?>

Mikulášský turnaj v Krásné Lípě

V sobotu proběhl tradiční Mikulášský turnaj v Krásné Lípě a to za účasti 106 závodníků z 11 oddílu ČR a jednoho oddíl z Polska.
Pod vedením trenérů Josefa Ellschlögera a Pavla Jezdinského na toto klání odjelo i 7 mladých teplických zápasníků. Dalším kdo na tomto turnaji působil Josef Školník v roli rozhodčího.

S výkony svých svěřenců byli trenéři celkem spokojeni. Ty je potěšili třemi zlatými a dvěma bronzovými medailemi. Velký potlesk přihlížejících sklidil Kocourek za ukázkovým, pětibodovým záhlavním chvatem.

Výsledky jednotlivců:

Přípravka B:

Ve váze do 22kg získal Josef Šidlichovsky 1.místo a protože neměl soupeře, odzápasil pouze přátelské utkání, ve kterém po bojovném výkonu těsně prohrál.

Přípravka A:

Ve váze do 39kg obsadil Sean Jezdinský 3.místo, když opět porazil svého oddílového kolegu Jana Zvěřinu, na kterého zbylo 4.místo. Ve váze do 43kg Filip Sanejstr obsadil 4.místo. Ve váze do 47 kg porazil všechny své soupeře na lopatky Jakub Horn a zaslouženě získal 1.místo. Ve váze do 63 kg nenašel přemožitele Václav Kocourek a vybojoval 1.místo.

Mladší žáci:

Ve váze do 47kg získal Samuel Jezdinský 3.místo.

Videa najdete Zde

a pár fotek…