 31kg,
    • žáci: 1.místo Blecha ve váze do 35kg, ve váze do 58kg 3.místo Nasler a Penc 4.místo,
    • soutěž družstev 4.místo.
  • MT Lidice v Kladně přípravek A,B, ml.žáků, žáků, kadetů v řecko-římském stylu a dívek do 15 let ve volném stylu, 324 zápasníků z 31 oddílů z 8 států:
    • přípravka B: 1.místo Drábek ve váze do 57kg,
    • přípravka A dívky: 2.místo Pencová ve váze do 47kg,
    • kadeti: 2.místo D.Jebavý ve váze do 58kg.
  • GP Chomutov – Mezinárodní Mistrovství ČR do 18-ti let, 86 závodníků ze 7 států:
    • kadeti: 9.místo Daniel Jebavý ve váze do 54kg.
  • ročník Memoriálu Fr.Kubici v Teplicích, 84 závodníků ze 13ti oddílů z ČR:
    • přípravka C: 2.místo Hejrovský  a 3.místo Sean Jezdinský ve váze do 25kg
    • přípravka B: 1.místo Drábek ve váze do 57kg
    • přípravka A: 3.místo Samuel Jezdinský a 5.místo Slunéčko ve váze do 31kg a 2.místo Burda ve váze do 35kg
    • mladší žáci: 1.místo Blecha a 4.místo I.Jebavý ve váze do 35kg, 2.místo Gűnther ve váze do 47kg a 2.místo Šucha ve váze do 63kg
    • soutěž družstev 3.místo
  • Memoriál Červína v H.Brodě, 259 závodníků, 27 oddílů z 8 států
    • přípravka C: 4.místo Sean Jezdinský ve váze do 25kg
    • mladší žáci: 6.místo Gűnther  ve váze do 47kg
  • Mezinárodní turnaj Prague Open Wrestling, 179 závodníků, 26 oddílů
    • mladší žáci: 3.místo Blecha ve váze do 35kg a ve váze do 39kg skončil I.Jebavý 6.místo
    • kadeti: 4.místo D.Jebavý ve váze do 58kg.
  • Nejúspěšnější sportovec roku. V kategorii Jednotlivci – dospělí obsadil Lukáš Adam 5.místo a Štefan Szebista 10.místo, v kategorii Kolektiv – dospělí obsadilo družstvo SO 3.místo.

2015

  • Mistrovství ČR mužů ř.ř. v Chomutově: 5.místo Kovpak ve váze do 59kg a 7.místo Rejnart ve váze do 75kg
  • Mistrovství ČR mužů v.s. v H.Králové: 2.místo Rejnart ve váze do 74kg, 3.místo Mrákota ve váze do 97kg a 5.místo Běšťák ve váze do 125kg
  • Mistrovství ČR juniorů ř.ř. v Třinci: 5.místo Špatný ve váze do 55kg, 5.místo Kučera ve váze do 66kg a 5.místo Tarnoczi ve váze do 74kg
  • Mistrovství ČR juniorů v.s. v Praze: 4.místo Špatný ve váze do 55kg
  • Mistrovství ČR kadetů ř.ř. v Chomutově: 2.místo Jebavý ve váze do 50 kg, 6.místo Špatný do 54kg a 6.místo Kučera ve váze do 63kg
  • Mistrovství ČR kadetů v.s. ve Vítkovicích: 5.místo Špatný ve váze do 58kg
  • Mistrovství ČR žáků ř.ř. v Třinci: 2.místo Sabau ve váze do 35kg, 3.místo Penc ve váze do 50kg a 5.místo Nasler ve váze do 46kg
  • Mistrovství ČR žáků v.s. v Praze: 3.místo Sabau ve váze do 35kg
  • Mistrovství ČR ml.žáků ř.ř . v H.Brodě: 2.místo I.Jebavý ve váze do 31kg, 3.místo Houdekve váze do 33kg a 3.místo Penc ve váze do 56kg
  • Mistrovství ČR ml.žáků v.s. ve Vítkovicích: 3.místo I.Jebavý ve váze do 29kg, 3.místo Blecha ve váze do 31kg, 3.místo Sabau ve váze do 35kg, 5.místo Fuchs ve váze do 44kg a 2.místo Penc ve váze do 52kg
  • Družstvo mužů v 1.lize ve volném stylu získalo 2.místo za Sokolem Vítkovice a před Společenstvím  KA Smíchov a Sokolem Vyšehrad ve složení: trenér Jezdinský a Svitek, borci Stránský, Kovpak, Neuman, Durec, Diviš, Žižka, Rejnart, Janíček,  Hanák, Zdravkov, Odl, Jan a Lukáš Adam, Jan a Štefan Szebista, Malík, Brejša, Mrákota, Kieswetter, Bešťák a David
  • MT Lidice v Kladně přípravek, ml.žáků, žáků a kadetů, 391 závodníků z 41 oddílů z 10ti zemí:
    • přípravka A: 5.místo Jan Holub ve váze do 32kg, 5.místo Žežulka ve váze do 34kg a 3.místo Hejlík ve váze do 46kg.
    • mladší žáci: 4.místo I.Jebavý ve váze do 29kg , 6.místo Blecha ve váze do 31kg a 5.místo Penc ve váze do 52kgžáci: 4.místo Kučera a 5.místo V.Netušil  ve váze do 59kg, 4.místo Dologa  ve váze do 66kg a 1.místo Šimek ve váze do 73kg
    • kadeti: 4.místo Špatný ve váze do 69kg
    • Celkově se v soutěži družstev Teplice umístili na 16.místě
  • Mezinárodní turnaj o pohár primátora města Chomutov, 85 závodníků ze 15ti oddílů z ČR:
    • přípravka A: 2.místo Prošková ve váze do 24kg, ve váze do 28kg 1.místo Samuel Jezdinský  a 5.místo Svitková, 2.místo Penc ve váze do 43kg
    • mladší žáci: 2.místo I.Jebavý ve váze do 29kg , ve váze do 33kg 1.místo Blecha a Houdek 2.místo, 3.místo Gűnther ve váze do 40kg, 2.místo Fuchs ve váze do 44kg,  2.místo Nasler ve váze do 48kg a 1.místo Penc ve váze do 52kg.
    • žáci: 3.místo D.Jebavý ve váze do 54kg
  • ročník Memoriálu Fr.Kubici v Teplicích, 109 závodníků ze 15ti oddílů z ČR:
    • přípravka C: 5.místo Sean Jezdinský ve váze do 22kg
    • přípravka B: 5.místo Adam Holub ve váze do 27kg, 3.místo Samuel Jezdinský ve váze do 29kg, 2.místo Jan Holub ve váze do 31kg a 3.místo Žežulka ve váze do 36kg
    • přípravka A: 4.místo I.Jebavý ve váze do 30kg a 3.místo Gűnther  ve váze do 40kg
    • mladší žáci: 2.místo Blecha ve váze do 33kg, 3.místo Fuchs ve váze do 48kg, ve váze do 52kg dělené 5.místo Nasler a Šucha, 2.místo Penc ve váze do 60kg
    • žáci: 3.místo D.Jebavý ve váze do 54kg
  • Memoriál Červína v H.Brodě, 218 závodníků, 22 oddílů z ČR, Polska, Slovenska a Maďarska
    • přípravka B: 3.místo Jezdinský ve váze do 29kg a ve váze do 31kg Jebavý 2.místo
    • přípravka A: 2.místo Houdek ve váze do 34kg
    • mladší žáci: 2.místo Blecha ve váze do 31kg, 3.místo Sabau ve váze do 35kg a 4.místo Gűnther  ve váze do 37kg
    • družstvo Teplic na celkovém 10.místě z 21 oddílů
  • Nejúspěšnější sportovec roku. V kategorii Trenér roku zvítězil Belo Svitek a v kategorii Jednotlivci – dospělí obsadil Štefan Szebista 8.místo.
  • 18.11. zemřel Jiří Bešťák

2014

  • Mistrovství ČR mužů ř.ř. v Chomutově: 5.místo Soldarenko ve váze do 59kg a 5.místo Rejnart ve váze do 75kg
  • Mistrovství ČR mužů v.s. v Brně: 3.místo Neuman ve váze do 65kg,  2.místo Tarnoczi ve váze do 70kg a 6.místo Rejnart ve váze do 74kg
  • Mistrovství ČR kadetů ř.ř. v Chomutově: 4.místo Špatný a 5.místo Kovpak do 50kg, 2.místo Sieber ve váze do 54kg, 5.místo Drda ve váze do 85 kg
  • Mistrovství ČR kadetů v.s. v H.Králové: 2.místo Kovpak ve váze do 46kg a 5.místo V.Netušil ve váze do 58kg
  • Mistrovství ČR ml.žáků ř.ř . v Jihlavě: Mistrovský titul získal Sabau ve váze do 33kg a 6.místo Nasler ve váze do 44kg
  • Mistrovství ČR ml.žáků v.s . v H.Králové: 3.místo Sabau ve váze do 31kg
  • Družstvo mužů v 1.lize ve volném stylu získalo 3.místo za Sokolem Vítkovice a Hellasem Brno ve složení: trenér Jezdinský a Svitek, borci Stránský, Neuman, Gadzhiev, Durec, Diviš, Korista, Gondzsala, Jeništa, Žižka, Rejnart, Odl, Dzhanezashvili, Hanák, Matějka, Jan a Lukáš Adam, Jan a Štefan Szebista, Malík, Brejša, Mrákota, Kieswetter a David
  • Mezinárodní turnaj mládeže a to 31.ročník Lidice v Kladně,  382 závodníků z 41 oddílů z 12ti zemí.
    • přípravka B: 1.místo Holub ve váze do 62kg
    • kadeti: 3.místo Kovpak ve váze do 50kg a 4.místo Kučera ve váze do 63kg
    • v soutěži družstev obsadili 20.místo.
  • ročník Memoriálu Františka Kubici, 97 závodníků z 16 oddílu ČR.
    • přípravka B: ve váze do 25kg obsadili Jezdinský 4.místo, Slunéčko 5.místo a Windisch 6.místo.
    • přípravka A: 1.místo Houdek ve váze do 28kg, 4.místo Gűnther ve váze do 37kg, 5.místo Šucha ve váze do 40kg, 2.místo Fuchs ve váze do 46kg a 2.místo Holub ve váze do 67kg
    • mladší žáci: ve váze do 33kg Sabau 1.místo a Blecha 2.místo, 2.místo Penc ve váze do 48kg
    • v soutěži družstev obsadili 4.místo
  • Memoriál Františka Červína v Havlíčkově Brodě, 241 závodníků z 25 oddílu z ČR, SR, Chorvatska a SRN
    • přípravka B: 6.místo Jezdinský ve váze do 25kg
    • přípravka A: ve váze do 30kg Blecha 3.místo a Houdek 4.místo, 2.místo Fuchs ve váze do 43kg
    • mladší žáci: 3.místo Sabau ve váze do 35kg a 6.místo Nasler ve váze do 48kg
    • žáci: 3.místo Špatný ve váze do 53kg
    • v soutěži družstev obsadili 16.místo.
  • ročník Mezinárodní turnaj O pohár Ministra vnitra Prague Wrestling Open, 212 závodníků z 30ti oddílů z 8 států.
    • přípravka A: 4.místo Houdek ve váze do 30kg, 5.místo Gűnther ve váze do 37kg, ve váze do 43kg Fuchs 2.místo a Šucha 4.místo
    • mladší žáci: 2.místo Sabau ve váze do 33kg
    • žáci: 5.místo Špatný ve váze do 53kg
    • v soutěži družstev obsadili 12.místo
  • ročník Memoriálu Gustava Frištenského v Prostějově, 108 závodníků z 13ti oddílů.
    • přípravka B: 4.místo Hejlík ve váze do 42kg
    • přípravka A: ve váze do 30kg Blecha 3.místo a Houdek 4.místo, 2.místo Šucha ve váze do 43kg a 1.místo Jiří Holub ve váze do 67kg
    • v soutěži družstev obsadili 6.místo
  • Velká cena o pohár starosty města Březová, 127 závodníků ze 17ti oddílů.
    • přípravka B: ve váze do 25kg Jezdinský 2.místo a Adam Holub 5.místo, 2.místo Jan Holub ve váze do 31kg
    • přípravka A: 2.místo Ivan Jebavý ve váze do 28kg, ve váze do 30kg Blecha 1.místo a Houdek 3.místo, ve váze do 40kg Fuchs 2.místo a Šucha 4.místo.
    • mladší žáci: 4.místo Nasler ve váze do 44kg a 5.místo Penc ve váze do 48kg
    • žáci:  2.místo Špatný ve váze do 53kg
    • v soutěži družstev obsadili 4.místo
  • 8.9. zemřel Pavel Perný

2013

  • Mistrovství ČR mužů ř.ř. v H.Brodě: 5.místo Mrákota a 6.místo Kieswetter ve váze do 96kg
  • Mistrovství ČR mužů v.s. v H.Králové: 2.místo Neuman ve váze do 66kg a 5.místo Vít Mrákota ve váze do 96kg
  • Mistrovství ČR kadetů ř.ř. v H.Brodě: 6.místo Dologa a Tarnoczi 7.místo ve váze do 69kg
  • Mistrovství ČR žáků ř.ř. v Chomutově: 2.místo Šimek ve váze do 73kg
  • Mezinárodní mistrovství ČR žáků ř.ř. GP Chomutov: 3.místo Šimek ve váze do 73kg
  • Mistrovství ČR ml.žáků ř.ř. ve Vítkovicích: 4.místo Hořejší ve váze do 48kg
  • Mistrovství ČR žákyň v.s. v Jihlavě: 3.místo Leová ve váze do 56kg
  • Mistrovství ČR žáků v.s. v Jihlavě: 4.místo O.Netušil ve váze do 66kg
  • VC Hodonín přípravek: 1.místo Myngthur  ve váze do 37kg
  • VC Borohrádku přípravek a ml.žáků:
    • přípravka C: 3.místo Jezdinský  ve váze do 22kg
    • přípravka B: 3.místo Holub ve váze do 58kg, 2.místo Blecha ve váze do 22kg, 3.místo Šucha ve váze do 37kg
    • mladší žáci: 4.místo Hořejší ve váze do 48kg
  • MT Lidice v Kladně přípravek, ml.žáků, žáků a kadetů:
    • přípravka B: 4.místo Gűnther  ve váze do 31kg, 3.místo Blecha ve váze do 26kg, , 5.místo Šucha ve váze do 37kg, 3.místo Zárnecký ve váze do 54kg
    • žáci: 4.místo Kučera a 5.místo V.Netušil  ve váze do 59kg, 4.místo Dologa  ve váze do 66kg a 1.místo Šimek ve váze do 73kg
    • kadeti: 5.místo Tarnoczi  ve váze do 69kg a 5.místo Šusta  ve váze do 76kg
  • ročník Memoriálu Fr.Kubici v Teplicích, 134 závodníků ze 17ti oddílů z celé ČR:
    • přípravka C: 4.místo Jezdinský ve váze do 24kg a Slunéčko 5.místo, 2.místo Žežulka ve váze do 28kg
    • přípravka B: 2.místo Gűnther ve váze do 33kg, 1.místo Holub ve váze do 55kg
    • přípravka A: 2.místo Blecha ve váze do 28kg, 4.místo Sabau ve váze do 30kg, 4.místo Fuchs ve váze do 37kg, 2.místo Šucha ve váze do 40kg a Nasler 5.místo
    • mladší žáci: 6.místo Bárta ve váze do 44kg a 1.místo Hořejší ve váze do 48kg
    • žáci: 3.místo Špatný ve váze do 47kg, 3.místo Kučera ve váze do 59kg, O.Netušil 4.místo a V.Netušil 5.místo
  • MT O pohár Ministra vnitra v Praze přípravek, ml.žáků, žáků a kadetů, 163 závodníků z 24 oddílů, z ČR, Slovenska, Polska, Německa a Chorvatska:
    • přípravka A: 4.místo Blecha ve váze do 28kg, 2.místo Sabau ve váze do 30kg, 4.místo Fuchs ve váze do 37kg
    • mladší žáci: 6.místo Bárta ve váze do 44kg
    • žáci: 2.místo Kučera ve váze do 59kg a V.Netušil 4.místo, 3.místo O.Netušil ve váze do 66kg
  • Memoriál Červína v H.Brodě, 218 závodníků, 22 oddílů z ČR, Polska, Slovenska a Maďarska
    • přípravka C: 5.místo Jezdinský ve váze do 24kg a Slunéčko 8.místo
    • přípravka B: 3.místo Gűnther ve váze do 36kg, ve váze do 54kg Holub 2.místo
    • přípravka A: 1.místo Blecha ve váze do 28kg,  2.místo Sabau ve váze do 30kg, 4.místo Šucha ve váze do 40kg
    • mladší žáci: 2.místo Hořejší ve váze do 48kg
    • žáci: 4.místo Kučera ve váze do 66kg a 1.místo Šimek ve váze do 73kg
    • družstvo Teplic na celkovém 5.místě z 22 oddílů
  • Družstvo mužů v 1.lize ve volném stylu získalo 2.místo za Sokolem Vítkovice a před Hellasem Brno ve složení: trenér Jezdinský, borci Stránský, Neuman, Gadzhiev, Durec, Diviš, Korista, Gondzsala, Jeništa, Žižka, Rejnart, Odl, Adam, Dzhanezashvili, Matějka, Szebista Jan a Štefan, Malík, Brejša, Jaša, Mrákota, Kieswetter a David
  • Nejúspěšnější sportovec roku. V kategorii Kolektiv – dospělí obsadil oddíl 3.místo a v kategorii Jednotlivci – dospělí obsadil Petr Neuman 9.místo.

2012

  • Mistrovství ČR mužů v.s. ve Vítkovicích: Mistrovský titul získal Neuman ve váze do 60kg a 6.místo Jezdinský ve váze 84kg
  • Mistrovství ČR juniorů ř.ř. v H.Brodě: 8.místo Brož ve váze do 84kg
  • Mistrovství ČR kadetů ř.ř. v Třinci: 6.místo Šusta ve váze do 63kg a 7. místo Tarnoczi ve váze do 69kg
  • Mistrovství ČR kadetů v.s. ve Vítkovicích: 5.místo Šusta ve váze do 76kg
  • Mistrovství ČR žáků ř.ř. v H.Brodě: 4.místo Šimek ve váze do 66kg a Mistrovský titul získal Klement ve váze do 80kg
  • Mistrovství ČR žáků v.s. v H.Králové: Mistrovský titul získal Šimek, Dologa 3.místo a Šusta 4.místo ve váze do 73kg. Mistrovský titul získal Klement ve váze do 90kg
  • Mistrovství ČR žákyň v.s. v H.Králové: 2.místo Leová ve váze do 52kg
  • Mistrovství ČR ml.žáků v.s. v Teplicích: 3.místo Netušil V. ve váze do 48kg a 4. místo Netušil O. ve váze do 56kg
  • Mezinárodní turnaj v Plzni: 1.místo Neuman ve váze do 66kg, 1.místo Jezdinský a 7.místo získal Brož ve váze do 84kg, 1.místo ve váze do 96kg Mrákota
  • MT v Utrecht, Holandsko: Žáci: 2.místo Zdeněk Klement ve váze do 100kg
  • ročník Memoriálu Františka Kubici:
    • přípravka C: ve váze do 22kg Jezdinský 3.místo a ve váze do 49kg Holub 1.místo
    • přípravka B: ve váze do 31kg Gunther 3.místo, ve váze do 33kg Fuchs 4.místo a ve váze do 39kg Šucha 3.místo
    • přípravka A: ve váze do 30kg Sabau 2.místo, ve váze do 34kg Nasler 3.místo, ve váze do 37kg Myngthur 2.místo a ve váze do 43kg Hořejší 1.místo
    • žáci: ve váze do 66kg Dologa 2.místo a Drda 3.místo, 90kg Klement 1.místo
  • Václav Scheiner byl nominován jako rozhodčí na OH do Londýna
  • Mistrovsví Světa veteránů ve v.s., Maďarsko Školník v kategorii do 97kg, „F“ – věkové rozmezí 61 až 65 let 4.místo
  • Družstvo mužů v 1.lize ve volném stylu získalo 2.místo za Sokolem Vítkovice a před Hellasem Brno ve složení: trenér Jezdinský, borci Stránský, Neuman, Gadzhiev, Durec, Diviš, Kožíšek, Jeništa, Žižka, Dzhanezashvili, Szebista Jan a Štefan, Adam, Odl, Brejša, Jaša, Mrákota, Kieswetter a Třešňák
  • sportovní kariéru ukončil Mistr sportu Jan Třešňák, když za Teplice od roku 1995 v ligových utkání dokázal 147krát zvítězit a jen 37krát odešel poražen (nikdy prohra na lopatky). V roce 2001 po přestupu do Teplic z Olympu Praha vybojoval na Mistrovství ČR dalších 28 vítězných utkání a pouze 3krát odešel poražen
  • V soutěži o 10 nejlepších sportovců Teplicka obsadil Petr Neuman 3.místo v kategorii Dospělí – jednotlivci a 2.místo v kategorii Sportovní hvězda deníku. Ing. Josef Školník 2.místo v kategorii Masters, Zdeněk Klement 7.místo v kategorii Mládež – jednotlivci, Pavel Jezdinský 2 až 8.místo v kategorii Trenér roku a v soutěži Dospělí – kolektiv 5.místo obsadilo družstvo mužů

