111 let Vyšehradského zápasu

Dnes proběhl při příležitosti 111 let Vyšehradského zápasu již 54.ročník Memoriálu Jana Budáka ve volném styl v kategorii Přípravky A a Přípravky B a zároveň 38.ročník Memoriálu Antonína Niče ve volném stylu v kategorii Mladších žáků za účasti 58 závodníků z 11 oddílů ČR. Zároveň v hmotnostní kategorii s největším počtem účastníků se zápasilo jako Memoriál Miloslava Kloboučníka.

Tepličtí mladí zápasníci pod vedením trenérů Pavla Jezdinského a Josefa Ellschlögera si opět nevedli špatně a vybojovali 8 medailí. S výkonem svých svěřenců byli spokojeni, přestože v soutěži družstev skončili pod bednou a obsadili konečné 4.místo. Výpravu již tradičně doplnil v roli rozhodčího Josef Školník.

Umístění tepličanů v jednotlivých věkových a váhových kategoriích bylo následující:

V kategorii Přípravky B ve váze do 31kg obsadil Sean Jezdinský 2.místo.
V kategorii Přípravky A ve váze do 39 kg získali Jan Zvěřina 3.místo, ve váze do 47kg Václav Kocourek 3.místo. Ve váze do 52kg vybojovali Václav Bylina 1.místo a ve váze do 57kg Jan Škorvaga 1.místo.
V kategorii Mladších žáků ve váze do 43 kg vybojovali Tomáš Včelařík 2.místo a Josef Kočí 3.místo. Ve váze do 57 kg získal Alexander Fabián 1.místo.

Teplický deník – článek

Videa najdete Zde