?>

PRAGUE WRESTLING OPEN 2018

Dnes proběhl v areálu Centra sportu Ministerstva vnitra ve Stromovce 10.ročník Turnaje talentované mládeže – PRAGUE WRESTLING OPEN při příležitosti 100let založení České republiky. Na tento mezinárodní turnaj v kategorii přípravek, mladších žáků, žáků a kadetů dorazilo 191 závodníků z 25ti oddílů a 8 států.

Pod vedením trenéra Pavla Jezdinského odjela 9ti členná výprava mladých zápasnických nadějí a někteří si nevedli špatně a dosáhli až na medailové umístění. V roli zástupce Svazu ČR a ředitele soutěže zde působil Belo Svitek a na žíněnkách rozhodovali Josef Školník a Pavel Koželuh.

V kategorii Přípravky A ze skupiny nepostoupili do finálových bojů ve váze do 39kg Filip Sanejstr a Jan Zvěřina. Dále ve váze do 52kg vybojoval Václav Bylina 2.místo a ve váze do 57kg obsadil Jan Škorvaga 6.místo.

V kategorii Mladší žáci ve váze do 39kg obsadil Tomáš Slunéčko 5.místo, ve váze do 43 kg vybojoval Josef Kočí 2.místo a Tomáš Včelařík 3.místo. Ve váze do 70kg získal Štěpán Drábek 3.místo, ale ten startoval o věkovou kategorii výš, protože mu v jeho věkové kategorii nedorazili žádní soupeři.

V kategorii Žáci ve váze do 68kg obsadil Tomáš Gűnther 4.místo.

V soutěži družstev obsadily Teplice 9.místo.

Teplický deník – článek

Videa najdete Zde