2011

  • Mistrovství ČR mužů ř.ř. v H.Brodě: 8.místo Kieswetter ve váze do 96kg
  • Mistrovství ČR mužů v.s. v H.Králové: Mistrovský titul získal Neuman ve váze do 60kg, 2.místo Durec ve váze do 66kg, 7.místo ve váze Jezdinský 84kg, 3.místo Mrákota a Kieswetter 7.místo ve váze do 120kg
  • Mistrovství ČR kadetů v.s. v H.Králové: 9.místo Tarnoczi ve váze do 63kg
  • Mistrovství ČR juniorů ř.ř. v Třinci: 2. místo Stránský ve váze do 50kg a Mistrovský titul získal Kieswetter ve váze do 120kg
  • Mistrovství ČR žáků ř.ř. v Třinci: 5. místo Tarnoczi ve váze do 59kg a 5. místo Klement ve váze do 73kg
  • Mistrovství ČR juniorů ř.ř. v Ostravě: 2. místo Stránský ve váze do 50kg
  • Mistrovství ČR žáků ř.ř. v Ostravě: 8. místo Šusta ve váze do 53kg a Mistrovský titul získal Klement ve váze do 73kg
  • Mistrovství ČR ml.žáků ř.ř. v Krnově: 5. místo Halama ve váze do 52kg, 2.místo Šimek a Dologa 4.místo ve váze do 65kg
  • Mistrovství ČR ml.žáků v.s. ve Vítkovicích: 5. místo Halama ve váze do 52kg, Dologa 2.místo ve váze do 65kg
  • ročník MT v Utrechtu: Žáci B: 5.místo Klement ve váze do 76kg
  • Mezinárodní turnaj Lidice za účasti 315 závodníků, 34 oddílů:
    • přípravka A: 6.místo Bárta ve váze do 34kg Bárta a Hořejší ve váze do 37kg
    • přípravka B: 1.místo Sabau ve váze do 23kg, 4.místo Vaigl Pavel ve váze do 29kg a 2.místo Šucha ml. ve váze do 31kg
    • mladší žáci: 5.místo Vaigl Michal ve váze do 35kg
    • žáci: 2. místo Klement ve váze do 73kg
  • Letní olympiáda dětí a mládeže v Prostějově, vedoucí Ústecké výpravy ing.Školník, trenér Jezdinský.
    • žáci: 3.místo Šimek ve váze do 60kg ř.ř. styl
    • žáci: 6.místo Tarnoczi ve váze do 59kg ř.ř. styl
    • celkově 6.místo Ústecký kraj
  • Turnaj talentované mládeže „O pohár Ministra vnitra“– Olymp Praha 144 závodníků z 28 oddílů z ČR a SR:
    • přípravka: 5.místo Sabau ve váze do 26kg, 3.místo Bárta ve váze do 34kg a 1. místo Hořejší ve váze do 40kg
    • mladší žáci: 1.místo Vaigl Michal ve váze do 35kg a 4. místo Tarnoczi ve váze do 66kg
      a Dologa 5.místo
  • MT Memoriál Františka Červína v H.Brodě, 195 závodníků, 29 oddílů z ČR, NSR, UKR, SVK:
    • přípravka C: 3.místo Gűnther ve váze do 26 kg
    • přípravka B: 3.místo Sabau ve váze do 25 kg, 2.místo Bárta ve váze do 34 kg a 2.místo Hořejší ve váze do 40 kg
    • mladší žáci: 1.místo Šimek ve váze do 65 kg
    • žáci: 5.místo Klement ve váze do 85 kg
  • 2. zemřel František Kubica
  • 11. zemřel Karel Novotný
  • 11. 24.2. zemřel JUDr. Miroslav Havelka
  • Petr Blahuš k 31.5. rezignoval na post předsedy oddílu
  • Předsedou oddílu byl navržen a zvolen Belo Svitek
  • Družstvo mužů v I.lize ve volném stylu získalo 3.místo za Sokolem Vítkovice a Hellasem Brno ve složení: trenér Svitek, borci Stránský, Neuman, Diviš, Durec, Šoltés, Jeništa, Szebista Jan, Jaša, Jezdinský, Žižka, Brejša, Szebista Štefan, Adam, Mrákota, Kieswetter a Třešňák
  • V soutěži o 10 nejlepších sportovců Teplicka obsadil Petr Neuman 9.místo v kategorii dospělých
  • Josef Školník je kooptován do VV Svazu zápasu ČR a to do funkce Předsedy STK
  • Václavu Scheinerovi je udělena Olympijská třída
  • 24.2. zemřel František Kubica
  • 22.11. zemřel Karel Novotný
  • 25.11. zemřel JUDr. Miroslav Havelka

2010

  • Mistrovství ČR mužů v.s. v Praze: 2.místo Neuman ve váze do 66kg, 10.místo Jezdinský ve váze do 84kg, 8.místo Mrákota ve váze do 96kg a 5.místo Třešňák ve váze do 120kg
  • MČR ženských složek v Hradci Králové: Mistrovský titul získala Wiedemannová váze do 52kg v kategorii žáky
  • Mistrovství ČR žáků ř.ř. v Jihlavě: 5. místo Šusta ve váze do 47kg, 6. místo Tarnoczi ve váze do 53kg, 6. místo Sembaev ve váze do 66kg a 5. místo Klement ve váze do 73kg
  • Mistrovství ČR žáků v.s. v Hradci Králové: 6. místo Tarnoczi ve váze do 53kg
  • Mistrovství ČR mladších žáků ř.ř. v H.Brodě: 2.místo Šimek ve váze do 60kg a 2.místo Klement ve váze do 70kg
  • Mistrovství ČR žáků v.s. v Teplicích: 6. místo Šusta ve váze do 52kg, 2.místo Šimek ve váze do 60kg A Mistrovský titul získal Klement ve váze do 70kg
  • Družstvo mužů v I.lize ve volném stylu získalo 7. titul Mistra ČR před Sokolem Vítkovice a Hellasem Brno ve složení: trenér Svitek, borci Stránský, Neuman, Diviš, Durec, Šoltés, Jeništa, Szebista Jan, Soukop, Jezdinský, Konvičný, Brejša, Szebista Štefan, Adam, Odl, Mrákota, Kieswetter a Třešňák
  • Mezinárodní turnaj VC Plzně volný styl, za účasti 178 závodníků z 21 oddílů:
    • přípravka: 1.místo Elmurzaev ve váze do 37kg a vyhlášen nejtechničtějším závodníkem ve své kategorii, 4.místo Kejř ve váze do 44kg
    • mladší žáci: 2.místo Šusta ve váze do 48kg
    • žáci: 10.místo Tarnoczi ve váze do 53kg, 3.místo Sembaev ve váze do 66kg
    • senioři: 2.místo Neuman ve váze do 66kg, 1.místo Třešňák ve váze do 120kg a 3.místo Mrákota
  • OP Liberecké oblasti: Žákyně: 1. místo Wiedemannová váha do 57kg
  • OP Prahy: Žáci– volný styl: 3.místo Šusta ve váze do 47kg, 7.místo Tarnoczi ve váze do 59kg, 2.místo Sembaev ve váze do 66kg, 1.místo Klement ve váze do 73kg
  • Mezinárodní turnaj Lidice za účasti 256 závodníků, 33 oddílů z 7 států:
    • přípravka: 2.místo Elmurzaev ve váze do 38kg, 3.místo Kejř ve váze do 44kg
    • mladší žáci: 8.místo Šusta ve váze do 48kg, 3.místo Šimek ve váze do 52kg, 1.místo Klement ve váze do 70kg.
    • žáci: 6.místo Sembaev ve váze do 66kg, 3.místo Lichtenberg ve váze do 85kg
  • Mezinárodní turnaj Torino, Itálie – 207 závodníků, 21 oddílů: Starší přípravka: 1.místo Elmurzaev ve váze do 40kg
  • Belo Svitek byl opětovně zvolen předsedou Svazu zápasu ČR
  • Václav Scheiner složil zkoušky Mezinárodní rozhodčí 2.třídy a byla mu udělena Olympijská třída
  • František Kubica byl VV SZČR oceněn Čestným uznáním I. stupně za celoživotní přínos českému zápasu
  • Pavlu Jezdinskému je VV SZČR udělen titul Vzorný trenér
  • Václavu Scheinerovi je VV SZČR udělen titul Vzorný rozhodčí
  • V soutěži o 10 nejlepších sportovců Teplicka obsadil Jan Třešňák 1.místo a Luděk Kieswetter 6.místo v kategorii dospělých, v soutěži kolektivů družstvo mužů obsadilo 1.místo. V kategorii mládeže obsadil Zdeněk Klement 3.místo
  • 7.7. zemřel Antonín Výborný

2009

  • Mistrovství ČR mužů ř.ř. v H.Brodě: 8.místo Mrákota ve váze do 120kg
  • Mistrovství ČR mužů v.s. v Ostravě: 9.místo Neuman ve váze do 66kg, Mistrovský titul získal Třešňák a 4.místo Mrákota ve váze do 120kg
  • Mistrovství ČR juniorů ř.ř. v Hodoníně: 4.místo Kaiyrzhan ve váze do 60kg
  • Mistrovství ČR juniorů v.s. v H.Králové: 7.místo Kaiyrzhan ve váze do 60kg
  • MČR ženských složek v Jihlavě: 2.místo Jezdinská ve váze do 52kg v kategorii kadetek
  • Mistrovství ČR žáků ř.ř. v Hodoníně: 10.místo Tarnoczi ve váze do 47kg
  • Mistrovství ČR žáků v.s. v Hradci Králové: 8.místo Tarnoczi ve váze do 47kg
  • Mistrovství ČR mladších žáků ř.ř. v H.Brodě: 6.místo Počta ve váze do 48kg, 2.místo Tarnoczi ve váze do 52kg a Mistrovský titul získal Klement ve váze do 70kg
  • Mistrovství ČR žáků v.s. v Meziboří: 4.místo Počta ve váze do 48kg, 4.místo Tarnoczi ve váze do 52kg, 7.místo Sambaev ve váze do 62kg a Mistrovský titul získal Klement ve váze do 70kg
  • Družstvo mužů v I.lize ve volném stylu získalo 6. titul Mistra ČR před Sokolem Vítkovice a Hellasem Brno ve složení: trenér Svitek, borci Beneš, Neuman, Pergler, Durec, Diviš, Szebista J., Jeništa, Šoltés, Jezdinský, Szebista Š., Odl, Polák, Adam, Brejša, Kieswetter, Mrákota a Třešňák
  • V soutěži o 10 nejlepších sportovců Teplicka Jan Třešňák obsadil 3.místo a soutěži kolektivů družstvo mužů obsadilo 2.místo, Belo Svitek obsadil v kategorii trenérů 2.místo
  • Václav Scheiner složil zkoušky Mezinárodní rozhodčí 3.třídy

2008

  • Oddíl pracuje ve složení: předseda Ing. Petr Blahuš, jednatel, trenér juniorů a seniorů Belo Svitek, hospodář Ing. Josef Školník, trenéři mládeže Josef Ellschlöger a Pavel Jezdinský, oddílový lékař MUDr. Michal Štěrba, člen z.m.s. Miroslav Janota
  • Správní rada Nadačního fondu bude pracovat ve složení: předseda správní rady Belo Svitek, jednatel správní rady Ing. Jiří Lichtenberg, ekonom, hospodář a pokladník Ing. Josef Školník, člen správní rady Michael Šucha a revizor Cyril Soukop
  • Mistrovství ČR mužů ř.ř. v Chomutově: 4.místo Szebista ve váze do 74kg
  • Mistrovství ČR kadetů ř.ř. v Chomutově: Mistrovský titul získal Kieswetter ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČR kadetů v.s. v Ostravě: Mistrovský titul získal Kieswetter ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČR mužů v.s. v Ostravě: 4.místo Neumann váze do 66kg, 3. místo Szebista ve váze do 74kg a 2.místo Mrákota ve váze do 120kg.
  • Mistrovství ČR juniorů ve v.s. v Praze: získal titul Mistra ČR ve váze do 120 kg Luděk Kieswetter.
  • MČR ženských složek v H.Králové: Mistrovský titul získala Jezdinská ve váze do 52kg v kategorii st.žákyň a kadetek, 4.místo Wiedemannová ve váze do 48kg v kategorii ml.žákyň.
  • Mistrovství ČR ml.žáků v ř.ř. stylu v Teplicích: 3.místo Donici ve váze do 62kg
  • Oblastní mistrovství Ústecké oblasti v Chomutově v ř.ř. ml.žáků: 1.místo Elmurzaev ve váze 31kg, 3.místo Sieber ve váze do 33kg, 1.místo Klement ve váze do 62kg a 1.místo Pabián ve váze do 70kg.
  • Družstvo mužů v I.lize ve volném stylu obsadilo 3.místo ve složení: trenér Svitek, borci Neuman, Durec, Jarolímek, Polák, Diviš, Bešťák, Šoltés, Szebista J., Ellschlöger, Perutka, Jezdinský, Šucha, Langmaier, Brejša, Pabián, Žák, Veselý, Mrákota a Třešňák
  • Belo Svitek jako předseda Svazu zápasu ČR přebírá Komisi vrcholového zápasu a reprezentaci za rezignujícího Karla Poláka
  • V soutěži o 10 nejlepších sportovců Teplicka Jan Třešňák obsadil 10.místo a soutěži kolektivů družstvo mužů obsadilo 5.místo. V kategorii mládeže obsadila Sabina Jezdinská 5.místo a Luděk Kieswetter 7.místo.

2007

  • Mistrovství ČR mužů ř.ř. v Praze: 5.místo Neuman ve váze do 60kg a 5.místo Mrákota ve váze do 120kg
  • Mistrovství ČR mužů v.s. v H.Králové: 3.místo Neuman ve váze do 60kg, Mistrovský titul získal Třešňák a Mrákota 6.místo ve váze do 120kg
  • Mistrovství ČR kadetů ř.ř. v Praze: 4.místo Stránský ve váze do 35kg a Mistrovský titul získal Kieswetter ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČR kadetů v.s. v H.Králové: 2.místo Stránský ve váze do 42kg a Mistrovský titul získal Kieswetter ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČR ženských složek v.s. v H.Králové: Mistrovský titul získala Jezdinská ve váze do 48kg v kategorii starších žákyň
  • Otevřené oblastní mistrovství žáků Ústecké oblasti v Chomutově:
    • starší žáci ř.ř. styl – 1.místo Bešťák ve váze do 66kg
    • starší žákyně volný styl – 1.místo Jezdinská ve váze do 52kg
    • mladší žáci ř.ř. styl – 3.místo Tarnoczi ve váze do 40kg, 2.místo Virt ve váze do 80kg a 3.místo Pavlík ve váze do 80kg
    • přípravky ř.ř. styl – 2.místo Sieber ve váze do 30kg, 3.místo Sieber ve váze do 30kg a 1.místo Pabián ve váze do 60kg
  • Družstvo mužů v I.lize ve volném stylu obsadilo 2.místo ve složení: trenér Svitek, borci Pergler, Neuman, Durec, Jarolímek, Polák, Diviš, Szebista J., Ellschlöger, Soukop ml., Laštovka, Jezdinský, Šucha, Perutka, Žák J., Pabián, Jabůrek M., Třešňák a Mrákota
  • Družstvo žáků startovalo pod vedením trenérů Josefa Ellschlögera a Pavla Jezdinského lize družstev žáků v ř.ř. stylu a obsadilo 4.místo za Sokolem Čechovice, Valzapem Chomutov a Sokolem Prostějov
  • Luděk Kieswetter je zařazen do kadetské reprezentace ČR
  • Na MT ve Frankfurtu Luděk Kieswetter vybojoval ve váze do 100kg 2.místo
  • Na MT v Chorvatsku Luděk Kieswetter obsadil ve váze do 100kg 7.místo
  • Oslava 60ti.let zápasu v Teplicích
  • Ukončení své činnost ve funkci předsedy oddílu a předseda správní rady Nadačního fondu ukončil z.m.s. Miroslav Janota
  • Předsedou oddílu byl navržen a zvolen Ing. Petr Blahuš
  • Předsedou správní rady Nadačního fondu byl navržen a zvolen Belo Svitek
  • V soutěži o 10 nejlepších sportovců Teplicka Jan Třešňák obsadil 4.místo a soutěži kolektivů družstvo mužů obsadilo 2.místo
  • Oslava 60.let teplického zápasu

2006

  • Mistrovství ČR mužů ř.ř. v Ostravě: 6.místo Jezdinský ve váze do 84kg a 2.místo Mrákota ve váze do 120kg
  • Mistrovství ČR mužů v.s. v Teplicích: 3.místo Neuman ve váze do 60kg, Mistrovský titul získal Laštovka, Jezdinský 4.místo a Čonka 5.místo ve váze do 84kg, Mistrovský titul získal Třešňák a Mrákota 2.místo ve váze do 120kg
  • Mistrovství ČR juniorů ř.ř. v Hodoníně: 3.místo Strouhal ve váze do 96kg
  • Mistrovství ČR juniorů v.s. ve Vítkovicích: 3.místo Strouhal ve váze do 96kg
  • Mistrovství ČR starších žáků ř.ř. v Hodoníně: 4.místo Stránský ve váze do 35kg a Mistrovský titul získal
  • Kieswetter ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČR starších žáků v.s. ve Vítkovicích: 3.místo Stránský ve váze do 32kg a Mistrovský titul získal Kieswetter ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČR ženských složek v.s. v Brně: Mistrovský titul získala Jezdinská ve váze do 44kg v kategorii mladších i starších žákyň
  • Družstvo mužů poprvé v historii startovalo v I.lize ve volném stylu a získalo 2.místo ve složení: trenér Svitek, borci Pergler, Neuman, Durec, Jarolímek, Polák, Diviš, Szebista J., Ellschlöger, Soukop ml., Laštovka, Jezdinský, Šucha, Blahota, Brejša, Válka, Tomeš, Třešňák a Mrákota
  • Janu Třešňákovi byl udělen titul Mistr sportu
  • V soutěži o 10 nejlepších sportovců Teplicka Jan Třešňák obsadil 4.místo a soutěži kolektivů družstvo mužů obsadilo 2.místo
  • Josef Školník nahradil JUDr. Havelku ve funkci předsedy OSKZ Ústecké oblasti
  • Belo Svitek se stává předsedou Svazu zápasu ČR

2005

  • Mistrovství ČR mužů ř.ř. v Ostravě: 2.místo Neuman ve váze do 60kg, 3.místo Jezdinský ve váze do 84kg, 3.místo Cechel ve váze do 96kg a 5.místo Mrákota ve váze do 120kg
  • Mistrovství ČR mužů v.s. v Praze: 2.místo Neuman ve váze do 60kg, 4.místo Diviš ve váze do 66kg
  • Mistrovský titul získal Jezdinský ve váze do 84kg, Mistrovský titul získal Třešňák a Mrákota 5.místo ve váze do 120kg
  • Mistrovství ČR starších žáků ř.ř. v Chomutově: 3.místo Stránský ve váze do 32kg a 2.místo Kieswetter ve váze do 73kg
  • Mistrovství ČR starších žáků v.s. v H.Králové: 3.místo Stránský ve váze do 32kg a 4.místo Kieswetter ve váze do 73kg
  • Mistrovství ČR mladších žáků a žákyň v.s. v Třinci: Mistrovský titul získala Jezdinská ve váze do 44kg
  • Družstvo mužů v I.lize v ř.ř. stylu po 4 letech bez porážky v řadě prohrálo až v 73 utkání a získalo 3.místo za H.Brodem a Chomutovem ve složení: trenér Svitek, borci Neuman, Durec, Jarolímek, Polák, Diviš, Vavrla, Szebista J., Scheiner, Laštovka, Brejša, Jezdinský, Šucha, Pabián, Kořínek, Blahota, Tomeš, Třešňák a Mrákota
  • Světové hry státních zaměstnanců v Kanadě: 2.místo Jezdinský ve váze do 84kg v ř.ř. stylu i volném stylu
  • Havelka byl VV SZČR oceněn Čestným uznáním I. stupně za celoživotní přínos českému zápasu
  • Josefu Ellschlögerovi je udělen titul Zasloužilý trenér
  • Josef Školník byl oceněn Čestným uznáním I. stupně za celoživotní přínos českému zápasu
  • 18.10. zemřel Rudolf Stupka

2004

  • Mistrovství ČR mužů ř.ř. v Plzni: 6.místo Jezdinský ve váze do 74kg, 2.místo Cechel a Tomeš 5.místo ve váze do 96kg, 3.místo Mrákota ve váze do 120kg
  • Mistrovství ČR mužů v.s. v H.Králové: 3.místo Diviš ve váze do 66kg, Mistrovský titul získal Jezdinský a Brejša 3.místo ve váze do 84kg, 3.místo Tomeš ve váze do 96kg, Mistrovský titul získal Třešňák a Mrákota 4.místo ve váze do 120kg
  • Mistrovství ČR starších žáků ř.ř. v Třinci: 4.místo Fíla ve váze do 44kg
  • Mistrovství ČR starších žáků v.s. v Brně: 4.místo Onderka ve váze do 66kg a 2.místo Kieswetter ve váze do 73kg
  • Mistrovství ČR mladších žáků a žákyň v.s. ve Vítkovicích: Mistrovský titul získala Jezdinská ve váze do 37kg, 4.místo Dvořáková ve váze do 44kg a Mistrovský titul získala Tomešová ve váze do 52kg
  • Mistrovství ČR ženských složek v Kladně: 2.místo ve starších žákyních Svitková ve váze do 52kg a v kadetkách 4.místo Svitková ve váze do 52kg
  • Družstvo mužů v I.lize neprohrálo ani jediné utkání, obhájilo a získalo 5.titul Mistra ČR před Ostravou a H.Královém ve složení: trenér Svitek, borci Neuman, Durec, Jarolímek, Polák, Diviš, Kožíšek, I.Bilý, Ellschlöger, Čonka O., Laštovka, Brejša, Jezdinský, Šucha, Szebista Š., Blahota, Válka, Tomeš, Třešňák a Mrákota
  • Belo Svitek se stává zastupujícím předsedou Svazu zápasu ČR za rezignujícího Oldřicha Davida
  • Belo Svitkovi je udělen titul Vzorný trenér

2003

  • Mistrovství ČR mužů ř.ř. v Ostravě: Mistrovský titul získal Pergler ve váze do 55kg, 6.místo Šucha ve váze do 74kg a 6.místo Mrákota ve váze do 120kg
  • Mistrovství ČR mužů v.s. v Liberci: 3.místo Pergler a Durec 5.místo ve váze do 60kg, 6.místo Ellschlöger ve váze do 66kg, 3.místo Šucha ve váze do 74kg, 2.místo Třešňák a Tomeš 5.místo ve váze do 120kg
  • Mistrovství ČR kadetů ř.ř. v Ostravě: 3.místo Hanzlíček a 6.místo I.Bilý ve váze do 69kg
  • Mistrovství ČR kadetů v.s. v Liberci: Mistrovský titul získal I.Bilý. ve váze do 69kg
  • Mistrovství ČR mladších žáků a žákyň v.s. ve Varnsdorfu: Mistrovský titul získal Kieswetter ve váze do 70kg, Mistrovský titul získala Jezdinská ve váze do 33kg a 2.místo Tomešová ve váze do 38kg
  • Mistrovství ČR ženských složek v Borohrádku: Mistrovský titul ve starších žákyních získala Svitková ve váze do 48kg a 4.místo Cachová ve váze do 53kg
  • Otevřené Mistrovství ČR sokolů ve Varnsdorfu: 2.místo Svitková ve váze do 52kg
  • Družstvo mužů v I.lize neprohrálo ani jediné utkání, obhájilo a získalo 4.titul Mistra ČR před Chomutovem a Vítkovicemi ve složení: trenér Svitek B., borci Pergler, Durec, Neuman, Jarolímek, Bláha, Svitek L., Ellschlöger, M.Bilý, Brejša, Jezdinský, Šucha, Recska, Žák J., Blahota, Válka, Vobořil T., Cechel, Tomeš, Třešňák a Mrákota
  • Světové hry státních zaměstnanců v Barceloně: v ř.ř. stylu 6.místo Jezdinský ve váze do 84kg a 2.místo Tomeš ve váze do 97kg. Ve volném stylu 3.místo Tomeš ve váze do 97kg a 2.místo Třešňák ve váze do 120kg

