?>

PRAGUE WRESTLING OPEN 2019

V sobotu 27.10. proběhl 11. ročník Turnaje talentované mládeže Prague Wrestling OPEN 2019 ve Sportovním areálu Olymp CS MV v atletické hale Otakara Jandery za účasti 279 zápasníků z 42 oddílů z ČR, Slovenska, Německa, Belgie, USA, Ruska, Ukrajiny, Dánska a Estonska v kategorii Přípravky A, Mladší žáci, Žáci a Kadeti.

Na tento mezinárodní turnaj dorazila i minivýprava 4 teplických zápasníků pod vedením trenérů Pavla Jezdinského a Josefa Ellschlögera. Dalšími účastníky tohoto turnaje byli Belo Svitek v roli ředitele soutěže a Josef Školník jako rozhodčí. Při slavnostním zahájení mimo jiné Belo Svitek pogratuloval bývalému teplickému zápasníkovi Mistru sportu Tomáši Tobolovi, který tento měsíc přivezl z Mistrovství světa veteránů v Gruzii bronzové medaile jak v řecko-římském, tak volném stylu.

S výsledky mladých tepličanů nebyli trenéři, až na Škorvagu spokojeni, protože nedokázali ve svých utkáních zvítězit a po dvou porážkách byli ze soutěže vyřazeni. Dalším zklamáním bylo, že bez omluvy k odjezdu na tento turnaj nedorazil Josef Kočí.

Výsledky jednotlivců:

Přípravka A:

Ve váze do 39kg obsadili Jan Zvěřina a Sean Jezdinský dělené 9.místo a ve váze do 47 kg Matěj Hašek dělené 8. místo.

Mladší žáci:

Ve váze do 70kg vybojoval Jan Škorvaga 5.místo.

V soutěži družstev se tak Teplice ocitly až na 32.místě.

Videa najdete Zde

a pár fotek…