Mikulášský turnaj v Krásné Lípě

Dnes proběhl v Krásné Lípě tradiční Mikulášský turnaj v kategorii Přípravky A, B, C, Mladší žáci a Žákyně za účasti 93 závodníků z 11 oddílů. Turnaj proběhl u chlapců v řeckořímském stylu a dívky zápasily ve volném stylu. Takže v kategoriích Přípravka B nebo C se utkání v dívky s chlapce zápasilo ve volném stylu.

Pod vedením trenérů Pavla Jezdinského a Josefa Ellschlögera dorazila výprava 15 zápasníků z teplického oddílu. Na soutěž dohlížel v roli hlavního rozhodčího a současně i tabulkáře Josef Školník.
Trenéři byli s výsledky svých svěřenců spokojeni a potěšila i podpora rodinných příslušníků zápasnických nadějí teplického oddílu.

A ti si vedli následovně:

V kategorii Přípravka B ve váze do 28kg zápasil nejmenší z výpravy  David Gűnther, který po dvou porážkách vypadl a obsadil konečné 13.místo. Ve váze do 31kg porazil Sean Jezdinský všechny své soupeře a vybojoval 1.místo. Ve váze do 39kg prohrál až ve finále Jakub Horn a obsadil 2.místo, jeho kolega Matěj Hašek 3.místo.
V kategorii Přípravka A ve váze do 39kg získal Jan Zvěřina 2.místo a ve váze do 43kg obsadil Filip Sanejstr 3.místo. Ve váze do 52kg porazil všechny své soupeře Václav Bylina a vybojoval 1.místo, Václav Kocourek dvakrát prohrál a obsadil 4.místo. Ve váze do 57kg obsadil Jan Škorvaga 1.místo a stejně tak se vedlo ve váze do 80kg Štěpánu Drábkovi který také obsadil 1.místo.
V kategorii Mladší žáci ve váze do 39kg získal Tomáš Slunéčko 3.místo a Samuel Jezdinský 4.místo.
Ve váze do 43kg prohrál ve finále s Luckým z Hnidous Josef Kočí a získal 2.místo, Tomáš Včelařík obsadil 3.místo. Ve váze do 52kg získal Alexander Fabián 1.místo.
V soutěži družstev tepličané obsadili 2.místo se ziskem 123 bodů před Chomutovem s 118 body a vítězným družstvem z Chrastavy s 152 body.

Teplický deník – článek

Videa najdete Zde