2002

  • Mistrovství ČR mužů ř.ř. v Teplicích: Mistrovský titul ČR získal Pergler, Sixta 2.místo a Pochman R. 3.místo ve váze do 55kg, 4.místo Šucha ve váze do 74kg
  • Mistrovství ČR mužů v.s. v Ostravě: Mistrovský titul získal Pergler ve váze do 55kg, Mistrovský titul získal Hemelík ve váze do 60kg, 3.místo Diviš ve váze do 66kg, Mistrovský titul získal Jezdinský a Šucha 2.místo ve váze do 74 kg, titul Mistrovský titul získal Třešňák ve váze do 120 kg
  • Mistrovství ČR juniorů ř.ř. v Hodoníně: 5.místo Svitek ve váze do 69kg
  • Mistrovství ČR kadetů ř.ř. v Teplicích: 3.místo Prosman ve váze do 50kg, 4.místo Hanzlíček ve váze do 63kg, 5.místo Čonka ve váze do 69kg a Mistrovský titul získal Bilý M. ve váze do 76kg
  • Mistrovství ČR kadetů v.s. v Ostravě: 5.místo Prosman ve váze do 50kg a 3.místo Bilý M. ve váze do 76kg
  • Mistrovství ČR ženských složek v Brně: 4.místo v kadetkách Leová ve váze do 49kg a 5.místo ve starších žákyních Svitková ve váze do 48kg
  • ME kadetů ve v.s. v Litvě: 21.místo M.Bilý ve váze do 66kg
  • Družstvo mužů v I.lize neprohrálo ani jediné utkání, obhájilo a získalo 3.titul Mistra ČR před Vítkovicemi a H.Královém ve složení: trenér Svitek, borci Pergler, Hemelík, Neuman, Durec, Jarolímek, Runčák, Bláha, Ellschlöger, Brejša, Jezdinský, Šucha, Žák J., Blahota, Vobořil T., Frinta, Tomeš, Třešňák a Trnka
  • Josef Školník se stává hospodářem Svazu zápasu ČR.
  • 4.10. zemřel Jaroslav Filip

2001

  • Mistrovství ČR mužů ř.ř. v Teplicích Mistrovský titul získal Pergler ve váze do 54kg, 4.místo Runčák a Durec 5.místo ve váze do 63kg, 3.místo Šnelly ve váze do 69kg, 4.místo Šucha ve váze do 76kg a 4.místo Hliba Josef ve váze do 130kg
  • Mistrovství ČR mužů v.s. v H.Králové: Mistrovský titul získal Pergler ve váze do 54kg, 3.místo Runčák ve váze do 63kg, 3.místo Ellschlöger ve váze do 69kg, 3.místo Jezdinský ve váze do 76 kg a 2.místo Třešňák ve váze do 130kg
  • Mistrovství ČR juniorů ř.ř. stylu v Prostějově: 2.místo Brejša ve váze do 76kg
  • Mistrovství ČR kadetů ř.ř. v Teplicích: 3.místo Prosman ve váze do 42kg a 2.místo Svitek a 5.místo I.Bilý ve váze do 63kg
  • Mistrovství ČR kadetů v.s. v H.Králové: Mistrovský titul získal Svitek a Bilý I. 5.místo ve váze do 63kg,
  • Mistrovský titul získal M.Bilý ve váze do 69kg
  • Mistrovství ČR starších žáků ř.ř. v Prostějově: 5.místo Prosman ve váze do 42kg, 4.místo Hanzlíček ve váze do 59kg a 2.místo I.Bilý a Pokoš 6.místo ve váze do 66kg
  • Družstvo mužů v I.lize zvítězilo získalo 2.titul Mistra ČR před Vítkovicemi a Ostravou ve složení: trenér Svitek, borci Pergler, Hemelík, Klikoš, Durec, Jarolímek, Runčák, Bláha, Šoltés, Ellschlöger, Brejša, Jezdinský, Šucha, Recska, Žák J., Blahota, Krupař, Púčala, Exner, Švec, Vobořil T., Tomeš, Třešňák a Hliba Josef
  • Mistrovství ČR družstev žáků v Hodoníně Teplice obhájilo a získali před Hodonínem a Tichou titul
  • Mistra ČR ve složení Jezdinský a Soudek, závodníci: Svoboda, Vokoun J., Sargasyan Artur, Vokoun T., Chylík, Prosman, Sargasyan Andre, I.Bilý, Hanzlíček, Konvičný a Jeništa
  • Velká cena Teplic: 2.místo Runčák ve váze do 63kg, 3.místo Jezdinský ve váze do 76kg a 4.místo Šucha
  • Grand Prix ČR v Chomutově v ř.ř. stylu: 2.místo I.Bilý ve váze do 66kg
  • MT Akvasalon v H.Králové: 1.místo M.Bilý a Pokoš 4.místo ve váze do 66kg
  • Světové hry státních zaměstnanců na Novém Zélandu: 1.místo v obou stylech Hemelík ve váze do 63kg a 1.místo v obou stylech Šnelly ve váze do 69kg
  • Havelkovi bylo uděleno ocenění MOV za celoživotní přínos sportu
  • 17.5. zemřel MUDr. Vojtěch Zimák

2000

  • Mistrovství ČR mužů v obou stylech v.s. v Praze:
    • ř.ř.styl – 4.místo Durec a Runčák 5.místo ve váze do 63kg, 4.místo Ellschlöger a Šnelly 6.místo ve váze do 74kg.
    • volný styl – 3.místo Runčák a Diviš 5.místo ve váze do 63kg, 3.místo Ellschlöger ve váze do 63kg a 6.místo Tomeš ve váze do 97kg
  • Mistrovství ČR juniorů ve v.s. v Teplicích: Mistrovský titul získal Pergler ve váze do 63kg, 2.místo Picur J. ve váze do 58kg a 3.místo Brejša ve váze do 69kg
  • Mistrovství ČR starších žáků ve v.s. v Teplicích: 3.místo Hanzlíček a Drda 4.místo ve váze do 59kg, 5.místo Čonka váze do 53kg 2.místo M.Bilý a Řehola 4.místo ve váze do 66kg, 6.místo Görl váze do 85kg
  • Mistrovství ČR družstev žáků v Teplicích: Teplice získali před H.Brodem a Plzní titul Mistra ČR ve složení trenéři Jezdinský a Soudek, závodníci: Vokoun J., Vokoun T., Balák, I.Bilý, M.Bilý, Děkanovský, Melka, Franta, Hanzlíček, Soudek ml., Drda, Gorl, Řehola, Rezler, Řezníček, Čermák, Kuklík, Moravec, Pokoš, Prosmán, Hybš, Kučera a Melichar
  • Družstvo mužů obsadilo ve složení trenér Svitek, borci Štolc, Pergler, Hemelík, Picur, Durec, Jarolímek, Runčák, Houdek, Soukop, Šoltés, Ellschlöger, Bláha, Hanák M., Brejša, Šucha, Krupař, Jezdinský, Recska, Scheiner, Púčala, Blahota, Pabián, Tomeš, Školník, Trnka, Třešňák a Hliba Josef v I.lize 2.místo za Vítkovicemi a před Ostravou
  • Velká cena Teplic:
    • muži: 1.místo Hemelík a Runčák 2.místo ve váze do 584kg, 3.místo Šnelly ve váze do 69kg
    • junioři: 2.místo Brejša ve váze do 69kg
    • kadeti: 1.místo Svitek ve váze do 69kg, žáci: 3.místo Čermák ve váze do 48kg, 2.místo Soukop J. ve váze do 53kg, 1.místo Hanzlíček a 2.místo I.Bilý ve váze do 59kg, 1.místo M.Bilý a 3.místo Drda ve váze do 66kg
  • Světové hry státních zaměstnanců ve Francii: ve v.s. 1.místo Hemelík ve váze do 58kg, 1.místo Šnelly ve váze do 69kg a 1.místo Tomeš ve váze do 80kg
  • Mezinárodní Mistrovství Slovenska veteránů: 1.místo Hemelík ve váze do 60kg a 2.místo Školník ve váze do 96kg
  • MT veteránů v H.Králové: 3.místo Školník ve váze do 97kg
  • MT Akvasalon v H.Králové: 2.místo Prosman ve váze do 42kg
  • Belo Svitek se stává předsedou Komise vrcholového zápasu a reprezentace, je kooptován do VV SZČR a stává se místopředsedou SZČR pro reprezentaci
  • 15.12. zemřel Belo Svitek st.

1999

  • V tomto roce došlo k přejmenování jednoty i oddílu z Glavunionu Teplice na Glaverbel Czech Teplice
    Mistrovství ČR mužů ř.ř. v Plzni: Mistrovský titul získal Hemelík ve váze do 63kg, 4.místo Šucha ve váze do 74kg a 5.místo Tomeš ve váze do 97kg
  • Mistrovství ČR juniorů v obou stylech v Praze:
  • ř.ř. styl – 2.místo Pergler ve váze do 58kg, 2.místo Soukop ve váze do 69kg a 5.místo v ř.ř. stylu Rosák ve váze do 85kg
  • volný styl – získal Mistrovský titul Pergler ve váze do 63kg
  • Mistrovství ČR kadetů v obou stylech v Teplicích: v ř.ř. 5.místo Klinko ve váze do 42kg, 2.místo Švadleňák J. ve váze do 46kg a 5.místo Černý ve váze do 100kg. Ve volném stylu 3.místo Švadleňák J. ve váze do 46kg, 4.místo Svitek ve váze do 56kg, 6.místo Bernášek ve váze do 76kg a 6.místo Krejčí ve váze do 85kg
  • Mistrovství ČR starších žáků v H.Králové: v ř.ř. stylu 4.místo M.Bilý ve váze do 66kg. Ve volném stylu 5.místo I.Bilý a Hanzlíček 6.místo, Mistrovský titul získal Svitek ve váze do 59kg a 4.místo M.Bilý ve váze do 66kg
  • Mistrovství ČR veteránů v H.Králové: Mistrovský titul získal Svitek ve váze do 85kg, 2.místo Čonka ve váze do 98kg a Mistrovský titul získal Školník ve váze do 92kg
  • Družstvo mužů v I.lize zvítězilo a po 21 letech získalo titul Mistra ČR před Vítkovicemi a Chomutovem ve složení trenér Svitek, borci Štolc, Pergler, Hemelík, Durec, Jarolímek, Tobola, Diviš, Šnelly, Ellschlöger, Brejša, Jezdinský, Šucha, Zeman, Frinta, Blahota, Válka, Švec, Pabián, Tomeš, Třešňák a Trnka
  • Grand Prix ČR v Chomutově ve v.s.: 5.místo Pergler ve váze do 54kg a 4.místo Jezdinský ve váze do 74kg
  • MT v Lipsku: 3.místo M.Bilý
  • Velká cena Teplic:
    • muži: 1.místo Hemelík a Štolc 2.místo ve váze do 58kg, 1.místo Šnelly, 2.místo Ellschlöger a Jarolímek 3.místo ve váze do 69kg, 2.místo Recska ve váze do 76kg, 1.místo Jezdinský a Pabián 3.místo ve váze do 97kg
    • junioři: 1.místo Pergler ve váze do 58kg, 6.místo Brejša ve váze do 69kg a 3.místo Bernášek ve váze do 76kg
    • žáci: 4.místo Moravec a 5.místo Čechura ve váze do 42kg, 2.místo Hanzlíček, 3.místo I.Bilý a Drda 4.místo ve váze do 48kg, 1.místo Svitek a Bilý M. 6. místo ve váze do 58kg, 4.místo Novotný a 6.místo Tichý ve váze do 73kg
  • V přátelském utkání v Lipsku prohrálo smíšené družstvo ze žáků, dorostenců a mužů Teplic s SC Lipsko 8 : 4, když zvítězili Hanzlíček, Svitek L., Picur a Šnelly. Svá utkání prohráli Blahuš, I.Bilý, M.Bilý, Brejša, Hemelík, Jarolímek, Jezdinský a Pabián
  • Světové hry státních zaměstnanců ve Švédsku: v obou stylech 2.místo Hemelík ve váze do 58kg, 2.místo v ř.ř. stylu Šnelly ve váze do 69kg a ve v.s. 6.místo
  • Mezinárodní Mistrovství Slovenska veteránů v Dunajské Stredě: 1.místo Ellschlöger ve váze do 60kg a 2.místo Školník ve váze do 92kg
  • Titul Mistr sportu převzali Tomáš Tobola, Radek Hemelík a Jan Durec

1998

  • Název oddílu: Glavunion Teplice se mění na Glaverbel Czech Teplice
  • Mistrovství ČR mužů v obou stylech v Chomutově: v ř.ř. stylu 2.místo Pergler ve váze do 54kg a 6.místo Hliba Josef ve váze do 120kg. Ve volném stylu 4.místo Pergler ve váze do 54kg a 3.místo Diviš ve váze do 63kg
  • Mistrovství ČR juniorů v obou stylech v Ostravě:
    • ř.ř. styl – 3.místo Pergler ve váze do 56kg, 5. místo Matoušek ve váze do 60kg, 2.místo Soukop a 6. místo Houdek ve váze do 70kg
    • volný styl – získal Mistrovský titul Pergler ve váze do 56kg, 4. místo Matoušek ve váze do 60kg, 4.místo Houdek ve váze do 70kg a 3.místo Veselý ve váze do 115kg
  • Mistrovství ČR kadetů v Prostějově: 2.místo ve volném stylu Švadleňák J. ve váze do 42kg a v ř.ř. stylu 3.místo, 6.místo Svitek ve váze do 57kg
  • Mistrovství ČR starších žáků v Třinci: v ř.ř. stylu 2.místo Švadleňák ve váze do 47kg a 2.místo Bílý M. ve váze do 53kg. Ve volném stylu 2.místo Klinko ve váze do 42kg, 4.místo Švadleňák ve váze do 47kg, 2.místo Bílý M. ve váze do 53kg a Mistrovský titul získal Svitek ve váze do 59kg
  • Mistrovství ČR mladších žáků v Chomutově: v obou stylech získal Mistrovský titul Hanzlíček ve váze do 48kg. Mistrovský titul v ř.ř. stylu získal Strouhal ve váze 62kg a 2.místo ve volném stylu
  • Mistrovství ČR veteránů v H.Králové: Mistrovský titul získal Ellschlöger J. ve váze do 60kg, 2.místo Svitek ve váze do 84kg a Mistrovský titul získal Školník ve váze do 92kg
  • Družstvo mužů obsadilo ve složení trenér Svitek, závodníci Pergler, Brejša, Štolc, Matoušek, Jarolímek, Diviš, Hemelík, Durec, Ellschlöger, Šnelly, Soukop, Houdek, Recska, Šucha, Krupař, Jezdinský, Blahota, Summer, Tomeš, Třešňák, Pabián, Hliba Jan a Hliba Josef v I.lize 4.místo za Ostravou, Vítkovicemi a Chomutovem
  • Mistrovství ČR družstev žáků v Teplicích: po pěti letech získali Tepličtí žáci titul Mistra ČR družstev žáků před Plzní a H.Brodem a to ve složení: trenéři Jezdinský a Blahota, závodníci Vokoun, Klinko, Švadleňák, Hanzlíček, Svitek, Zalaba, Tichý a průběžně nastupovali ještě Blahuš, Soukup J., Kopecký, Soudek, Řehola, Hybš, Čonka, Šucha R, Drda, Říha a Randl
  • MT Praha-Nelson Cup 98 v ř.ř. stylu: 3.místo Švadleňák ve váze do 42kg a 5.místo Svitek ve váze do 58kg
  • Grand Prix ČR v Chomutově ve v.s.: 4.místo Jezdinský ve váze do 74kg
  • Josefu Ellschlögerovi je udělen titul Vzorný trenér
  • Josef Školník se stává členem Sportovně technické komise Svazu zápasu ČR

1997

  • Mistrovství ČR mužů v obou stylech v Chomutově:
    • ř.ř. styl – 3.místo Pergler ve váze do 54kg, ve váze do 58kg Mistrovský titul získal Hemelík a 2.místo Picur, 5.místo Šnelly ve váze do 69kg a 5.místo Tomeš ve váze do 90kg
    • volný styl – 3.místo Pergler ve váze do 54kg, ve váze do 58kg Mistrovský titul získal Hemelík a 4.místo Picur, 5.místo Jezdinský ve váze do 76kg a 4.místo Tomeš ve váze do 90kg
  • Mistrovství ČR juniorů v obou stylech v Teplicích:
    • ř.ř. styl – Mistrovský titul získal Pergler a Brejša 2.místo ve váze do 52kg, 2.místo Soukop ve váze do 65kg
    • volný styl – Mistrovský titul získal Pergler ve váze do 52kg a 3. místo Picur J. ve váze do 56kg
  • Mistrovství ČR kadetů v obou stylech v Plzni:
    • ř.ř. styl – 3.místo Matoušek a 4.místo Brejša ve váze do 52kg, Mistrovský titul získal Veselý ve váze do 92kg
    • volný styl – získal Mistrovský titul Matoušek a Brejša 3.místo ve váze do 52kg, Mistrovský titul získal Veselý ve váze do 92kg
  • Mistrovství ČR starších žáků v obou stylech ve Vítkovicích:
    • ř.ř. styl – 3.místo Švadleňák ve váze do 38kg, 2.místo Svitek ve váze do 53kg a 2.místo Krejčí ve váze do 59kg
    • volný styl – získal Mistrovský titul Švadleňák J. ve váze do 38kg, 3.místo Svitek ve váze do 53kg, 2.místo Krejčí a Stárek 5.místo ve váze do 59kg
  • Mistrovství ČR mladších žáků v obou stylech v Chomutově:
    • ř.ř. styl – Mistrovský titul získal Švadleňák J. ve váze do 38kg, 3.místo Svitek ve váze do 53kg, Mistrovský titul získal Bílý M. ve váze do 48kg
    • volný styl – Mistrovský titul získal Švadleňák J. ve váze do 38kg, 3.místo Svitek ve váze do 53kg, Mistrovský titul získal Bílý M. ve váze do 48kg, 4.místo Kunc ve váze do 31kg, 4.místo Hanzlíček ve váze do 40kg a 6.místo Soudek ve váze do 48kg
  • Velká cena Teplic:
    • muži: 2.místo Šucha ve váze do 85kg a 3.místo Tomeš ve váze do 97kg
    • kadeti: 1.místo Pergler a Brejša 3.místo ve váze do 52kg, 1.místo Soukop ve váze do 65kg, 2.místo Veselý ve váze do 95kg
    • žáci: 5.místo Švadleňák M. a Ulrich 6.místo ve váze do 37kg, 1.místo Svitek, Radouš 3.místo a M.Bilý 4.místo ve váze do 50kg, 4.místo Stárek a Tichý 6.místo ve váze do 60kg, 1.místo Krejčí ve váze do 73kg
  • MT Torgelow: 1.místo Pergler a Matoušek 2.místo ve váze do 52kg, 1.místo Picur ve váze do 57kg
  • Družstvo mužů obsadilo ve složení trenér Svitek, závodníci Gomolák, Pergler, Hakl, Picur J., Diviš, Hemelík, Durec, Ellschlöger, Longauer, Soukop, Houdek, Recska, Šucha, Lecjaks, Jezdinský, Blahota, Summer, Tomeš a Třešňák v II.lize 2.místo a společně s Nelsonem Chomutov postoupilo do I.ligy
  • Družstvo dorostu v 1.lize obsadilo 4.místo
  • Školník dostává titul Vzorný rozhodčí zápasu SZČR
  • Oslava 50.let teplického zápasu

1996

  • Mistrovství ČR mužů v obou stylech v Krmelíně: 5.místo v ř.ř. Jezdinský ve váze do 74kg, 6.místo v ř.ř. Blahota ve váze do 90kg a 5.místo v ř.ř. Tomeš ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČR staršího dorostu v obou stylech v Třinci: v ř.ř. stylu 2.místo Brejša ve váze do 46kg, 3.místo Pergler a Matoušek 4.místo ve váze do 50kg, 3.místo Picur J. ve váze do 54kg, 2.místo Šoltés ve váze do 63kg a 3.místo Bílý T. ve váze do 74kg. Ve volném stylu 2.místo Brejša ve váze do 46kg, 2.místo Pergler ve váze do 50kg, 3.místo Picur J. ve váze do 54kg a Mistrovský titul získal Šoltés ve váze do 63kg
  • Mistrovství ČR mladšího dorostu v obou stylech v Plzni: v ř.ř. stylu 2.místo Brejša ve váze do 47kg, 6.místo Matoušek ve váze do 51kg, 3.místo Picur J. ve váze do 55kg, 2.místo Soukop ve váze do 65kg, 5.místo Picur I. ve váze do 70kg a 2.místo Veselý ve váze do 93kg. Ve volném stylu 5.místo Matoušek ve váze do 51kg, 2.místo Picur J. ve váze do 55kg, 3.místo Soukop ve váze do 65kg, 5.místo Picur I. ve váze do 70kg a 2.místo Veselý ve váze do 95kg
  • Mistrovství ČR ř.ř. starších žáků v obou stylech v Chomutově: 5.místo Radouš ve váze do 41kg
  • Mistrovství ČR mladších žáků v obou stylech v Teplicích: Mistrovský titul v obou stylech získal Svitek ve váze 48kg, 4.místo v obou stylech Hanzlíček ve váze do 33kg, 5.místo Stach v ř.ř. stylu ve váze do 35kg a 4.místě ve v.s. Klinko ve váze do 35kg
  • MT žáků v Lipsku: 4. místo M.Bilý ve váze do 37kg, 2.místo Radouš ve váze do 41kg a 1.místo Svitek ve váze do 44kg a stal se i nejtechničtějším borcem turnaje
  • MT mladších žáků ve Varnsdorfu: 1.místo Svitek ve váze do 48kg
  • MT mladších žáků v Lipsku: 4.místo M.Bilý ve váze do 37kg, 3.místo Radouš ve váze do 41kg, 1.místo Svitek ve váze do 44kg a vyhlášen nejtechničtějším závodníkem
  • MT mužů v Berlíně: 2.místo Picur ve váze do 52kg, 4.místo Šoltés ve váze do 68kg, 5.místo Ellschlöger ve váze do 74kg, 1.místo Šucha ve váze do 82kg, 1.místo Tomeš a Blahota 4.místo ve váze do 90kg. Družstvo obsadilo celkově 3.místo
  • MT družstev v Penzbergu – 100.let: družstvo vybojovalo 3. místo s výsledky:
    • Teplice : Penzberg 15:19
    • Teplice : Jena 26:6,5
    • Teplice : Allensbach 29:6
    • Teplice : Varnsdorf 28:8
    • Teplice : Berlín 17,5:18
    • Teplice : Lugali 36:0
  • Velká cena Teplic:
    • muži: 1.místo Recska, 2.místo Jezdinský a 3.místo Kliský ve váze do 74kg, 2.místo Tomeš ve váze do 92kg
    • dorost: 1.místo Matoušek a Brejša 3.místo ve váze do 54kg, 2.místo Picur ve váze do 58kg, 2.místo Šoltés a Soukop 6.místo ve váze do 68kg
    • žáci: 2.místo Hanzlíček a Ulrich 3.místo ve váze do 37kg, 1.místo Radouš ve váze do 45kg, 1.místo Svitek a 2.místo Stárek ve váze do 50kg
  • Družstvo žáků ve finále Mistrovství ČSR v Teplicích obsadilo 2.místo za Vítkovicemi a před H.Brodem a Plzní v sestavě: Stach, Machuta, Švadleňák, Fejfar, Sehnoutka, Svitek, Mulač, Stárek, Krejčí, Drzymala, Nešpor, trenéři Blahota a Jezdinský
  • Družstvo mužů obsadilo ve složení trenér Svitek, závodníci Mlejnek J.st., Jarolímek, Hakl, Kuzma, Šoltés, Mlejnek F., Durec, Houdek, Longauer, Ellschlöger, Kliský, Jezdinský, Vala, Rainer, Summer, Recska, Šucha, Blahota, Tomeš, Pabián, Lichtenberg J., Trnka a Třešňák v I.lize 8.místo a sestoupilo do II.ligy
  • Družstvo dorostu pod vedením J. Ellschlögera a M. Havla v 1.lize obsadilo 3.místo v sestavě: Brejša, Pergler, Matoušek, Picur J., Houdek, Winkler, Veselý, Soukop, Bílý T., Kořínek, Rosák, Liška a Hocko
  • 28.9. zemřel Karel Maťha – zakladatel zápasnického hnutí v Teplicích

1995

  • Mistrovství ČR mužů v obou stylech v Chomutově: v ř.ř. stylu 5.místo Vala a Blahota 6.místo ve váze do 90kg, 4.místo Tomeš ve váze do 100kg a 5.místo Pabián ve váze do 130kg
  • Mistrovství ČR juniorů v obou stylech v Ostravě: 4.místo Vala ve váze do 90kg v ř.ř. stylu a 3.místo ve volném stylu, 2.místo Herzina v obou stylech ve váze do 52kg
  • Mistrovství ČR staršího dorostu v obou stylech v Brně: v ř.ř. stylu 3.místo Herzina a 4.místo Ransdorf L. ve váze do 50kg, 5.místo Houdek ve váze do 63kg, 5.místo Winkler ve váze do 74kg a Mistrovský titul získal Vala ve váze do 88kg. Ve volném stylu 2.místo Herzina ve váze do 50kg a 3.místo Vala ve váze do 88kg
  • Mistrovství ČR mladšího dorostu v obou stylech v H.Králové: v ř.ř. stylu získal Mistrovský titul Šoltés ve váze do 65kg, 6.místo Kořínek ve váze do 70kg a 6.místo Rosák ve váze do 76kg. Ve volném stylu 2.místo Šoltés a Houdek 3.místo ve váze do 65kg, 5.místo Kořínek a 6.místo Picur I. ve váze do 70kg, 5.místo Rosák ve váze do 76kg
  • Mistrovství ČR ř.ř. starších žáků v H.Brodě: 2.místo Brejša ve váze do 45kg
  • Mistrovství ČR v.s. starších žáků v Prostějově: 2.místo Jelínek ve váze 37kg, 3.místo Lamač ve váze do 45kg a 3.místo Brejša ve váze do 50kg
  • Žákovskou kategorii převzali Blahota Radek, Jezdinský Pavel, Ellschlöger Zbyněk
  • Mistrovství ČR mladších žáků v Olomouci: Mistrovský titul získal Švadleňák ve váze do 33kg, 4.místo Svitek ve váze do 40kg a 6.místo Radouš
  • Družstvo žáků v oblastním turnaj družstev zvítězilo s 241body před Chomutovem a Varnsdorfem ve složení: I.Bilý, Horáček, Matucha, Švadleňák M., Ulrich, Švadleňák J., Bílý M., Svitek, Radouš, Brejša, Lamač, Kolský, Matoušek, Rouček, Krejčí, Handlíř, Jurašík, Blažek, Veselý a ve finále Mistrovství ČSR v Teplicích obsadilo 2.místo za H.Brodem a před Vítkovicemi, Plzní a Brnem
  • až 17. dubna Mezinárodní turnaj v Utrechtu: do 31kg 1.místo M.Bilý a stal se nejtechničtějším borcem turnaje, do 34kg Švadleňák Jaroslav 2.místo
  • Velká cena Teplic
    • mladší dorost: 2.místo Ransdorf L.ve váze do 51kg, 2.místo Dokulil a Šlechta 3.místo ve váze do 55kg, 2.místo Houdek a Ransdorf P. 3.místo ve váze do 65kg, 3.místo Rosák ve váze do 76kg
    • žáci: 1.místo Machura, Procházka 2.místo a M.Bilý 3.místo ve váze do 30kg, 2.místo Klinko ve váze do 33kg, 2.místo Svitek ve váze do 37kg, 2.místo Lamač a Brejša 3.místo ve váze do 41kg, 1.místo Matoušek ve váze do 50kg, 2.místo Handlíř a Majtan 3.místo ve váze do 66kg, 2.místo Veselý ve váze nad 73kg
  • Družstvo mužů převzal Belo Svitek, šéftrenérem se stává František Kubica
  • A družstvo mužů v obsadilo 5.místo Interlize za Dominem Praha, Trenčínem, Chomutovem a Ostravou a I.lize 4.místo ve složení Mlejnek J.ml., Gomolák, Herzina, Daňko, Kraus, Hakl, Kuzma, Stepjan, Bílý, Kliský, Kníže, Kubale, Ellschlöger, Jezdinský, Válka, Rainer, Summer, Šucha, Blahota, Rabas, Tomeš, Frinta P., Svoboda, Školník, Kubica, Trnka, Třešňák a Hliba Josef
  • B družstvo mužů obsadilo v II.lize ve složení Herzina, Daňko, Kraus, Hakl, Kuzma, Stepjan, Jarolímek, Longauer, Kliský, Ellschlöger, Jezdinský, Rainer, Šucha, Tomeš, Vala, Pabián a Lichtenberg J. 2.místo za Vítkovicemi
  • Družstvo dorostu v 1.lize obsadilo 2.místo
  • Josef Školník byl za činnost v zápasnickém hnutí oceněn VV SZČR Diplom za dlouholetou činnost v zápasnickém hnutí

1994

  • Mistrovství ČR mužů v obou stylech v Ostravě: v ř.ř. stylu Mistrovský titul získal Summer a Kliský 6.místo ve váze do 74kg, 2.místo Šucha a Blahota 4.místo ve váze do 82kg, 5.místo Svoboda a Tomeš 6.místo ve váze do 90kg. Ve volném stylu 5.místo Jezdinský ve váze do 68kg, 3.místo Summer ve váze do 74kg a 3.místo Svoboda ve váze do 90kg
  • Mistrovství ČR juniorů ve volném stylu: 3.místo Jebavý ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČR staršího dorostu ve volném stylu: Mistrovský titul získal Mlejnek ve váze do 54kg
  • Mistrovství ČR mladšího dorostu v obou stylech v Jihlavě: v ř.ř. stylu 2.místo Bílý T. a 3.místo Kořínek ve váze do 60kg, Mistrovský titul získal Šoltés ve váze do 65kg a Mistrovský titul získal Vala ve váze do 76kg. Ve volném stylu 4.místo Bílý T. ve váze do 65kg a Mistrovský titul získal Vala ve váze do 76kg
  • Mistrovství ČR starších žáků v ř.ř. stylu v Borohrádku: 2.místo Brejša ve váze do 37kg a Kolský 5.místo, 4.místo Matoušek ve váze do 45kg, 5.místo Ransdorf P. ve váze do 50kg, 2.místo Rosák ve váze do 73kg a 4.místo Veselý ve váze do 85kg
  • Mistrovství ČR mladších žáků v.s. v Plzni: 2.místo Türb ve váze do 32kg, 2.místo Brejša ve váze do 37kg, 2.místo Lamač a Kolský 5.místo ve váze do 41kg, 2.místo Matoušek ve váze do 45kg, 4.místo Ransdorf P. a Jurašík 5.místo ve váze do 50kg, 4.místo Soukop ve váze do 55kg, 5.místo I.Picur ve váze do 66kg, 4.místo Rosák ve váze do 77kg a Mistrovský titul získal Veselý ve váze nad 73kg
  • Velká cena Teplic:
    • mladší dorost: 1.místo Bílí T. a Ransdorf P. 5.místo ve váze do 60kg, 3.místo Šoltés a Kořínek 4.místo ve váze do 65kg, 2.místo Winkler ve váze do 70kg, 1.místo Vala ve váze do 76kg
    • žáci: 1.místo Graif ve váze do 30kg, 1.místo Türb a Radouš 3.místo ve váze do 33kg, 2.místo Brejša, 3.místo Lamač a Holman 5.místo ve váze do 37kg, 2.místo Mrvík ve váze do 60kg, 5.místo Blažek ve váze do 66kg a 2.místo Veselý ve váze do 73kg
  • MT v Penzbergu: 1.místo M.Bilý ve váze do 31kg, 3.místo Lamač ve váze do 41kg, 5.místo Matoušek ve váze do 45kg, 2.místo Picur ve váze do 50kg, 5.místo Rosák ve váze do 66kg a 5.místo Veselý ve váze do 85kg
  • Družstvo žáků ve finále MČR družstev obsadilo 3.místo za Ostravou a Plzní ve složení: trenér Svitek, závodníci Türb, Brejša, Kolský, Lamač, Matoušek, Picur J., Betlach, Soukop, Mrvík, Picur I., Rosák a Veselý
  • Družstvo dorostu, které převzal od Františka Kubici Josef Ellschlöger v 1.lize obsadilo 5.místo
  • A družstvo mužů pod vedením Františka Kubici a Ivo Vernera v obsadilo 9.místo
  • B družstvo mužů pod vedením Františka Kubici ve 2.lize vybojovalo 1.místo

1993

  • Mistrovství ČR mužů ř.ř. v Chomutově: 2.místo získal Mlejnek ve váze 52kg, Mistrovský titul získal Hauptvogel ve váze do 57kg, Mistrovský titul získal Summer ve váze do 82kg, 3.místo Holý ve váze do
  • 100kg a 2.místo Trnka ve váze do 130kg
  • Mistrovství ČR mužů ve volném stylu: Mistrovský titul získal Mlejnek ml. ve váze do 52kg
  • Mistrovství ČR juniorů ř.ř.: Mistrovský titul získal Mlejnek ml. ve váze do 52kg
  • Mistrovství ČR juniorů ve volném stylu: Mistrovský titul získal Mlejnek ml. ve váze do 52kg
  • Mistrovství ČR staršího dorostu ř.ř.: Mistrovský titul získal Mlejnek ml. ve váze do 52kg
  • Mistrovství ČR staršího dorostu ve volném stylu: Mistrovský titul získal Mlejnek ml. ve váze do 52kg
  • Mistrovství ČR starších žáků ř.ř. v Teplicích: Mistrovský titul získal Civín ve váze do 30kg
  • A družstvo mužů v I.lize obsadilo 5.místo
  • Družstvo žáků ve finále Mistrovství ČR v Brně získalo Mistrovský titul
  • S trenérskou činností konči Rudolf Stupka
  • Založena Teplická zápasnická nadace
  • Josef Školník se stává předsedou oddílu zápasu a stává se rozhodčím 1.třídy
  • 25.6. zemřel Vladimír Kochman
  • 20.9. zemřel Jan Recska st.

1992

  • Mistrovství ČR žáků ř.ř. v Borohrádku: 2.místo Winkler ve váze do 68kg a 3.místo Elischer ve váze nad 73kg
  • Mistrovství ČSFR starších žáků ř.ř.: 3.místo Civín ve váze do 30kg a 3.místo Elischer ve váze nad 73kg
  • Družstvo žáků ve finále Mistrovství ČR v Teplicích obsadilo 3.místo za Ostravou, Škodou Plzeň a před Supratrade Praha a Jihlavou
  • A družstvo mužů v I.lize v ř.ř. stylu obsadilo 5.místo

1991

  • Název oddílu: Sklo Union Teplice se mění na Glavunion Teplice
  • Mistrovství ČSFR mužů ř.ř. v Praze: 4.místo Horák ve váze do 52kg, 2.místo Holý ve váze do 100kg a 4.místo Trnka ve váze do 130kg
  • Otevřené Mistrovství ČR mužů ř.ř. v Chomutově: za účasti borců z SSSR a USA 1.místo Summer ve váze do 74kg, 2.místo Hliba Jan ve váze do 90kg a 3.místo Hliba Josef ve váze do 130kg
  • ročník Velké ceny Teplic: 1.místo Štolc a 3.místo Horák ve váze 52kg, 2.místo Lachman a 3.místo Hauptvogel ve váze 52kg, 2.místo Kapek M. a 3.místo Čermák ve váze 52kg, 1.místo Klement J. ve váze do 68kg, 1.místo Žák Josef ve váze 74kg, 1.místo Summer a 3.místo Lichtenberg T. ve váze do 82kg, 1.místo Trnka ve váze do 130kg
  • A družstvo mužů v I.lize v ř.ř. stylu obsadilo 4.místo
  • Při přátelském zájezdu do Holandska Teplice prohráli v Dordrechtu 2x s výběrem Holandska 7 : 3, když svá utkání v prvním utkání vyhráli Švadleňák, Recska a Trnka. Ve druhém utkání svá utkání vyhráli Klement, Loukota (hostování z Chomutova) a Trnka. Mimo hlavní utkání vyhráli v přátelských utkání Koželuh, Bakanyi a Tomeš

1990

  • Mistrovství ČSR mužů ř.ř. v Teplicích: Mistrovský titul získal Štolc ve váze 52kg, Mistrovský titul získal Hauptvogel ve váze do 57kg, Mistrovský titul získal Summer ve váze do 82kg, 3.místo Holý ve váze do 100kg a 2.místo Trnka ve váze do 130kg
  • Mistrovství ČSFR mužů ř.ř.: Mistrovský titul získal Štolc ve váze 48kg, 2.místo Summer ve váze do 82kg a 4.místo Trnka ve váze do 130kg
  • Mistrovství ČSR mladších dorostenců ř.ř. v Chomutově: 6.místo L.Řežábek ve váze do 43kg, Mistrovský titul získal Bakanyi ve váze do 60kg, 5.místo Kolář a 6.místo R.Řežábek ve váze do 70kg, 3.místo Nocir ve váze do 76kg a 4.místo Řezníček ve váze nad 83kg,
  • Mistrovství ČSR mladších žáků ř.ř.: 3.místo Civín ve váze do 26kg a 2.místo Herzina ve váze do 32kg
  • Krajský přebor mladších dorostenců ř.ř. v Meziboří: 1.místo Lázeňský, 2.místo Bakanyi a 3.místo Šedivec ve váze do 65kg, 1.místo Kolář a 3.místo Bouda ve váze do 70kg, 2.místo Nociar ve váze do 76kg a 1.místo M.Řezníček ve váze nad83kg
  • Krajský přebor mladších dorostenců v.s. v Teplicích: 2.místo Longauer ve váze do 47kg, 1.místo Lázeňský, 2.místo Bakanyi a 3.místo Šedivec ve váze do 65kg, 3.místo Nociar ve váze do 76kg a 2.místo M.Řezníček ve váze nad83kg
  • Vánoční turnaj ve Varnsdorfu: 2.místo Kaštánková ve váze do 35kg, 2.místo Bártová do ve váze 45kg, 2.místo Choutková ve váze do 49kg a 1.místo Ječmenová ve váze do 53kg
  • ročník Velké ceny Teplic: 4.místo Horák ve váze do 52kg, 1.místo Švadleňák ve váze do 62kg, 1.místo Klement ve váze do 68kg, 4.místo Recska ve váze do 74kg, 3.místo Jan Hliba ve váze do 90kg, 2.místo Holý ve váze do 100kg a 2.místo Trnka ve váze nad 100kg
  • V přátelském dvojutkání s reprezentací Holandska Teplice prohrály shodně 3 : 7, když svá utkání v prvním utkání vyhráli pouze Švadleňák, Recska a Trnka. Ve druhém pak Klement, Loukota a Trnka
  • Výbor oddílu pracoval ve složení: Předseda oddílu František Čepek, členové Miroslav Širc, Ing. Josef Školník, Vladimír Kochman, Vojtěch Tóth, Rudolf Stupka a Miroslav Havel
  • A družstvo mužů v I.lize pod vedením Rudolfa Stupky ve složení Mlejnek, Tarant, Hauptvogel, Macas, Švadleňák, Choutka, Čermák, Recska, Summer, Erl, Koželuh, Hliba Jan, Holý, Trnka a obsadilo 4.místo
  • B družstvo mužů v II.lize obsadilo 4.místo
  • A družstvo dorostu pod vedením Františka Kubici v dorostenecké lize obsadilo 3.místo a kvalifikovalo se do finále MČSSR
  • B družstvo dorostu v KP družstev obsadilo 2.místo
  • Družstvo starších žáků v KP družstev obsadilo 2.místo
  • Družstvo mladších žáků v KP družstev obsadilo 1.místo

1989

  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Prievidzi: Mistrovský titul získal Štolc ve váze 48kg a Mistrovský titul získal Hauptvogel ve váze do 52kg, 4.místo Macas ve váze do 57kg a 6.místo Holý ve váze do 90kg
  • Mistrovství ČSR juniorů ř.ř. v Chomutově: Mistrovský titul získal Lachman a Štolc 2.místo ve váze do 48kg, 3.místo Burian ve váze do 52kg, Mistrovský titul získal Tomeš ve váze do 74kg, 3.místo Lichtenberg T. ve váze do 82kg a Mistrovský titul získal Josef Hliba ve váze nad 100kg
  • Mistrovství ČSR staršího dorostu ř.ř. v Teplicích: 2.místo Kapek M. ve váze do 48kg, 2.místo Tomeš ve váze do 74kg, 2.místo Blahota ve váze do 82kg, 2.místo Pabián ve váze do 87kg a Mistrovský titul získal Hliba Josef ve váze nad 87kg
  • Mistrovství ČSSR staršího dorostu ř.ř. v H.Brodě: 2.místo Štolc ve váze do 48kg, Mistrovský titul získal Burian ve váze do 52kg, 3.místo Pabián ve váze do 87kg, 3.místo Hliba Josef ve váze nad 87kg
  • Mistrovství ČSR mladšího dorostu ř.ř. v Plzni: Mistrovský titul získal Hliba Jan ve váze nad 87kg
  • Mistrovství ČSSR mladšího dorostu v.s. v H.Brodě: Mistrovský titul získal Hliba Jan ve váze nad 87kg
  • Memoriál Maurice Paguetta ve Francii: 4.místo Štolc ve váze do 48kg, 1.místo Summer ve váze do 74kg a 5.místo Holý ve váze do 90kg
  • A družstvo mužů v I.lize obsadilo 6.místo
  • B družstvo mužů v II.lize obsadilo 1.místo
  • Družstvo dorostu vybojovalo v dorostenecké lize 2.místo
  • Při přátelském zájezdu do Holandska Teplice porazily Herkules Amsterdam 11 : 3, když svá utkání vyhráli Hauptvogel, Macas, Choutka, Švadleňák, Klement, Recska, Mikula, Erl, Takáč, Holý a Trnka. Dále pak De Halter Utrecht 11 : 2. Zde vyhráli Štolc, Hauptvogel, Macas, Choutka, Švadleňák, Klement, Recska, Mikula, Holý a Trnka. Ve třetím utkáni Teplice zdolali národní družstvo Holandska 9 : 3, když bodovali Štolc, Hauptvogel, Švadleňák, Klement, Recska, Mikula, Holý a Trnka.
  • Na MT v polských Katovicích Teplice prohrály s GSK 0 : 10 a výběru Běloruska 2 : 7, když svá utkání vyhráli Štolc a Klement
  • Nejúspěšnější závodníci byli vyhodnoceni: žáci – Kolář, Longauer, Lázeňský, dorost – Hliba Jan, Štolc, Burian, muži – Hauptvogel, Holý, Macas
  • Josef Školník se stává hospodářem oddílu zápasu, získal kvalifikaci rozhodčího 2.třídy a byl za činnost v zápasnickém hnutí oceněn Čestným odznakem ÚV ČSTV

1988

  • Mistrovství ČSR juniorů ř.ř. v Jihlavě: Mistrovský titul získal Štolc ve váze do 48kg, 2.místo Lachman ve váze do 48kg, 3.místo Pabián ve váze do 100kg a 2.místo Hliba Josef ve váze nad 100kg
  • Mistrovství ČSR staršího dorostu ř.ř. v Teplicích: 4.místo Štolc ve váze do 48kg a Lachman 5.místo, 2.místo Kapek M. ve váze do 58kg, 2.místo Tomeš ve váze do 74kg, 2.místo Pabián ve váze do 88kg a
  • Mistrovský titul získal Hliba Josef ve váze nad 88kg
  • Mistrovství ČSSR staršího dorostu ř.ř. v H.Brodě: 6.místo Štolc ve váze do 48kg, 2.místo Blahota ve váze do 82kg a Lichtenberg T. 4.místo, 6.místo Tomeš ve váze do 74kg a 6.místo Pabián ve váze do 87kg
  • Mistrovství ČSR mladšího dorostu ř.ř. v Třebíči: 3.místo Hliba Jan ve váze do 83kg
  • Mistrovství ČSSR mladšího dorostu ř.ř. v Teplicích: Mistrovský titul získal Hliba Jan ve váze do 83kg
  • Mistrovství ČSR mladších žáků ř.ř. v Tanvaldě: 2.místo Herzina ve váze do 32kg
  • Krajský přebor starších žáků ř.ř. v Teplicích: 3.místo Kubík ve váze do 41kg, 1.místo Šedivec, 2.místo Kugel a  3.místo Kolář ve váze do 50kg, 2.místo Bakanyi ve váze do 55kg, 3.místo Bouda ve váze do 60kg, 1.místo Rudl ve váze do 73kg
  • ročník Velké ceny Teplic: 1.místo Štolc ve váze do 48kg, 1.místo Hauptvogel a Lachman 3. místo ve váze do 52kg, 1.místo Pinkas a Kapek M. 3. místo ve váze do 57kg, 1.místo Švadleňák a Choutka 2.místo ve váze do 62kg, 2.místo Klement J. ve váze do 68kg, 3. místo Tomeš ve váze do 74kg, 3. místo Holý ve váze do 90kg, 1.místo Petrák P. ve váze do 100kg, 2. místo Trnka ve váze do 130kg
  • Družstvo mužů v I.lize v ř.ř. stylu obsadilo 5.místo
  • Družstvo dorostu vybojovalo pod vedením trenérů Tóth, Kubici a Dzivyho v dorostenecké lize 1.místo a to ve složení: Štolc, Lachman, Burian, Jarolímek, Burian, Kapek, Pilař, Šucha, Ellschlöger, Blahota, Kruschina, Lichtenberg, Tomeš, Pabián, Hliba Jan a Hliba Josef
  • Při přátelském zájezdu do Holandska Teplice porazily Utrecht 8 : 2, když svá utkání vyhráli Štolc, Lachman, Hauptvogel, Švadleňák, Klement, Holý, Petrák P. a Trnka. Mimo oficiální utkání zvítězili také Choutka, Macas, Verner, Erl a Ajm. Ve druhém utkáni Teplice zdolali národní družstvo Holandska 7 : 3, když bodovali Štolc, Hauptvogel, Švadleňák, Klement, Holý, Petrák P. a Trnka. Mimo oficiální utkání zvítězili opět Choutka, Macas, Erl a Ajm
  • B družstvo skončilo ve druhé lize na 5. místě a ve Varnsdorfu vyhrálo kvalifikaci o udržení ve druhé lize před Varnsdorfem, Plzní, Smíchovem a Vlašimí
  • Výbor oddílu pracoval ve složení: Předseda oddílu František Čepek, členové Miroslav Širc, Ing. Štěpán Popovič, Ing. Josef Školník, Vladimír Kochman, Dr. Oldřich David, Jaroslav Hořejší, Vojtěch Tóth, Miroslav Janota, Miroslav Minařík a Miroslav Havel
  • Memoriál V.Eisenhammera v Chomutově starších žáků: 4.místo Nezřivý ve váze do 45kg, 3.místo Kozel ve váze do 50kg a 3.místo Bakanyi ve váze do 55kg

1987

  • Mistrovství ČSR ř.ř. mužů v Chomutově: 2.místo Čermák a Jirků 3.místo ve váze do 52kg, Mistrovský titul získal Švadleňák a Choutka 2.místo ve váze do 62kg, 2.místo Petrák a Ajm 3.místo ve váze do 100kg, 2.místo Trnka ve váze do 130kg
  • Mistrovství ČSSR ř.ř. mužů v Ostravě: 2.místo Jirků a Čermák 4.místo ve váze do 52kg, 3.místo Choutka ve váze do 62kg a 2.místo Trnka ve váze do 130kg
  • Mistrovství ČSSR starších žáků ř.ř. v H.Králové: 2.místo Hliba Jan
  • Mistrovství ČSSR ř.ř. juniorů v Chomutově: 3.místo Čermák ve váze do 57kg
  • ročník Velké ceny Teplic: 2.místo Štolc ve váze do 48kg, 2.místo Jirků ve váze do 52kg, 2.místo Kapek a Čermák 5.místo ve váze do 57kg, 1.místo Švadleňák ve váze do 62kg, 5.místo Erl ve váze do 82kg, 1.místo Petrák ve váze do 100kg a 1.místo Trnka ve váze do 130kg
  • Družstvo mužů v I.lize obsadilo 6.místo
  • Družstvo dorostu vybojovalo v dorostenecké lize 3.místo
  • Člen výboru oddílu zápasu se stává Josef Školník
  • B družstvo skončilo ve 2.lize na 3.místě za VS Tábor a RH Praha.
  • Memoriál V. Einsenhammera v Chomutově startovalo 215 žáků z 21 oddílu z ČSSR a NDR: 1.místo Hliba ve váze do 73kg a 2.místo Mrož nad 73 kg
  • Sedmička pionýrů: 3. místo Dragoun
  • MT v Lipsku: 2.místo Vihnis ve váze do 30kg, 5.místo Rokos ve váze do 40kg, 2.místo Šedivec ve váze do 44kg, 1.místo Kugel a 3.místo Műhlfait ve váze do 48kg, 2.místo Bednář a 3.místo Petr Dragoun ve váze do 52kg, 1.místo Pavel Dragoun a 2.místo Bakanyi ve váze do 56kg, 1.místo Pulchart ve váze do 62kg, 2.místo Dlouhý ve váze do 65kg, 2.místo Mrva a 3.místo Rotsstein ve váze nad 65kg,
  • Belo Svitek absolvoval kurz trenérů 3.třídy.
  • Výbor oddílu pracoval ve složení: František Čepek – předseda, p. Hořejší – hospodář a členové David, Kochman, Tóth, Stupka, Školník, Havel, Minařík a Širc.
  • Sportovní třídy vedli p. Mencl a Rollinger.
  • Trenérská rada oddílu: Kochman, Tóth, Ellschlöger, Mencl, Rollinger, Soukop, Dzivý, Stupka a Školník

1986

  • Mistrovství ČSR ř.ř. mužů: 2.místo Choutka ve váze do 62kg
  • Mistrovství ČSSR ř.ř. mužů v H.Brodě: Mistrovský titul získal Jirků ve váze do 48kg, 3.místo Švadleňák ve váze do 57kg, 3.místo Choutka ve váze do 62kg a 5.místo Holý ve váze do 90kg
  • Mistrovství ČSSR ř.ř. mladších žáků v Borohrádku: 3.místo Pálka ve váze do 30kg a 5.místo Hošek ve váze do 53kg
  • ročník Velké ceny Teplic: 1.místo Čermák ve váze do 48kg, 4.místo Choutka ve váze do 62kg, 2.místo Klement ve váze do 68kg, 4.místo Petrák ve váze do 90kg, 1.místo Ajm ve váze do 100kg
  • A družstvo mužů v 1.lize v ř.ř. stylu obsadilo 4.místo
  • B družstvo mužů skončilo 2.lize na 5. místě.
  • Družstvo žáků v KP obsadilo 4.místo
  • Družstvo mladších dorostenců v KP vybojovalo 1.místo
  • Družstvo dorostu v 1.lize obsadilo 4.místo
  • V 17.ročníků soutěže o 10 nejlepších sportovců Teplicka obsadili Jaroslav Švadleňák 3.místo, Jan Holý 5.místo a Josef Klement obsadil 7.místo
  • Předsedou oddílu se stal František Čepek

1985

  • Mistrovství ČSR mužů ř.ř.: Mistrovský titul získal Švadleňák ve váze do 62kg
  • Mistrovství ČSSR staršího dorostu ř.ř. v Krnově: 4.místo Čermák ve váze do 48kg, 3.místo Lichtenberg J. ve váze do 70kg, Mistrovský titul získal Recska ve váze do 81kg a Čeleda 3.místo
  • Mistrovství ČSSR ř.ř. mladšího dorostu v H.Brodě: 3.místo Kapek M. ve váze do 38kg a 2.místo Lachman ve váze do 40kg
  • A družstvo mužů v 1.lize obsadilo 5.místo
  • B družstvo mužů skončilo ve 2.lize na 5.místě a v kvalifikaci o udržení ve Svatavě získali 1. místo ze 6. družstev. Startovali: Rollinger, Pochman, Rollinger J., Macas, Lichtenberg, Čeleda, Mikula, Macas, Svitek, Koželuh, Bujnovský, Školník a Jícha
  • Družstvo žáků zvítězilo v KP
  • 28.12. zemřel Otto Virágh

1984

  • Mistrovství ČSR mužů ř.ř. v H.Brodě: Mistrovský titul získal Švadleňák ve váze do 62kg
  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Teplicích: 2.místo Jirků ve váze do 48kg, Mistrovský titul získal Švadleňák ve váze do 57kg, 5.místo Verner ve váze do 82kg a 2.místo Ajm ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČSR mladšího dorostu ř.ř. v Chrastavě: 4.místo Schöfer ve váze do 59kg, 2.místo Mikula Š. ve váze do 68kg, Mistrovský titul získal Čeleda ve váze do 73kg a Mistrovský titul získal Zavázal ve váze nad 73kg
  • Mistrovství ČSSR mladšího dorostu ř.ř. v Kladně: 5.místo Schöfer ve váze do 63kg, Mistrovský titul získal Mikula Š. ve váze do 68kg, Mistrovský titul získal Čeleda ve váze do 73kg a 4.místo Zavázal ve váze nad 73kg
  • Velká cena Teplic: 1.místo Jirků ve váze do 52kg, 4.místo Louda ve váze do 57kg, 1.místo Choutka ve váze do 62kg, 6.místo Koželuh ve váze do 74kg, 3.místo Bujnovský ve váze do 82kg, 3.místo Školník ve váze do 90kg, 3.místo Kolmaš ve váze do 100kg
  • A družstvo mužů v I.lize v ř.ř. stylu obsadilo opět 5.místo
  • B družstvo mužů skončilo ve 2.lize na 4.místě
  • Družstvo dorostu postoupilo do finále ČSSR, kde vybojovalo 3.místo
  • Janota trenérem reprezentace v ř.ř. stylu
  • Josefu Ellschlögerovi je za dlouholetou práci s mládeží udělena Cena Otakara Jandery
  • V 15.ročníku soutěže o 10 nejlepších sportovců Teplicka zvítězil Jaroslav Švadleňák a Miroslav Jirků obsadil 4.místo
  • V 25.ročníku soutěže o nejúspěšnější sportovce Severočeského kraje se Jaroslav Švadleňák zařadil mezi 10 nejúspěšnějších sportovců v kategorii jednotlivců

1983

  • Mistrovství ČSR seniorů ř.ř. v H.Brodě: Mistrovský titul získal Švadleňák ve váze do 57kg, 4.místo Benedikt ve váze do 82kg, 4.místo Verner ve váze do 90kg, 4.místo Ajm a Kolmaš 6.místo ve váze do 100kg a 2.místo Tondr ve váze nad 100kg
  • Mistrovství ČSSR seniorů ř.ř.: 2.místo Švadleňák ve váze do 57kg
    Mistrovství ČSR juniorů ř.ř. v Praze: Mistrovský titul získal Pochman ve váze do 52kg, 3.místo Macas ve váze do 57kg, 2.místo Klement ve váze do 62kg, 4.místo Mazúr ve váze do 68kg, 4.místo Erl ve váze do 74kg a 3.místo Holý ve váze do 90kg
  • Mistrovství ČSR staršího dorostu ř.ř. v Ostrava: 3.místo Wiedemann ve váze do 56kg 2.místo Chaloupka, Tóth 3.místo a Vajgert 4.místo ve váze do 74kg, 5.místo Recska ve váze do 81kg, 2.místo Maule a Mazúr 4.místo ve váze do 87kg
  • Mistrovství ČSSR staršího dorostu ř.ř. v Táboře: 6.místo Wiedemann ve váze do 56kg Mistrovský titul získal Chaloupka a Tóth 5.místo ve váze do 74kg, 6.místo Recska ve váze do 81kg, 3.místo Maule a Mazúr 4.místo ve váze do 87kg
  • Mistrovství ČSR mladšího dorostu ř.ř. v H.Brodě: Mistrovský titul získal Čeleda ve váze do 68kg, 4.místo Čermák ve váze do 62kg, 2.místo Lichtenberg J ve váze do 74kg, 2.místo Recska ve váze do 81kg a 3.místo Zavázal ve váze do 87kg,
  • Mistrovství ČSSR mladšího dorostu ř.ř. v Borohrádku: 5.místo Čermák ve váze do 62kg, 5.místo Lichtenberg J. ve váze do 74kg Mistrovský titul získal Čeleda ve váze do 68kg, 3.místo Recska ve váze do 81kg a 4.místo Zavázal ve váze do 87kg
  • ročník Velké ceny Teplic: 2.místo Jirků ve váze do 52kg, 2.místo Vopálka ve váze do 57kg 3.místo Švadleňák ve váze do 62kg, 3.místo Verner a Špatný 6.místo ve váze do 82kg, 3.místo Maule ve váze do 90kg, 2.místo Ajm a Homič 4.místo ve váze do 100kg, 2.místo Tondr a Kolmaš 5.místo ve váze nad 100kg
  • Družstvo dorostu pod vedením trenéra Stupky zvítězilo ve finále ČSR a postoupilo do finále ČSSR, kde vybojovalo 3.místo ve složení: Pochman, Klement J., Vajgert, Macas, Chaloupka, Tóth, Recska, Erl, Lichtenberg, Wohlráb, Vydra, Holý a Maule
  • A družstvo mužů v I.lize v ř.ř. stylu obsadilo 5.místo a to ve složení: Jirků, Pochman, Klement J., Švadleňák, Mlejnek, Janků, Macas, Lepšík, Rollinger, Svitek, Benedikt, Holý, Ajm, Kolmaš, Verner a Tondr
  • B družstvo mužů skončilo ve 2.lize na 4.místě. Startovali: Masár, Soukop, Svitek, Charvát, Koželuh, Holý, Školník, Choutka, Macas, Mencl a Špatný
  • V přátelském utkání v Zábrze oslabené Teplice o Choutku, Tondra, Ajma s výběrem Katowic 5 : 6, když svá utkání vyhráli Mlejnek, Lepšík, Klement, Benedikt a Verner
  • V anketě o nejlepšího sportovce Teplicka obsadil 2.místo Jaroslav Švadleňák, Miroslav Jirků obsadil 6.místo a Pavel Chaloupka 9.místo. Vojtěch Tóth byl vyhlášen nejlepším trenérem

1982

  • Mistrovství ČSR mužů ř.ř. v Chomutově: 5.místo Lepšík ve váze do 57kg, Mistrovský titul získal Švadleňák ve váze do 62kg, 6.místo Soukop ve váze do 68kg, 3.místo Szilva ve váze do 90kg a 2.místo Kolmaš ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Třinci: Mistrovský titul získal Jankowicz ve váze do 52kg, 3.místo Švadleňák ve váze do 56kg 6.místo Soukop ve váze do 68kg a 2.místo Benedikt ve váze do 82kg
    Mistrovství ČSSR juniorů ř.ř. v Praze: 2.místo Klement J. ve váze do 62kg a 2.místo Holý ve váze do 90kg
  • Mistrovství ČSR staršího dorostu ř.ř. v Borohrádku: 2.místo Pochman ve váze do 52kg, Mistrovský titul získal Klement J. ve váze do 60kg, 5.místo Vajgert ve váze do 65kg, 3.místo Tóth a Chaloupka 4.místo ve váze do 70kg, 2.místo Erl a Vydra 3.místo ve váze do 75kg, Mistrovský titul získal Holý ve váze do 87kg
  • Mistrovství ČSSR staršího dorostu ř.ř. v Komárně: 2.místo Klement J. ve váze do 60kg, 2.místo Macas ve váze do 65kg, 3.místo Chaloupka ve váze do 70kg, 2.místo Erl ve váze do 75kg a Mistrovský titul získal Holý ve váze do 87kg
  • Mistrovství ČSR ř.ř. starších žáků v Třebíči: 4.místo Kapek M. ve váze do 35kg, 2.místo Čeleda ve váze do 62kg, 5.místo Zajpt ve váze do 67kg a 3.místo Zavázal ve váze nad 67kg
  • Velká cena Teplic: 1.místo Jankowicz a Lepšík 4.místo ve váze do 52kg, 1.místo Švadleňák a Rollinger 3.místo ve váze do 62kg, 2.místo Svitek, 4.místo Soukop a 5.místo Tóth ve váze do 68kg, 4.místo Koželuh ve váze do 74kg, 2.místo Benedikt a Böhm 3.místo ve váze do 82kg, 3.místo Čepelák ve váze do 100kg a 1.místo Bešťák ve váze nad 100kg
  • Memoriál Svorníka v Chomutově – 215 žáků z 25 oddílů z ČSSR a NDR 1.místo Líska ve váze do 41kg, 2.místo Ingriš ve váze do 52kg a 3.místo Čeleda ve váze do 67kg
  • Družstvo mužů v 1.lize obsadilo 4. místo za Ostravou, Trenčínem a RH Praha a to ve složení: Rivera, Fráter, Jankowicz, Švadleňák, Rollinger, Sýkora, Soukop, Böhm, Benedikt, Verner, Čepelák, Szilva, Kolmaš, Tondr, Bešťák a Karoch
  • Družstvo dorostu zvítězilo v KP i ve finále ČSR a postoupilo do finále ČSSR v Ostravě, kde vybojovalo 3.místo ve složení Lichtenberg, Macas, Zdeněk Klement, Chaloupka, Tóth, Vajgert, Erl, Recska, Wohlráb, Maule a Holý
  • Družstvo žáků v krajském přeboru vybojovalo 1.místo ve složení Jahoda, Martin Kapek, Blahota, Josef Klement, Štefan Mikula, Bartůněk, Kopal, Zavázal a Čeleda
  • A družstvo mužů v lize v ř.ř. stylu skončilo na 4.místě
  • B družstvo mužů zvítězilo v krajském přeboru a v II.lize obsadilo 2.místo
  • V přátelském utkání na Letné porazili oslabené Teplice o Jankowicze, Böhm či Vernera Hölzgörlingen (SRN) 7 : 4, když úspěšní byli Pochman, Švadleňák, Rollinger, Soukop, Benedikt, Špatný a Tondr. Mimo soutěž své utkání vyhrál Koželuh.
  • V přátelském utkání na Letné prohrály oslabené Teplice o Rollingera, Böhm, Szilvu, Kolmaše, Ajma s výběrem Katowic 4 : 6, když svá utkání vyhráli Lepšík, V.Dvořák, Benedikt a O.Dvořák (hostování)
  • V anketě o nejlepšího sportovce Teplicka se Jaroslav Švadleňák stal nejlepším sportovcem Teplicka, Jan Holý obsadil 4.místo, Josef Klement 6.místo a 9.místo Miroslav Benedikt. Rudolf Stupka byl vyhlášen nejlepším trenérem. Nejlepším kolektivem se stali dorostenecké družstvo a 3.místo obsadilo družstvo dospělých
  • 30.7. zemřel Jiří Koszty st.

1981

  • Mistrovství ČSR mužů ř.ř. Třebíči: Mistrovský titul získal Jankowicz a 3.místo Lepšík ve váze do 57kg, 2.místo Švadleňák a 3.místo Rollinger ve váze do 62kg, 5.místo Svitek ve váze do 74kg, 3.místo Benedikt ve váze do 82kg a 3.místo Verner ve váze do 90kg
  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Praze: 5.místo Lepšík ve váze do 57kg, 4.místo Soukop ve váze do 68kg,
    • Mistrovský titul získal Böhm ve váze do 74kg, 3.místo Benedikt ve váze do 82kg, 4.místo Verner ve váze do 90kg a 3.místo Tondr ve váze nad 100kg
  • Mistrovství ČSR juniorů v H. Brodě: Mistrovský titul získal Koutný ve váze do 48kg,
  • Mistrovství ČSR ř.ř. staršího dorostu v Teplicích: 2.místo Klement J. ve váze do 56kg, 2.místo Macas a 5.místo Klement Z. ve váze do 60kg, 6.místo Svoboda ve váze do 65kg, 6.místo Erl ve váze do 70kg, 4.místo Wohlráb a 6.místo Bujnovský ve váze do 75kg
  • Mistrovství ČSSR ř.ř. staršího dorostu v H. Brodě: 2.místo Klement J. a 5.místo Klement Z. ve váze do 60kg, 2.místo Macas a 5.místo Svoboda ve váze do 65kg, 6.místo Erl ve váze do 70kg, 3.místo Wohlráb ve váze do 75kg, 3.místo Bujnovský ve váze do 81kg a Mistrovský titul získal Holý ve váze do 87kg
  • Mistrovství ČSR ř.ř. mladšího dorostu v Ústí n/L: 3.místo Mikula Jan ve váze do 45kg, 2.místo Vopálka ve váze do 51kg, 3.místo Chaloupka ve váze do 63kg, Mistrovský titul získal Tóth ve váze do 68kg Mistrovský titul získal Vydra ve váze do 73kg a Mistrovský titul získal Wohlráb Libor ve váze do 78kg
  • Mistrovství ČSSR ř.ř. mladšího dorostu v Borohrádku: 2.místo Mikula J. ve váze do 45kg, Mistrovský titul získal Tóth ve váze do 68kg, 2.místo Vydra ve váze do 73kg a Mistrovský titul získal Wohlráb ve váze do 78kg
  • Mistrovství ČSR žáků ř.ř. v Třinci: 5.místo Mikula Štefan ve váze do 42kg a 6.místo Zavázal ve váze do 62kg
  • V novém systému 1.ligy družstev mužů Teplice obsadili 4.místo za Baníkem Ostrava, VTŽ Chomutov a RH Praha. Jednalo se o turnajový způsob, kdy za družstvo mohlo startovat až 12 závodníků v libovolných vahách a hodnotilo se do 6.místa. V tomto roce Teplice posílil Pelikán z Krnova, z vojny se vrátil Švadleňák a činnost ukončil Mlejnek a Janota
  • A družstvo mužů v lize v ř.ř. stylu skončilo na 4.místě
  • B družstvo mužů vyhrálo KP
  • Družstvo dorostu zvítězilo v KP a na Mistrovství ČSR v Třebíči vybojovalo 2.místo za Ostravou. Na Mistrovství ČSSR v Třinci vybojovalo 3.místo za Ostravou a Bratislavou, pod vedením trenéra Stupky, závodníci Pochman, Mikula J., Macas, Klement J., Klement Z., Vydra, Svoboda, Tóth, Erl, Bujnovský, Wohlráb, Glasl, Holý a Čepelák
  • Družstvo žáků v krajském přeboru družstev obsadilo 2.místo za Varnsdorfem
  • Vánočního turnaje na Letné se pod vedením nových trenérů Ellschlögera, Školníka, Perného a Šišky zúčastnilo 66 žáků ze čtyř teplických základen s umístěním: 1.středisko Letná 75 bodů, 2.středisko Bílina 58 bodů, 3.středisko Řetenice 39 bodů a 4.středisko Duchcov 36 bodů
  • V anketě o nejlepšího sportovce Teplicka obsadil Arnošt Böhm 5.místo, 7.místo Vojtěch Tóth ml., 9.místo Jaroslav Švadleňák a Miroslav Benedikt 10.místo. Vojtěch Tóth st. byl vyhlášen nejlepším trenérem

1980

  • Mistrovství ČSR mužů v Chomutově: 4.místo Lepšík ve váze do 52kg, 6.místo Soukop ve váze do 68kg, 5.místo Benedikt ve váze do 82kg a 4až5.místo Tondr ve váze nad 100kg
  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Prievidze: 2.místo Lepšík ve váze do 52kg, Mistrovský titul získal Böhm ve váze do 68kg, 3.místo Benedikt ve váze do 74kg, Mistrovský titul získal Janota ve váze do 82kg, 2.místo Masár ve váze do 90kg a 2.místo Tondr ve váze nad 100kg
  • Mistrovství ČSR juniorů v Třebíči: 2.místo Jirků ve váze do 48kg, 2.místo Čonka ve váze do 82kg a Mistrovský titul získal Masár ve váze do 90kg
  • Mistrovství ČSSR juniorů v H.Brodě: Mistrovský titul získal Masár ve váze do 90kg
  • Mistrovství ČSR staršího dorostu ř.ř. v Krnově: Mistrovský titul získal Jirků ve váze do 48kg, 5.místo Pajurek ve váze do 56kg a Mistrovský titul získal Masár ve váze do 87kg
  • Mistrovství ČSR mladšího dorostu v Borohrádku: 4.místo Kukačka ve váze do 48kg, 5.místo Vajgert ve váze do 52kg, 2.místo Klement J. ve váze do 56kg, 2.místo Erl ve váze do 65kg a Chaloupka 5.místo, Mistrovský titul získal Wohlráb ve váze do 70kg a 2.místo Holý ve váze nad 75kg
  • Mistrovství ČSSR mladšího dorostu v Plzni: 2.místo Kukačka P. ve váze do 48kg, 2.místo Klement J. ve váze do 56kg, 2.místo Erl ve váze do 65kg, 2.místo Wohlráb ve váze do 70kg a 2.místo Holý ve váze nad 75kg
  • Mistrovství ČSR žáků ř.ř. v Plzni: 6.místo Mikula Štefan ve váze do 38kg a 4.místo Orenič ve váze do 58kg
  • Na ME v Previdzi obsadili Janota 9.místo ve váze do 82kg a Švadleňák 8.místo ve váze do 57kg
  • Na OH v Moskvě Janota obsadil 8.místo ve váze do 82kg
  • Na MT v Ostravě vybojoval 1.místo Janota ve váze do 82kg a Tondr 3.místo ve váze nad 100kg
  • Na MT Memoriál Seelenbindera v Lipsku obsadil 7.místo Janota ve váze do 82kg
  • Na MT v SRN obsadil 5.místo Janota ve váze do 82kg
  • Na kontrolním turnaji SVS v Teplicích vybojoval 3.místo Verner ve váze do 90 kg a Bešťák 2.místo ve váze nad 100kg
  • ročník V.Svorníka v Chomutově vybojoval 2.místo Klement ve váze do 30kg, 3.místo Kliský ve váze do 38kg a 3.místo Kapek ve váze do 42kg
  • Družstvo mužů v lize v ř.ř. stylu skončilo na 3.místě za Ostravou a Chomutovem, když startovali
  • Mlejnek, Lepšík, Kolář, Rollinger, Sýkora, Soukop, Charvát, Benedikt, Böhm, Janota, Verner I., Šiška a Tondr
  • Družstvo dorostu zvítězilo v krajském přebor a v 1.lize si v H.Brodě zajistilo ve složení Jirků, Pochman, Klement J., Klement Z., Pajurek, Koblas, Tóth, Erl, Chaloupka, Wohlráb, Bujnovský, Holý, Homič, Masár a Čepelák postup do finále v Ostravě, kde obsadilo 3.místo
  • V anketě o nejlepšího sportovce Teplicka obsadil z.m.s. Miroslav Janota 2.místo a Dušan Masár 7.místo
  • Vladimír Kochman se stává šéftrenérem oddílu
  • trenéry 2.třídy se stali: Šiška, Ellschlöger a Školník
  • Josef Školník byl za činnost v zápasnickém hnutí oceněn Čestným uznání KV ČSTV

1979

  • Mistrovství ČSR mužů ř.ř. v Třinci: Mistrovský titul získal Jirků ve váze do 48kg, Mistrovský titul získal Böhm ve váze do 68kg, Mistrovský titul získal Janota ve váze do 82kg, a 3.místo Šiška ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v H.Brodě: 3.místo Lepšík ve váze do 52kg, 3.místo Soukop ve váze do 68kg, 2.místo Böhm ve váze do 74kg, 3.místo Benedikt ve váze do 82kg, Mistrovský titul získal Janota ve váze do 90kg a 2.místo Bešťák ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČSR juniorů ř.ř.: 3.místo Choutka ve váze do 57kg
  • Mistrovství ČSSR juniorů ř.ř. v Trenčíně: 2.místo Jirků ve váze do 48kg, 4.místo Klement ve váze do 52kg, Mistrovský titul získal Masár ve váze do 90kg a Mistrovský titul získal Ajm ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČSR staršího dorostu ř.ř. v Teplicích: 4.místo Jirků ve váze do 48kg, 2.místo Choutka a Pajurek 5.místo ve váze do 56kg, 2.místo Svitek ve váze do 65kg, Mistrovský titul získal Masár a 4.místo Ajm ve váze do 87kg
  • Mistrovství ČSSR staršího dorostu v Chomutově: 3.místo Jirků ve váze do 48kg, 3.místo Klement J. ve váze do 52kg, Mistrovský titul získal Choutka ve váze do 56kg, 4.místo Svitek ve váze do 65kg, 2.místo
  • Masár ve váze do 87kg a 2.místo Ajm ve váze nad 87kg
  • Mistrovství ČSR mladšího dorostu ř.ř. v Borohrádku: 2.místo Kukačka P. ve váze do 42kg, 3.místo J.Klement ve váze do 48kg, 3.místo Wiedemann ve váze do 65kg, nad 75kg 4.místo Bařina nad 75kg
  • Mistrovství ČSR starších žáků ř.ř.: 3.místo Tóth ml. ve váze do 54kg
  • Na ME v Bukurešti Janota obsadil 8.místo
  • Na zahraničním zájezdu do Holandska porazili Teplice výběr Utrecht 9 : 1, De Halter Utrecht 8 : 3 a reprezentaci Holandska 6 : 3
  • Velká cena Teplic: 4.místo Lepšík ve váze do 52kg, 5.místo Koželuh ve váze do 74kg, 4.místo Vavrůněk ve váze do 82kg, 3.místo Verner a 4.místo Masár ve váze do 90kg a 2.místo Bešťák ve váze nad 100kg
  • Memoriál V.Svorníka v Chomutově – 179 žáků: 3.místo Rožič ve váze do 62kg
  • Sedmička pionýrů – 164 žáků ze 17 oddílů ČSSR a NDR: 2.místo V.Klement ve váze do 30kg, 2.místo Tóth ve váze do 58kg, 1.místo Wohlráb ve váze do 66kg, 4.místo získali Chaloupka, Kanakudis, Rožič a Vajgert
  • A družstvo mužů v 1.lize v ř.ř. stylu získalo 2. místo ve složení: Mlejnek, Lepšík, Švadleňák, Kolář, Sýkora, Soukop, Böhm, Charvát, Benedikt, Verner I., Janota, Šiška a Tondr
  • B družstvo mužů zvítězilo v krajském přeboru když porazilo Děčín 7 : 1 a Chrastavu 6 : 2. Bodovali Mlejnek, Švadleňák, Erben, Mencl, Verner I., Školník a Bešťák
  • Družstvo dorostu v konkurenci 7 družstev zvítězilo v krajském přebor
  • Družstvo žáků v konkurenci 5 družstev obsadilo v krajském přebor 2.místo
  • V 10.ročníku ankety o nejlepšího sportovce Teplicka zvítězil z.m.s. Miroslav Janota, Vojtěch Tóth vyhlášen nejlepším trenérem a nejlepším mužstvem družstvo mužů
  • m.s. Miroslav Janota byl zařazen mezi 10. nejlepších sportovců Severočeského kraje
  • Miroslav Havelka zvolen Předsedou Svazu zápasu České republiky a stává se místopředsedou Svazu zápasu ČSSR

1978

  • Mistrovství ČSR mužů ř.ř. v Teplicích:: Mistrovský titul získal Lepšík ve váze do 52kg, 4.místo Szabö ve váze do 57kg, Mistrovský titul získal Soukop ve váze do 68kg, 2.místo Charvát ve váze do 74kg, 3.místo Benedikt ve váze do 82kg, Mistrovský titul získal Janota a Verner I. 3.místo ve váze do 90kg, 3.místo Šiška a Bešťák 4.místo ve váze do 100kg, 4.místo Tondr ve váze nad 100kg
  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Teplicích: 2.místo Sýkora ve váze do 62kg, 3.místo Soukop ve váze do 68kg, 2.místo Tesař ve váze do 74kg, Mistrovský titul získal Janota a Šiška 3.místo ve váze do 90kg
  • Mistrovství ČSR juniorů ř.ř. v Praze: Mistrovský titul získal Rollinger a 2.místo Švadleňák ve váze do 57kg, 4.místo Plašil a Cíchák 5.místo ve váze do 68kg, 2.místo Čonka a Dvořák 3.místo ve váze do 74kg
  • Mistrovství ČSSR juniorů ř.ř.: 3.místo Švadleňák ve váze do 57kg
  • Mistrovství ČSR staršího dorostu ř.ř. v Sokolově Mistrovský titul získal Švadleňák ve váze do 52kg a
  • Mistrovský titul získal Čonka ve váze do 75kg
  • Mistrovství ČSSR staršího dorostu ř.ř. v Plzni: Mistrovský titul získal Čonka a 3.místo Dvořák ve váze do 75kg, 4.místo Prášil a 5.místo Cíchák ve váze do 70kg
  • Na ME v Sofii Janota obsadil 8.místo ve váze do 82kg
  • Na MS v Oslo Janota obsadil 7.místo ve váze do 82kg
  • Na MT Memoriál Seelenbindera v Lipsku vybojoval 1.místo Janota ve váze do 82kg
  • MT Družba v H.Brodě: 5.místo Švadleňák ve váze do 52kg
  • Družstvo mužů v 1.lize v ř.ř. stylu získalo Mistrovský titul ve složení: Mlejnek, Lepšík, Rollinger, Szabö, Sýkora, Doksanský Petr, Tesař, Soukop, Benedikt, Charvát, Janota, Šiška, Bešťák a Tondr
    Družstvo mužů v 2.lize obsadilo 3.místo ve složení: Erben, Štraus, Bálek, Szabö, Takáč, Soukop, Mencl, Verner I., Vála a Bešťák
  • Družstvo dorostu v 1.lize obsadilo 3.místo ve složení: Jirků, Trubač, Pochman, Choutka, Švadleňák, Svitek, Řepa, Cíchák, Čonka, Plášil, a Masár
  • V přátelském dvojutkání v Jugoslávii Teplice nejprve v Itebě 6 : 2, když zvítězili Mlejnek, Soukop, Janota a Bešťák. Ve Zrenjaninu zvítězili 7 : 2, když zvítězili Mlejnek, Soukop, Janota, Bešťák a Tondr
  • V přátelském utkání v Teplicích prohrály Teplice s Vasasem Budapešť nejprve s 8 : 2, když zvítězili jen Lepšík a Tesař. O den později Teplice opět prohrály a to 8 : 5, když zvítězili Lepšík, Vejsada M., Vejsada A., Scheiner a Janota
  • V přátelském utkání v Lipsku vyhráli žáci Teplic nad BSG Stahl Lipsko 9 : 2, když zvítězili Koppi, Kapek, Kukačka, Dvořák, Tóth, Rožič, Válek, Holý a Bařina. V dalším utkání porazili tepličtí žáci výběr Lipska 9:1, když zvítězili Koppi, Kapek, Vajgrt, Pochman, Klement J., Veselý, Tóth, Rožič a Holý
  • MT v Lipsku  za účasti 135 žáků skončili jako družstvo Teplic na 1.místě. Vítězové ve svých hmotnostních kategoriích: Pochman, Rožič a Bařina. 2.místa obsadili Vajgrt, Erl a Válek. 3.místa obsadili Dvořák, Holý a Klement
  • Velká cena Teplic: 1.místo Švadleňák ve váze do 57kg, 1.místo Sýkora a 3.místo Bálek ve váze do 62kg, 1.místo Benedikt ve váze do 74kg, 1.místo Janota ve váze do 82kg, 2.místo Verner ve váze do 90kg, 1.místo Bešťák ve váze do 100kg a 1.místo Tondr ve váze nad 100kg
  • Vojtěch Sýkora a Jan Mlejnek – 12.září před prvoligovým utkáním s Ostravou převzali titul Mistr sportu
  • kurs trenérů 3. třídy absolvoval Miroslav Havel
  • V 9.ročníku ankety o 10 nejlepších sportovců Teplicka zvítězil Miroslav Janota

1977

  • Mistrovství ČSR mužů ř.ř. v Ostravě: Mistrovský titul získal Lepšík a 3.místo Švadleňák ve váze do 52kg,
  • Mistrovský titul získal Soukop ve váze do 68kg, 2.místo Benedikt ve váze do 82kg a 3.místo Bešťák ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Prostějově: 3.místo Lepšík ve váze do 52kg, 3.místo Doksanský Petr ve váze do 68kg, 2.místo Charvát ve váze do 74kg, 2.místo Benedikt ve váze do 82kg, Mistrovský titul získal Janota a 4.místo Vala ve váze do 90kg
  • Mistrovství ČSR juniorů ř.ř. v Sokolově: 2.místo Švadleňák ve váze do 52kg, 6.místo Rollinger ve váze do 56kg, 6.místo Dvořák ve váze do 81kg a 4.místo Špatný ve váze do 87kg
  • Mistrovství ČSSR juniorů ř.ř.: 3.místo Švadleňák ve váze do 52kg
  • Mistrovství ČSR staršího dorostu ř.ř. v Teplicích: 3.místo Choutka ve váze do 48kg Mistrovský titul získal Švadleňák ve váze do 52kg, 3.místo Rollinger ve váze do 56kg, 4.místo Pařez ve váze do 65kg, 3.místo Dvořák ve váze do 81kg a 3.místo Karoch ve váze nad 87kg
  • Mistrovství ČSSR staršího dorostu ř.ř. v H.Brodě: 3.místo Švadleňák ve váze do 52kg, Mistrovský titul získal Rollinger ve váze do 60kg, 2.místo Pařez ve váze do 65kg a 2.místo Dvořák ve váze do 81kg
  • V přátelském utkání v Teplicích vyhráli Teplice pod nad SC Lipsko 7 : 5, když zvítězili Szabö, Lepšík, Rollinger, Štraus, Mencl, Verner I. a Janota
  • Družstvo mužů v 1.lize v ř.ř. stylu obsadilo 2.místo když startovali Mlejnek, Szabö, Lepšík, Štraus, Sýkora, Tesař, Soukop, Charvát, Benedikt, Janota, Verner I., Šiška, Bešťák a Tondr
  • Trenéry III.třídy se stávají Bartůněk, V.Šiška, Školník, Ellschlöger, Verner I. a Mencl
  • Družstvo dorostu pod vedením trenéra Rudolfa Stupky v 1.lize obsadilo 2.místo
  • V anketě o nejlepšího sportovce Teplicka zvítězil z.m.s. Miroslav Janota, nejúspěšnějším trenérem se stal m.s. Vojtěch Tóth a nejúspěšnějším kolektivem se stali stříbrné družstvo mužů
  • V 8.ročníku ankety o 10 nejlepších sportovců Teplicka zvítězil Miroslav Janota
  • Josef Školník se stává trenérem 3.třídy a působí jako rozhodčí 3. třídy

1976

  • Mistrovství ČSR mužů ř.ř. v Chomutově: Mistrovský titul získal Mlejnek ve váze do 48kg, Mistrovský titul získal Lepšík a 3.místo Louda ve váze do 52kg, Mistrovský titul získal Doksanský Petr ve váze do 68kg a 3.místo Bešťák ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Třinci: 4.místo Louda a Lepšík 5. místo ve váze do 52kg, 3.místo Doksanský Petr ve váze do 68kg, 3.místo Mencl ve váze do 74kg, 4.místo Benedikt ve váze do 82kg, Mistrovský titul získal Janota ve váze do 90kg, 3.místo Bešťák ve váze do 100kg a 4.místo Tondr ve váze nad 100kg
  • Mistrovství ČSR staršího dorostu ř.ř. v Teplicích: 6.místo Švadleňák ve váze do 48kg, 2.místo Rollinger ve váze do 52kg, Mistrovský titul získal Pařez ve váze do 60kg, 3.místo Koželuh ve váze do 65kg a 6.místo Špatný ve váze do 81kg
  • Mistrovství ČSSR staršího dorostu ř.ř. v H.Brodě: Mistrovský titul získal Švadleňák ve váze do 48kg, 2.místo Pařez ve váze do 60kg a 2.místo Špatný ve váze do 81kg
  • Mistrovství ČSR mladšího dorostu ř.ř. v Ostravě: Mistrovský titul získal Švadleňák ve váze do 45kg
  • Mistrovství ČSSR mladšího dorostu ř.ř.: 2.místo Švadleňák ve váze do 48kg
  • Na OH v Montrealu Janota obsadil 5.místo
  • Na ME v Leningradě Janota obsadil 5.místo
  • Družstvo mužů pod vedením Vladimíra Kochmana a Vojtěcha Tótha v 1.lize v ř.ř. stylu obhájilo 3.místo, když startovali Mlejnek, Mrázek, Kolář, Lepšík, Štraus, Sýkora, Doksanský M., Soukop, Perný, Charvát, Benedikt, Janota, Recska, Šiška a Tondr
  • Družstvo dorostu pod vedením trenéra Josefa Přenosila v 1.lize obsadilo 2.místo
  • V přátelském utkání v Lipsku vyhráli dorostenci Teplic pod vedením Josefa Přenosila nad SC Lipsko 5:4, když zvítězili Choutka, Švadleňák, Rollinger, Pařez, Čonka, Koszty a Špatný
  • V 7.ročníku ankety o 10 nejlepších sportovců Teplicka zvítězil Miroslav Janota
  • m.s. Miroslav Janota byl zařazen mezi 10. nejlepších sportovců Severočeského kraje
  • srpna vzniklo v Teplicích Tréninkové středisko mládeže pod vedením trenérů Tótha, Perného a Minaříka
  • Trenérem mládeže v Bílině se stává Josef Školník

1975

  • Mistrovství ČSR mužů ř.ř. v Prostějově: Mistrovský titul získal Lepšík ve váze do 52kg, 2.místo Benedikt ve váze do 74kg a 3.místo Bešťák ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Ostravě: Mistrovský titul získal Mlejnek a Švadleňák 5.místo ve váze do 48kg, 3.místo Lepšík ve váze do 52kg, 3.místo Mrázek ve váze do 57kg, 6.místo Kolář váze do 62kg, 3.místo M. Doksanský ve váze do 68kg, 4.místo Benedikt ve váze do 74kg, 4.místo Verner ve váze do 82kg, Mistrovský titul získal Janota ve váze do 90kg a 4.místo Tondr váze nad 100kg
  • Mistrovství ČSSR juniorů ř.ř. v Teplicích: 3.místo Švadleňák ve váze do 48kg, 3.místo Szabö ve váze do 52kg, Mistrovský titul získal Tesař a 3.místo Koželuh ve váze do 68kg, 2.místo Kohout ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČSR staršího dorostu ř.ř. v Chomutově: 4.místo Szabö ve váze do 56kg, 4.místo Koželuh ve váze do 70kg a 4.místo Špatný ve váze do 81kg
  • Mistrovství ČSSR staršího dorostu ř.ř.: 2.místo Švadleňák ve váze do 48kg,
  • Mistrovství ČSSR mladšího dorostu ř.ř.: 2.místo Švadleňák ve váze do 45kg, Mistrovský titul získal Pařez ve váze do 60kg a 4.místo Mikeš ve váze do 65kg
  • Mistrovství ČSR mladšího dorostu ř.ř.: 2.místo Švadleňák ve váze do 42kg, Mistrovský titul získal Rollinger ve váze do 48kg, Mistrovský titul získal Pařez ve váze do 60kg a 4.místo Mikeš ve váze do 65kg
  • Mistrovství ČSR žáků ř.ř. v Plzní: 4.místo Kukačka ve váze do 30kg, 2.místo Choutka ve váze do 35kg a 5.místo Svitek ve váze do 46kg
  • V rámci družebního styku se na Letné konalo dvojutkání SC Lipsko. V prvním střetnutí Tepličané podlehli 4:6. Zvítězili P.Doksanský, Šiška, Janota a nový člen družstva Kraj. prohráli Mlejnek, Mrázek, Kolář, Bešťák a Tondr V odvetném utkání v Teplicích Teplice s SC Lipsko 5 : 4, když zvítězili Mlejnek, Kolář, Benedikt, Janota a Šiška, prohráli Tesař, P.Doksanský, Bešťák a Tondr, diskvalifikováni byl Perný a Tondr
  • MS v Minsku získal Janota 6.místo ve váze do 82kg
  • MT memoriálu I.M. Poddubného Janota získal 4.místo ve váze do 82kg
  • A družstvo mužů pod vedením Vladimíra Kochmana a Vojtěcha Tótha v 1.lize obsadilo 3.místo
  • B družstvo mužů v 2.lize obsadilo 3.místo
  • Vladimír Kochman vede jako trenér juniorskou reprezentaci
  • V 6.ročníku ankety o 10 nejlepších sportovců Teplicka zvítězil Miroslav Janota
    Rudolf Stupka přechází od dorostu k B družstvu mužů, kde jej nahradil Josef Přenosil a František Bartůněk

1974

  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Plzni: Mistrovský titul získal Sýkora ve váze do 62kg, 2.místo Benedikt ve váze do 74kg, 5.místo Bešťák ve váze do 100kg a 3.místo Tondr ve váze nad 100kg
  • Mistrovství ČSR mužů ř.ř. v Teplicích: 2.místo Mlejnek ve váze do 52kg, Mistrovský titul získal Sýkora a 2.místo Kolář ve váze do 62kg, Mistrovský titul získal P.Doksanský a 4.místo Soukop ve váze do 68kg,
  • Mistrovský titul získal Benedikt ve váze do 74kg a 3.místo Tondr ve váze nad 100kg
  • Mistrovství ČSR staršího dorostu ř.ř. v Chomutově: 2.místo Švadleňák ve váze do 42kg, Mistrovský titul získal Rollinger ve váze do 48kg a Mistrovský titul získal Pařez ve váze do 60kg
  • Na ME v Madridu obsadil Janota 7.místo ve váze do 82kg
  • Na MS v Katowicích obsadil Janota 10.místo ve váze do 82kg
  • Družstvo mužů v 1.lize obsadilo 2.místo ve složení Mlejnek, Mrázek, Lepšík, Kolář, Sýkora, Minařík, P.Doksanský, Tesař, Perný, Benedikt, Janota, Recska, Kraj, Bešťák, Šiška a Tondr
  • Družstvo dorostu vyhrálo pod vedením trenérů Tótha a Minaříka 1.ligu před Ostravou, Chomutovem a Třincem a získalo titul Mistra ČSSR ve složení: Rollinger, Jouza, Szabö, Smetana, Koželuh, Tesař, Koszty, Špatný, Takáč a Kohout
  • V přátelském utkání v NDR prohrály Teplice s BSG Motor Zella Mehlis 4 : 6, když zvítězili Mlejnek, Kolář, Sýkora a Tondr, prohráli Lepšík, Tesař, Benedikt, Perný, Školník a Recska
  • V přátelském utkání v Teplicích prohrály Teplice s SC Lipsko 4 : 6, když zvítězili P.Doksanský, Janota, Šiška a Kraj, prohráli Mlejnek, Mrázek, Kolář, Bešťák a Tondr
  • Vladimír Kochman získává titul Zasloužilý trenér
  • s. Vojtěch Tóth získává titul Vzorný trenér
  • Miroslav Janota získává titul Zasloužilý mistr sportu
  • Žákovskou základnu v Řetenicích od Stanislava Wohlrába přebírá Josef Ellschlöger

1973

  • Mistrovství ČSR mužů ř.ř. v Teplicích: 4.místo Hinke ve váze do 52kg, 4.místo Mrázek ve váze do 57kg,
  • Mistrovský titul získal Sýkora ve váze do 62kg 2.místo Benedikt ve váze do 74kg a 4.místo Školník ve váze do 90kg
  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Ostravě: 2.místo Sýkora ve váze do 62kg, Mistrovský titul získal Janota ve váze do 82kg a 5.místo Školník ve váze do 90kg
  • Mistrovství ČSR staršího dorostu ř.ř. v Plzni: Mistrovský titul získal Tesař ve váze do 70kg, Mistrovský titul získal Takáč ve váze do 75kg a Mistrovský titul získal Šplíchal ve váze nad 87kg a 2.místo Kohout, 4.místo Smetana ve váze do 60kg
  • Mistrovství ČSSR staršího dorostu ř.ř. v Plzni: Mistrovský titul získal Tesař ve váze do 70kg a Mistrovský titul získal Takáč ve váze do 75kg
  • Mistrovství ČSR mladšího dorostu ř.ř. v Chomutově: 2.místo Pařez ve váze do 60kg, 2.místo Koželuh ve váze do 65kg, 2.místo Koszty ve váze 75kg do a 3.místo Špatný ve váze nad 75kg
  • Na MT memoriálu I.M. Poddubného Janota zvítězil ve váze do 82kg
  • Na ME v Helsinkách obsadil Janota 6.místo ve váze do 82kg
  • Na MS v Teheránu získal Janota 3.místo ve váze do 82kg
  • Z Rudé hvězdy Praha do Sklo Unionu Teplice přestupuje Jan Mlejnek
  • Družstvo mužů se umístilo na 3.místě v I. lize v ř.ř. stylu a startovalo ve složení: Mlejnek, Hinke, Noha, Mrázek, Štraus, Sýkora, Doksanský, Perný, Janota, Šiška, Benedikt a Tondr
  • Miroslav Janota získává titul Mistr sportu
  • Ukončením činnosti oddílu v Pozorce (Sklárny Dubí) přecházejí jeho členové včetně budoucího trenéra, rozhodčího a funkcionáře Josefa Školníka do Teplic
  • V 5.ročníku ankety o 10 nejlepších sportovců Teplicka zvítězil Miroslav Janota
  • Miroslav Janota je zařazen mezi 10 nejlepších sportovců Severočeského kraje

1972

  • Mistrovství ČSR mužů ř.ř. v Chomutově: 3.místo Lepšík ve váze do 52kg, 3.místo Noha ve váze do 57kg, Mistrovský titul získal Sýkora ve váze do 62kg, 3.místo Tóth ve váze do 68kg a 2.místo Benedikt ve váze do 74kg
  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Plzni: Mistrovský titul získal Sýkora ve váze do 62kg, Mistrovský titul získal Perný a Benedikt 2.místo ve váze do 74kg, Mistrovský titul získal Janota ve váze do 82kg a 3.místo Tondr nad 100kg
  • Mistrovství ČSSR staršího dorostu ř.ř. v Chomutově: 2.místo Hinke ve váze do 52kg, Mistrovský titul získal Doksanský St. ve váze do 62kg, 2.místo Štraus ve váze do 58kg, 2.místo Doksanský M. a Soukop 3.místo ve váze do 65kg, 2.místo Verner I. ve váze do 81kg
  • Na zájezdu do Holandska Teplice Utrecht 7 : 3, když zvítězili Kapek, Stupka, Tóth, Benedikt, Janota a Urban, nerozhodně zápasil Perný a Šiška. Výběr středního Holandska podlehl Teplicím 6,5 : 3,5, když zvítězili Zapletal, Noha, Perný, Benedikt, Šiška a Janota. Nerozhodně zápasil Bartůněk
  • V přátelském utkání Teplice rakouský AC Walls 7 : 2, když zvítězili Štraus, Noha, S.Doksanský, Stupka, Benedikt, Janota a Recska, prohráli Žďánský a P.Doksanský.
  • Družstvo dorostu poprvé vyhrálo pod vedením trenéra Tótha 1.ligu dorostu ve složení Müller, Hinke, Erben, Štajgr, Řehák, Štraus, Adamus, Smetana, Tesař, Takáč, Soukop, Szabö, St. a M. Doksanský, Charvát, Koželuh, Maruška, Verner, Horák a Simčák.
  • B družstvo mužů ve II. lize startovalo ve složení: Lepšík, Ellschlöger, Kavulič, Benedikt, Šiška a Wohlráb
  • A družstvo mužů v I. lize v ř.ř. stylu obsadilo 4. místo ve složení: Noha, Zapletal, Ellschlöger, Kapek, Sýkora, Stupka, Tóth, Kavulič, Plánička, Minařík, Filip, P.Doksanský, Mencl, Perný, Janota, Benedikt, Recska, A. Šiška, V. Šiška, Suchý, Wohlráb, Přenosil a Tondr
  • družstvo dorostu startovalo ve složení Hinke, Štraus, Soukop, M. Doksanský, S. Doksanský, Řehák,, Sičák, Horák, Takáč, Přichystal, Steigert, Charvát, Vohradský, Maruška, Werner, Kopnický, Tesař, Baláž, Červenka, Betlák, Smetana a Erben
  • Na MT v Sofii (Bulharsko) Janota obsadil 2.místo ve váze do 82kg
  • Na ME v Katovicích Janota obsadil 3.místo ve váze do 82kg
  • Na OH v Mnichově Janota obsadil 4.místo ve váze do 82kg
  • Na MT v Praze zvítězili Perný ve váze do 74kg a Janota ve váze do 82kg
  • Velká cena Teplic:
    • junioři – váha do 60kg 1.místo Doksanský M., 2.místo Štraus a 3.místo Doksanský S.
    • muži – 1.místo Sýkora ve váze do 62kg, 1.místo Janota ve váze do 82kg a 3.místo Recska ve váze do 90kg
  • Ve 4.ročníku ankety o 10 nejlepších sportovců Teplicka zvítězil Miroslav Janota
  • Miroslav Janota je zařazen mezi 10 nejlepších sportovců Severočeského kraje
  • V kádru reprezentace ČSR a ČSSR jsou zařazeni Sýkora, m.s. Tóth, Perný, Janota, Recska a m.s. Přenosil
  • oddíl je nositelem titulu „Vzorný kolektiv III.stupně“
  • Výbor oddílu: předseda a hospodář Jaroslav Pázler, organizační pracovník Bohumil Zelenka, propagace Miroslav Havelka, členské záležitosti Bohumil Medek, členové Miroslav Neumaier, Karel Novotný, m.s. Josef Urban, Břetislav Kocourek a Vladimír Kochman
  • Trenéři oddílu: Vladimír Kochaman, m.s. Vojtěch Tóth, Stanislav Wohlráb, Miroslav Minařík
  • Oddílovým lékařem je MUDr. Jiří Řezáč

1971

  • Mistrovství ČSR mužů ř.ř. v Chomutově: 3.místo Noha ve váze do 52kg, 2.místo Sýkora ve váze do 62kg a Mistrovský titul získal Janota ve váze do 82kg
  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Ostravě: 3.místo Tóth ve váze do 68kg, 3.místo Perný ve váze do 74kg a
  • Mistrovský titul získal Janota ve váze do 82kg
  • Mistrovství ČSR staršího dorostu ř.ř. v Teplicích: Mistrovský titul získal Doksanský St. ve váze do 60kg,
  • Mistrovský titul získal Doksanský M. a Soukop 2.místo ve váze do 65kg
  • Mistrovství ČSR mladšího dorostu ř.ř. v Plzni: Mistrovský titul získal Josef Tesař
  • Na MS v Sofii obsadil Janota 12. místo ve váze do 74kg
  • Na MT memoriálu I. Poddubného obsadil v Minsku vybojoval ve váze do 74kg Janota 3.místo
  • Družstvo mužů v 1.lize získalo po třetí Mistrovský titul ve složení: Louda, Noha, Lepšík, Ellschlöger, Zapletal, Sýkora, Kapek, Tóth, Stupka, Minařík, Perný, Janota, Recska, Plánička, Urban, Přenosil, Kubica a Bartůněk
  • Na zájezdu do Itálie v Římské olympijské hale před 2500 diváků tepličtí zápasníci remizovali s národním výběrem Itálie 5:5. Svá utkání vyhráli Minařík, Janota, Urban a Bartůněk. Remizovali Kubica a Recska. Vedoucím výpravy byl Karel Satrapa, lékařem výpravy MUDr. Řezáč a trenérem Vladimír Kochman
  • Velká cena Teplic – 4.ročník: junioři – 2.místo Doksanský ve váze do 60kg, muži – 2.místo Recska a 3.místo Kubica ve váze do 90kg
  • Miroslav Janota je zařazen mezi 10 nejlepších sportovců Severočeského kraje
  • Zemřel Bohumil Cinkl

1970

  • Mistrovství ČSR mužů ř.ř. v Teplicích: Mistrovský titul získal Zapletal ve váze do 57kg, Mistrovský titul získal Stupka ve váze do 62kg, Mistrovský titul získal Janota ve váze do 74kg a Mistrovský titul získal Urban ve váze do 90kg
  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Teplicích: 5.místo Noha ve váze do 52kg, 3.místo Tóth ve váze do 62kg, 5.místo Minařík ve váze do 68kg, 3.místo Janota ve váze do74kg, 2.místo. Recska a Benedikt 4.místo ve váze do 82kg, 5.místo Novák ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČSSR staršího dorostu ř.ř.: 2.místo Doksanský P. ve váze do 56kg, 2.místo Kolář ve váze do 60kg, 3.místo Rybář ve váze do 70kg a 3.místo Bešťák ve váze do 87kg
  • Mistrovství ČSR ř.ř. mladšího dorostu v Kladně: Mistrovský titul získal Soukop a Doksanský Stanislav 2.místo ve váze do 52kg, Mistrovský titul získal Doksanský Miroslav a Štraus 3.místo ve váze do 56kg,
  • Mistrovský titul získal Řehák ve váze do 69kg, Mistrovský titul získal Horák ve váze do75kg a 2. místo Čech ve váze do nad 75kg
  • Velká cena Teplic – 3.ročník: dorost – 2.místo Kolář ve váze do 62kg, muži – 1.místo Tóth a 2.místo Stupka ve váze do 62kg, 1.místo Janota a 3.místo Perný ve váze do 74kg, 1.místo Kubica ve váze do 90kg
  • V širší nominaci reprezentace ČSSR jsou: 52kg Noha, 62kg Stupka, Tóth, 68kg Minařík, Perný, 74kg Janota, 90kg Urban, Přenosil a 100kg Kubica, Bartůněk
  • Janota na Mezinárodním turnaji v Budapešti získal 1.místo a na mezinárodním turnaji Bukurešti 2.místo
  • MT v Teplicích získal 2.místo M. Janota ve váze do 74kg
  • Družstvo mužů v 1.lize v ř.ř. stylu obsadilo 2.místo a to ve složení: Kapek, Noha, Zapletal, Stupka, Tóth, Perný, Minařík, Janota, Recska, Přenosil, Urban a Bartůněk
  • V družstvu dorostu startovali: Štajgr, Kolář, Řehák, Rybář, Soukop, Štraus, Liška, Doksanský a Bešťák.
  • V B družstvu startovali: Ellschlöger, Kušina, Gáborik, Filip, Perný, Lichtenberg, Benedikt, Plánička, Wohlráb a Kubica
  • V přátelském utkání v Teplicích Teplice BK Borgania Hälsingborg (Švédsko) 8:2, když zvítězili Noha, Kapek, Stupka, Minařík, Janota, Wohlráb, Přenosil a Kubica, prohráli Tomeš a Recska
  • V anketě o nejlepšího sportovce Teplicka se Miroslav Janota umístil na 3.místě, Vojtěch Tóth na 5.místě a Josef Přenosil na 7.místě

1969

  • Mistrovství ČSR mužů v.s. v Praze: 2.místo Minařík ve váze do 68kg, 4.místo Wohlráb ve váze do 82kg a 2.místo Kubica ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČSR mužů ř.ř. v Chomutově: 2.místo Ellschlöger ve váze do 52kg, 3.místo Stupka ve váze do 62kg, 2.místo Perný ve váze do 68kg a 3.místo Novák ve váze do 90kg
  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Chomutově: 2.místo Tóth a 3.místo Stupka ve váze do 62kg, 2.místo Janota ve váze do 74kg a 2.místo Bartůněk ve váze do 100kg
  • Mistrovství ČSSR dorostu v Chomutově: 2.místo Doksanský ve váze do 45kg, 3.místo Štraus ve váze do 48kg, 3.místo Řehák ve váze do 58kg a 3.místo Cenker ve váze do 62kg
  • Memoriál I.M. Poddubného ve váze nad 90kg obsadil Bartůněk 2.místo a Kubica 7.místo ve váze do 90kg
  • Velká cena Teplic – 2.ročník: 2.místo Minařík do 68kg, 3.místo Wohlráb do 82kg a 1.místo Bartůněk do 100kg
  • B družstvo mužů postoupilo do II.ligy
  • Družstvo dorostu vyhrálo ve skupině Čechy ve složení: Štraus, Mencl, Kolář, Kušina, Rybář, Hoško, Vl. Janota, St. Doksanský, Gábrik, Pechar, Rollinger, Křáp a Šuhajda
  • A družstvo mužů obsadilo 2.místo v I. lize ř.ř. ve složení: Ellschlöger, Kapek, Bachár, Stupka, Tóth, Minařík, Wohlráb, Plánička, Recska, Přenosil, Bartůněk a Kubica
  • V přátelském utkání v Teplicích Teplice KS Neu Isenburg (SRN) 7:3, když zvítězili Kapek, Stupka, Filip, Plánička a Přenosil, nerozhodně zápasil Minařík a Bartůněk
  • V odvetném utkání v SRN Teplice KS Neu Isenburg (SRN) 6:4, když zvítězili Ellschlöger, Minařík, Plánička a Recska, nerozhodně zápasil Stupka, Wohlráb, Přenosil a Bartůněk. V dalším přátelském utkání remizovali Teplice s VKF Schifferstadt (SRN) 5:5, když zvítězili Ellschlöger, Stupka, Minařík a Kubica
  • Na zahraničním zájezdu do Švédska vybojovaly Teplice tato utkání. Ve Vinslovu výběr západního Švédska 6,5:2,5, Hälsingborg  9,5:1,5, v Uuddevalle remizovali s výběrem 5ti klubů z Norska a Švédska 5:5, v Kungsbacku zvítězili 8:1 a výběr Göteborgu 7:3
  • V 1.ročníku ankety o 10 nejlepších sportovců Teplicka Miroslav Janota zvítězil a Vojtěch Tóth obsadil 2.místo

1968

  • Mezinárodní Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Teplicích: Mistrovský titul získal Martínek ve váze do 78kg, 4.místo Recska ve váze do 87kg a 3.místo Kubica ve váze do 97kg
  • Memoriál I.M. Poddubného v Moskvě: 6. místo získal Přenosil ve váze do 97kg
  • Vladimír Kochman opět pozván do Utrechtu, k vedení tréninků místního oddílu
  • Na MČSR v Teplicích převzal Vladimír Kochman titul Vzorný trenér a Jan Martínek titul Mistr sportu
  • Družstvo mužů v 1.lize obsadilo 4. místo. Svá utkání Ellschlöger, Grežinec, Verecký, Stupka, Tóth, Minařík, Wohlráb, Martínek, Kapek, Recska, Přenosil a Kubica
  • V přátelském utkání v Teplicích remizovali Teplice s Proleter Zrenjanin 4:4, když zvítězili Kavulič, Krupař a Wohlráb, nerozhodně zápasil Recska a Kubica, prohráli Doksanský a Minařík
  • V přátelském utkání ve Zrenjaninu Teplice Proleter Zrenjanin 5 : 3, když zvítězili Stupka a Martinek, nerozhodně zápasil Verecký, Ellschlöger, Minařík, Recska, Kubica a Přenosil
  • Na zahraničním zájezdu do Holandska a SRN Teplice Utrecht 6,5:1,5 a Norimberk 5,5:2,5. V SRN družstvo opouští Verecký a Martínek
  • Dorostenci startující v 1. lize zápasí ve složení: Rollinger, Krušina, Kolář, Matura, Doksanský, Pechar, Suk, Dzurko, Mencl a Koško
  • Miroslav Havelka pracuje ve Výkonném výboru Svazu zápasu ČSSR, stává se předsedou Svazu zápasu ČSR a místopředsedou Svazu zápasu ČSSR až do roku 1983

1967

  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Praze: Mistrovský titul získal Tóth a Stupka 6.místo ve váze do 63kg, Mistrovský titul získal Martínek ve váze do 78kg, 2.místo Recska ve váze do 87kg a 4.místo Kubica ve váze do 97kg
  • Mistrovství ČSSR mužů v.s. v Brně: 2.místo Tóth ve váze do 63kg, 3.místo Minařík ve váze do 70kg,
  • Mistrovský titul získal Urban a 2.místo Recska ve váze do 87kg, 3.místo Kubica ve váze do 97kg
  • Mistrovství ČSSR juniorů v.s. v Košicích: 4.místo Petr ve váze do 57kg a 4.místo Janota ve váze do 78kg
  • Družstvo dorostu se umístilo ve finále ČSSR na 3. místě ve složení: Vl. Janota, Kušina, Hanousek, Matura, Kavulič, Křen, Dzurko, Suk, Oktábec
  • Družstvo mužů v 1. lize získalo po druhé Mistrovský titul získal a to ve složení: Verecký, Grežinec, Stupka, Tóth, Minařík, Janota, Martínek, Urban, Recska, Přenosil a Kubica
  • V přátelském utkání v Teplicích zvítězili Teplice nad Poznaní 10:6, když zvítězili Verecký, Janota, Martínek a Urban, nerozhodně zápasil Wohlráb a Recska
  • V přátelském utkání v Teplicích zvítězili Teplice nad ASV Mainz (SRN) 10:6, když zvítězili Minařík, Martínek a Recska, nerozhodně zápasil Verecký, Stupka, Janota a Kubica, prohrál Wohlráb
  • Na zájezdě do Rakouska a Švýcarska Teplice porazily nejprve na MT v Linci Teplice Lokomotivu Zábřeh 14:2, tým Horního Rakouska 9 :7 a celkově obsadili 1.místo. Ve Švýcarsku v Oberrietu porazily výběr Švýcarska 12:4, v Luzernu Olympioniky Švýcarska 9:7 a teprve v posledním utkání v Basileji prohrály s výběrem Basileje 13:3. Postupně startovali Verecký, Grežinec, Kapek, Stupka, Minařík, Martínek, Janota, Urban, Přenosil, Kubica a Recska
  • Vladimír Kochman byl na 3 týdny pozván do Utrechtu, aby vedl tréninky místního oddílu
  • V přátelském utkání v Lipsku zvítězili Teplice nad SC Lipsko 9:7, když zvítězili Verecký, Martínek a Kubica, nerozhodně zápasil Tóth
  • V odvetném utkání v Teplicích zvítězili Teplice nad SC Lipsko 9:7, když zvítězili Verecký a Martínek, nerozhodně zápasil Stupka, Tóth a Kubica

1966

  • Mistrovství ČSSR mužů v.s. v Ostravě: 2.místo Tóth ve váze do 63kg
  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Plzni: 2.místo Stupka ve váze do 63kg, 2.místo Martínek ve váze do 78kg, Mistrovský titul získal Urban a 2.místo Kubica ve váze do 87kg, Mistrovský titul získal Přenosil ve váze do 97kg
  • Mistrovství ČR dorostu o postup na Mistrovství ČSSR v Praze: 2.místo Petr ve váze do 56kg, Mistrovský titul získal Lichtenberg ve váze do 63kg, Mistrovský titul získal Janota ve váze do 75kg a 3.místo Školník ve váze 67kg
  • Mistrovství ČSSR dorostu v obou stylech: Mistrovské tituly získal Janota ve váze do 75kg
  • Memoriál I.M: Poddubného v Moskvě 3.místo získal Přenosil ve váze do 97kg
  • Družstvo dorostu v 1.lize obsadilo 4.místo ve složení: Blažek, Čihák, Doksanský, Hanousek, Jangl, Janota, Křen, Kavulič, Markulač, Oktábec, Petr a Šantora
  • Družstvo A mužů skončilo v 1.lize v ř.ř. stylu taktéž na 4.místě a to ve složení: Verecký, Grežinec, Kapek, Pekel, Stupka, Tóth, Martínek, Urban, Virágh, Přenosil, Wohlráb, Kubica, Recska a dorostenci Petr a Janota
  • Družstvo B mužů skončilo v Krajském přeboru družstev také na 4.místě
  • V NDR se uskutečnilo přátelské utkání a Teplice BSG Karl-Marx-Zwickau 13:5, když zvítězili Stupka, Janota, Martínek a Recska, nerozhodně zápasil Verecký, Wohlráb a Kubica, prohrál Grežinec
  • Při odvetném utkání v Teplicích zvítězili Teplice nad BSG Karl-Marx-Zwickau 12 : 4, když zvítězili Stupka, Tóth, Janota, Kubica a Přenosil, nerozhodně zápasil Verecký a Recska, prohrál Grežinec
  • V přátelském utkání v Teplicích s Mistrem NDR Dynamem Berlín prohrály Teplice 3:11
  • V přátelském utkání v Teplicích s Dánským Hermond Horsens zvítězili Teplice 16:0, když bodovali Plánička, Verecký, Kapek, Stupka, Minařík, Martínek, Janota, Urban a Kubica
  • Na zahraničním zájezdu do SRN a Holandska Teplice Solingen 14:4, Neuzen u Düseldorfu 16:2 a Effern 12:4. Utrecht 16:0, Amstrodam 13:3 a Hermond 16:0
  • V Polsku se uskutečnilo přátelské utkání a Teplice zvítězili nad Poznaní 12 : 4, když zvítězili Verecký, Grežinec, Tóth, Kubica a Přenosil, nerozhodně zápasil Martínek a Recska, prohrál Minařík
  • Trenérem žáků se stává Kubica, který je přebírá od Novotného
  • Havelkovi bylo uděleno Čestné uznání za dlouholetou a úspěšnou činnost pro rozvoj zápasnického sportu
  • V anketě o nejlepšího sportovce zvítězil Vojtěch Tóth a Josef Urban obsadil 2.místo

1965

  • Název oddílu: Slovan Teplice se mění na Sklo Union Teplice
  • Mistrovství ČSSR mužů v.s. v Hodoníně: Mistrovský titul získal Tóth ve váze do 63kg a 2.místo Recska ve váze do 78kg
  • Mezinárodní mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Praze: 2.místo Tóth ve váze do 63kg a získal Mistrovský titul získal Martínek ve váze do 78kg
  • Družstvo mužů poprvé získalo Mistrovský titul v zápase ř.ř. družstev před Duklou Hodonín a VTŽ Chomutov. Zasloužili se o závodníci: Grežinec, Lutera, Ellschlöger, Kapek, Stupka, Tóth, Martínek, Virágh, Recska, Wohlráb, Kubica a Tůma pod vedením trenéra Vladimíra Kochmana
  • Mistrovství světa v anglickém Manchesteru: obsadil 6.místo Tóth ve váze do 63kg
  • V SRN se uskutečnilo přátelské utkání a Teplice zvítězili nad ASV Mohuč 11:5, když zvítězili Grežinec, Kapek, Stupka, Wohlráb a Přenosil a nerozhodně zápasil Tóth
  • V přátelském utkání zvítězili Teplic nad KKSL Poznaň 13:3, když zvítězili Kolář, Stupka, Tóth, Martínek, Kubica a Kirschner, nerozhodně zápasil Recska a prohrál Lutera
  • V Polsku se uskutečnila přátelské utkání a Teplice zvítězili nad Lechem Poznaň 11:5 a Energetikem Poznaň 10:6
  • V přátelském utkání zvítězili Teplic nad BSG Aktivist Zwickau 12:4, když zvítězili Stupka, Tóth, Janota, Kubica a Přenosil, nerozhodně zápasili Verecký a Recska a prohrál Grežinec
  • B družstvo mužů a družstvo dorostu skončily shodně na 3. místě v krajském přeboru
  • Havelkovi bylo uděleno Čestné uznání za dlouholetou a obětavou práci pro rozvoj zápasnického hnutí u příležitosti 70.výročí vzniku zápasnického sportu v ČSSR
  • Josefu Přenosilovi byl udělen titul Mistr sportu

1964

  • Mistrovství ČSSR mužů v.s. v Teplicích: Mistrovský titul získal Tóth ve váze do 63kg, Mistrovský titul získal Martínek ve váze do 78kg a 3.místo Recska ve váze do 87kg
  • Mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Táboře: 3.místo Grežinec ve váze do 52kg a Mistrovský titul získal Tóth ve váze do 63kg
  • Mistrovství ČSSR dorostu ř.ř. v Novákách: 3.místo Matura ve váze do 63kg a 3.místo Pösl ve váze do 67kg
  • V přátelském utkání Teplice zvítězili nad Spartakem Subotica 11 : 5, když zvítězili Tóth, Minařík, Martínek, Wohlráb a Přenosil, nerozhodně zápasil Kubica a prohráli Macko a Lutera
  • Družstvo mužů obsadilo shodně v I. lize ř.ř. stylu i ve volném stylu 5.místo a to v sestavě: Grežinec, Lutera, Svoboda, Tóth, Stupka, Minařík, Plánička, Martínek, Wohlráb, Kubica a Perman
  • Vojtěchu Tóthovi byl udělen titul Mistr sportu

1963

  • Jako oddílový lékař začíná pracovat MUDr. Vojtěch Zimák
  • Přebor Ústeckého kraje mužů v Teplicích: 1.místo Tóth ve váze do 63kg a 3.místo Minařík, 1.místo ve váze do 70kg Filip a 3.místo Virágh, 3.místo Glasl ve váze do 75kg a 3.místo Perman ve váze nad 97kg
  • Přebor Ústeckého kraje staršího dorostu v Děčíně ve volném stylu: 1.místo Stupka ve váze do 63kg, 1.místo ve Tóth váze do a 3.místo Filip, 2.místo Perman ve váze do 97kg
  • Mistrovství ČSSR mužů v.s. Ostrava: 2.místo Kapek ve váze do 57kg a 2.místo Tóth ve váze do 63kg
  • Mezinárodní mistrovství ČSSR mužů ř.ř. v Hodoníně za účasti zápasníků z Jugoslávie: Mistrovský titul vybojoval Tóth ve váze do 63kg, 2.místo Wohlráb ve váze do 87kg
  • ČSSH v Bratislavě: 1.místo Grežinec ve váze do 52kg a 1.místo Tóth ve váze do 63kg, celkově 1.místo Severočeský, 2.místo Praha, 3.místo Jihomoravský.
  • Na Mistrovství Evropy železničářů v Plovdivu (Bulharsko) obsadili ve váze do 70kg 5.místo Minařík a ve váze do 87kg 5.místo Martínek.
  • 6. se uskutečnilo utkání Teplice proti USA 12 : 4, když za Teplice startovali: Grežinec do 52kg, Kapek do 57kg, Tóth do 63kg, Minařík do 70kg, Martínek do 78kg a Wohlráb do 87kg
  • Přátelské utkání Teplic s BSG Gelenau 9 : 7, když bodovali Grežinec, Lutera, Martínek a Kubica
  • V přátelské utkání zvítězili Teplic nad Dynamem Berlín 9 : 7, když zvítězili Kapek, Martínek, Drexler a Kment (hostování), nerozhodně zápasil Kubica a svá utkání prohrál Grežinec, Tóth, a Filip. Mimo soutěž remizoval Stupka a Výborný prohrál
  • Uskutečnilo se přátelská utkání, kde Teplice posílené o Kormaníka a Kubáta z Chomutova vítězí nad nad Helsinkami 9 : 7. Svá utkání vyhráli Kapek, Tóth a Filip, remizovali Wohlráb, Kubica a Kubát. Prohráli Grežinec a Kormaník.
  • Družstvo mužů se v I. lize v ř.ř. stylu umístilo na 2.místě a v I. lize ve volném stylu umístilo na 3.místě
    Závodníci: Grežinec, Lutera, Kapek, Žaloudek, Minařík, Tóth, Filip, Martínek, Výborný, Přenosil, Wohlráb, Cholt, Kubica, Efenberger, Drexler a Perman
  • Družstvo dorostu obsadilo na MČSSR 6.místo a nastupovalo ve složení: Ellschlöger, Brada, Pösl, Plánička, Hodek, Naser, Filip L., Kočí, Matura, Pokorný a Pichrt.
  • Vojtěch Tóth startoval na MS v Sofii ve váze do 57kg a byl vyřazen až ve 4.kole když 1x vyhrál, 2x zápasil nerozhodně, 1x prohrál a obsadil 9.místo
  • Vojtěch Tóth byl nominován na reprezentační utkání s Uzbekistánem a Běloruskem
  • Utkání v Taškentu Uzbekistán – ČSR 5 : 3, Vojtěch Tóth ve svém utkání remizoval s Bajramovem
  • Utkání v Minsku Běloruská SSR – ČSR 6 : 2, Vojtěch Tóth ve svém utkání remizoval s Brovkem
  • Havelkovi bylo uděleno uznání jako předsedovi oddílu Slovan Teplice za vzorné vedení zápasnického oddílu
  • Vojtěch Tóth byl zařazen ve 3.ročníku ankety 10 Nejlepších sportovců Ústeckého kraje

1962

  • Přebor Ústeckého kraje mladšího dorostu v Meziboří: ve váze do 54kg Matura, ve váze do 62kg Pokorný a ve váze do 68kg Názer
  • Přebor Ústeckého kraje staršího dorostu v Meziboří: ve váze do 71kg Plánička a ve váze přes 80kg Přenosil
  • Přebor Ústeckého kraje mužů v Teplicích: 1.místo Tóth ve váze do 63kg a 3.místo Minařík, 1.místo ve váze do 70kg Filip a 3.místo Virágh, 3.místo Glasl ve váze do 75kg a 3.místo Perman ve váze nad 97kg
  • Mistrovství ČSSR v zápase ř.ř. starších dorostenců v Jihlavě: Mistrovský titul získal Josef Plánička ve váze do 71kg a Mistrovský titul získal Josef Přenosil ve váze nad 80kg
  • Mistrovství ČSSR ve volném stylu starších dorostenců v Bratislavě: 3.místo Josef Plánička ve váze do 71kg
  • Mistrovství ČSSR v zápase ř.ř. mužů v Plzni: 2.místo ve váze do 87kg Josef Přenosil a na 6.místě skončil Stanislav Wohlráb ve váze do 78kg. Mistrovství se zúčastnili zápasníci z Finska a to z dělnické organizace TUL
  • Na MČSSR ve v.s. do Košic se kvalifikovali Lutera, Minařík, Filip J., Recska, Kubica a Permon
  • Do Teplic přestoupil Vojtěch Tóth
  • Turnaj zápasníků I.třídy v Hodoníně s účastí zápasníků Ukrajinské SSR: 2.místo Tóth ve váze do 63kg a následně byl nominován na reprezentační utkání do Polska
  • Utkání v Nowé Bitomi Polsko – ČSR 2 : 14, Vojtěch Tóth vyhrál své utkání na body s Weidemanem
  • Uskutečnilo se přátelská utkání, kde Teplice vítězí nad BSG Wismut Aue 11 : 5
  • Družstvo mužů skončilo v I. lize na 5.místě a na 7.místě ve volném stylu. Závodníci Teplic: Lutera, Grežinec, Pekaj, Jelínek, Tóth, Žaloudek, Minařík, Stupka, Kapek, Filip Jaroslav, Výborný, Martínek, Přenosil, Kubica, Novotný, Wohlráb, Kirschner, Burlak a Perman
  • Družstvo dorostu zvítězilo v krajském přeboru a postoupilo na Mistrovství ČSSR družstev. Jeho členy byli Ellschlöger, Matura, Pösl, Plánička, Pokorný, Filip Luboš, Mráz, Hodek, Šauer a Holman
  • Miroslav Havelka se stává členem Krajského výboru Svazu zápasu, následně pak místopředsedou a poté předsedou
  • Do Teplic přestoupili Kubica z Holýšova, Lutera z RH Praha a Tóth z Komárna

1961

  • Název oddílu: Tatran Teplice se mění na Slovan Teplice
  • v tomto roce se v tisku objevuje v souvislosti se zápasnickým sportem poprvé jméno našeho nynějšího předsedy oddílu z.m.s. Miroslava Janoty a to ziskem bodu v utkání žákovských družstev Baníku Pozorka proti Slovanu Teplice 7 : 7
  • Mistrovství ČSSR dorostu ve v.s. v Praze získal Mistrovský titul ve váze do 67kg šestnáctiletý Josef Plánička
  • Družstvo mužů v lize skončilo na 8.místě. Závodníci: Cinkl, Pekaj, Grežinec, Kapek, Svoboda, Žaloudek, Horňák, Jelínek, Minařík, Brunclík, Virágh, Cholt, Koszty, Novotný, Výborný, Krbaťa, Perman a Burlak
  • V přátelském utkání Teplice zvítězili nad reprezentačním družstvem Vídně 12 : 4, za Teplice vyhráli Grežinec, Svoboda, Horňák, Krbaťa, Brunclík, nerozhodně zápasili Cholt, Virágh, prohrál Výborný. V předzápase zvítězili Minařík, Filip, Matura a Jelínek
  • Odvetné utkání Teplic v Neudstadtu s kombinovaným družstvem Vídně zvítězili Teplice 12 : 4 a ve Vídni Teplic poráží družstvo Policie 9 : 7
  • Přebor Ústeckého kraje dorostu v Liberci: 1.místo Plánička ve váze do 71kg , 3.místo Holman ve váze do 80kg, 2.místo Dvořák a 3.místo Vavřička ve váze nad 80kg
  • Dorostenci Slovanu několik přátelských utkání ve složení: Matura, Králík, Bayer, Sarlosi, Kočí, Hnilička, Hodek, Valeš, Přibyl, Názr, Mašek, Filip, Plánička, Glasl, Hrboček, Holman, Vavřička a Adámek.

1960

  • Rok vyhlášení ČSSR a tím i mistrovské soutěže přejmenovány z Mistrovství Československa (MČR) na Mistrovství Československé socialistické republiky (MČSSR) a Mistrovství Čech (MČR) na Mistrovství České socialistické republiky (MČSR)
  • Mistrovství ČSR juniorů v Blansku: 3.místo Drexler ve váze do 87kg
  • Mistrovství ČR mužů v Praze ř.ř.: 4.místo Koszty ve váze do 73kg a 3.místo Svoboda Jaroslav ve váze nad 87kg
  • Mistrovství ČR dorostu v.s.: 2.místo Minařík ve váze do 59kg
  • Mistrovství ČSSR dorostu v Bratislavě ř.ř.: Mistrovský titul získal Minařík ve váze do 63kg
  • Mistrovství ČSSR mužů v Ostravě v.s.: 3.místo Bezucha ve váze do79 kg
  • Družstvo mužů skončilo v I. lize celkem na 5.místě.
    Průběžně v lize startovali: Cinkl, Grežinec, Tón, Stupka, Svoboda V., Virágh, Strádal, Kukla, Hradil, Koszty, Výborný, Wohlráb, Bezucha, Bauer, Mašek, Minařík, Plánička, Perman, Kukačka, Novotný, Hejtmánek, Drexler a Burlak
  • ročník Velké ceny Teplic: 2.místo Wohlráb ve váze střední z 29ti závodníků
  • Pohár československo-sovětského přátelství dorostu v Teplicích: 1.místo Minařík ve váze do 63kg
  • Zájezd do NDR:
    • Olympijský tým NDR – Tatran Teplice 14:2, jediné vítězství zaznamenal Tón
    • Armádní tým NDR – Tatran Teplice 14:2, jediné vítězství zaznamenal Tóth
    • Výběr Lipska – Tatran Teplice 14:2 (ve volném stylu), jediné vítězství zaznamenal Cinkl
    • BSG Motor Markneukrirchen – Tatran Teplice 8:8, vítězství zaznamenali Žaloudek, Tóth, Virágh a Výborný, nerozhodně zápasil Svoboda
  • Miroslav Havelka se stává předsedou oddílu zápasu
  • 8.9. tragicky zahynul jeden z nejlepších teplických zápasníků své doby Jaroslav Svoboda (40 let)

1959

  • Stanislav Wohlráb byl nominován do reprezentačního družstva ČSR pro utkání s Ukrajinou a NDR
    Utkání v Altenburgu NDR – ČSR 3 : 13, Stanislav Wohlráb vyhrál své utkání na body s Riegrem
  • Odvetné utkání v Kyjevě Ukrajinská SSR – ČSR 12 : 4, Stanislav Wohlráb prohrál své utkání na body se Solomachinem
  • V prvoligových bojích nastupují za Teplice tito závodníci: Cinkl, Tón, Stupka, Žaloudek, Filip J., Virágh, Výborný, Cholt, Koszty, Bezucha, Wohlráb, Draxler, Burlak a celkově skončili na 5.místě v 1.lize seniorů
  • Mistrovství ČSR seniorů v Teplicích: Mistrovský titul získal Bohumil Cinkl ve váze do 52kg
  • Celostátní turnaj zápasníků 3. výkonnostní třídy v Chomutově: 1.místo Jaroslav Filip ve váze do 67kg a 2.místo Karel Novotný ve váze do 73kg
  • Mistrovství ČSR dorostu v Brně: 2.místo Stupka Rudolf ve váze do 59kg
  • Dorostenecké družstvo se probojovalo do finálového turnaje MČR a skončilo na 5. Místě
  • Pohár československo-sovětského přátelství dorostu: 1.místo Grežinec ve váze do 50kg

1958

  • Družstvo mužů posílilo o Jaroslava Bezuchu ve váze do 79kg, který se vrátil z vojny z Brna a Žaloudka ve váze do 62kg a skončilo celkem na 7.místě v I. lize seniorů. Dále startovali: Cinkl, Cholt, Svitek, Koszty, Wohlráb, Maťha, Černohorský, Panzner, Benč, Jelínek, Svoboda Václav, Virágh, Nepivoda, Svoboda Jaroslav a Burlak
  • Mistrovský titul získal Stanislav Wohlráb ve váze do 79kg v zápase ř.ř. a Jaroslav Bezucha ve stejné váze skončil na 3.místě
  • Jaroslav Bezucha Mistrovský titul získal ve volném stylu v hmotnostní kategorii 79kg
  • Přeborníkem Ústeckého kraje mladšího dorostu se stal ve své váze Miroslav Minařík
  • Přeborníkem Ústeckého kraje staršího dorostu se stali ve svých vahách Rudolf Stupka a Jaroslav Filip
  • VC Masného průmyslu v Plzni: obsadil z 22 závodníků z 11 oddílů Otto Virágh 2.místo
  • Přeborníkem Ústeckého kraje mužů se stali ve svých vahách Otto Virágh a Stanislav Wohlráb
  • V přátelském utkání v NDR prohrál Tatran Teplice s BSG Motor Markneukirchen 7:9
  • V přátelském utkání v Teplicích zvítězil Tatran Teplice nad BSG Motor Markneukirchen 10:6, B.Cinkl a S.Cinkl svá utkání prohráli, vyhráli Jelínek, Koszty, Bezucha a Wohlráb, nerozhodně zápasili Svoboda a Virágh
  • V přátelském utkání v Teplicích zvítězil Tatran Teplice nad Děčínem 12 : 4, svá utkání vyhráli Cinkl, Černohorský, Brník, Filip, Novotný, Chold, prohráli Drexler a Kešner
  • Pohár československo-sovětského přátelství dorostu v Praze: 1.místo Grežinec ve váze do 50kg, 3.místo Stupka ve váze do 59kg, 2.místo Tón ve váze do 63kg a 2.místo Filip J. ve váze do 67kg
  • MT v Praze zvítězil ve váze do 79kg Stanislav Wohlráb

1957

  • Družstvo mužů vyhrálo II. ligu a postoupilo do I. ligy. Za družstvo startovali do 52kg Panzner, Benč, do 57 kg Cinkl, Švehla, do 62kg Jelínek, Svoboda V., do 67kg Svitek, Nepivoda, do 73kg Virágh, do 79kg Koszty, do 87kg Wohlráb a nad 87kg Svoboda J. Pořadí kvalifikace: 1. Tatran Teplice 9b., 2. Start Praha 7b., lokomotiva Bratislava 6b., TJ VŽKG 4b., 5. Tatran Tábor 4b., 6. Baník Třinec 0b.
  • Mistrovství ČSR ve volném stylu ve váze do 52kg pro Teplice Mistrovský titul získal Štefan Benč
  • Mistrovství ČSR v Praze získal ve váze do 57kg 3.místo Václav Svoboda
  • Miroslav Havelka se 1.7. 1957 stal členem ČSTV

1956

  • Jelínek a Wohlráb získali Mistrovský titul na MČR dorostu
  • Přeborníkem Ústeckého kraje mužů se ve váze do 73kg stal Karel Maťha
  • Družstvo mužů nastupovalo ve složení: do 52kg Antonín Švehla, do 57kg Franta Cinkl, do 62kg Belo Svitek, Jiří Šídek, do 73kg Otta Virágh, do 79kg Standa Wohlráb, do 87kg Karel Maťha, nad 87kg Jarda Svoboda a zvítězilo v krajském přeboru družstev a tím se kvalifikovalo na kvalifikační turnaj o postup do ligy, který se konal 1. a 2. prosince v Táboře, kde jim o vlásek unikl přímý postup do I. ligy a postoupili do II. ligy
  • V uskutečněných přátelských utkání Teplice postupně dokázali porazit Dynamo Pardubice 6:2, Baník Duchcov 6:2 a 8:0, Lokomotivu Ústí 7:1 a remizovat s LZ Plzeň 4:4
  • Celostátní turnaj ČSSP v Praze v ml.dorostu obsadil 1.místo Bohumil Cinkl ve váze do 45kg, 4.místo Stupka ve váze do 62kg a 1.místo Kerschner ve váze do 75kg. Ve st.dorostu získal 2.místo Jaroslav Kukačka
  • 11. Teplice Lokomotivu Děčín 6:2, když bodovali Švehla, František Cinkl, Václav Svoboda, Virágh, Maťha a Jaroslav Svoboda. Svá utkání prohráli Svitek a Wohlráb
  • 11. Teplice Lokomotivu Děčín 7:1, když bodovali Švehla, František Cinkl, Václav Svoboda, Svitek, Virágh, Maťha a Jaroslav Svoboda. Své utkání prohrál jen Wohlráb
  • Od září tohoto roku převzal funkci trenéra mužů a organizačního pracovníka v oddíle zápasu Vladimír Kochman. Zápasení a trenérská práce mu sice příliš neseděly, ale jako organizační pracovník se časem projevil výtečně

1955

  • 6. v meziměstském utkání prohrály Teplice s Tatranem Praha 3:5, když zvítězil Švehla, Wohlráb a J.Svoboda a svá utkání prohráli Krtek, Krejčí, Novotný, Maťha a Tašner.

1954

  • 7. v meziměstském utkání Teplice Trutnov 5:3, když zvítězili Wohlráb, Virágh, Maťha a J.Svoboda
    11.7. v druhém meziměstském utkání Teplice opět Trutnov 5:3, když zvítězili Virágh, Novotný, Maťha, Krejčí a J.Svoboda
    18.7. v meziměstském utkání v Chomutově prohrály Teplice 1:6, když zvítězil pouze J.Svoboda a svá utkání prohráli Jelínek, Kochman, Wohlráb, Novotný, Maťha i Krejčí.

1953

  • V krajském přeboru družstev Teplice nastupují ve složení Cinkl, Wohlráb, Kochman, Virágh, Novotný, Svitek, Maťha a J.Svoboda. Postupně porazili Tatran Ústí 5:3, Baník Chomutov 5:3 a Baník Děčín 7:1 a stali se Přeborníky Ústeckého kraje
  • 10. na kvalifikačním turnaji v Liberci o postup na přebor ČR získali 5.místo, když s těmito výsledky:
    Teplice – Liberec 4:4, Teplice – UDA Praha 2:6, Teplice – Plzeň 3:5, Teplice – Trutnov 5:3a Teplice – Jáchymov 5:3
  • V Teplicích v meziměstském utkání Teplice Trutnov 5:3, když zvítězili Wohlráb, Virágh, Maťha, Krejčí a J.Svoboda

1952

  • Název oddílu: Tatran Teplice
  • Krajský přebor v Břežánkách: 2.místo Maťha ve váze do 73kg, 2.místo Pícha ve váze do 79kg a 2.místo Jaroslav Svoboda ve váze nad 87kg
  • Nováčkovské přebory Ústeckého kraje v Teplicích: 2.místo Svitek ve váze do 67kg, 1.místo Maťha ve váze do 73kg a 1.místo Hurt ve váze do 79kg
  • 2. utkání v Sokolovně Trnovany: Teplice proti SKP Roudnice 5:2, body získali Svitek, Virágh, Maťha, Malý a J.Svoboda. Kochman porazil Křtěna, ale protože měl nad váhu, vítězství připadlo soupeři
  • V utkání Tábor proti Teplicím 7:1, zvítězil pouze Svitek
  • V utkání Břežánky proti Teplicím 4:4, zvítězili Svitek, Maťha, Petráš a J.Svoboda