7.ročník Memoriálu Františka Kubici

Dnes proběhl 7.ročník Memoriálu Františka Kubici a to tradičně v teplické Sportovní hale.

Do Teplic dorazilo 98 mladých zápasníků a to v kategorii přípravek, mladších žáků a žáků z 12ti oddílů ČR.

Během slavnostního zahájení předseda oddílu Belo Svitek, který na tomto turnaji působil jako hlavní rozhodčí, přivítal i známé osobnosti z historie zápasnického sportu v Teplicích a to Josef školníka, Josefa Ellschlögera, Miroslava Benedikta, Cyrila Soukopa, Petra Doksanského, Luboše Filipa, Radka Špatného, Jiřího Lichtenberga, Zdeňka Trnku, Pavel Ajm, Václava Pochmana, Radka Blahotu, Zbyňka Ellschlögera, Petra Perglera, Vildu Houdka, Jana Mlejnka, Martina Brejšu a mezi trenéry oddílů Radka Hemelíka, Rosťu Pinkase či Jakuba Odla.

V roli hlasatele působili Zbyněk Ellschlöger a Jiří Lichtenberg, na žíněnce rozhodoval Josef Školník.

Teplické družstvo 16ti mladých nadějí se neztratilo a trenéři Pavel Jezdinský, Milan Gűnther a Josef Ellschlöger byli u většiny s výkonem a bojovností spokojeni.

V soutěži družstev obsadily Teplice 1.místo se 311 body před CZECH WRESTLING Chomutov (266 body) a Sokolem Borohrádek (191 bodů).

Výsledky tepličanů v soutěži jednotlivců.

Kategorie Přípravek B:

Ve váze do 31kg obsadil Sean Jezdinský 3.místo, ve váze do 39kg obsadil Matěj Hašek 2.místo, ve váze do 43kg obsadil Jakub Horn 2.místo,

Kategorie Přípravek A:

Ve váze do 39kg obsadil Filip Sanejstr 7.místo, váze do 47kg získal Václav Kocourek 1.místo, ve váze do 52kg získal Václav Bylina 1.místo, ve váze do 57kg získal Jan Škorvaga 1.místo a ve váze do 63kg získal Štěpán Drábek 1.místo.

Kategorie mladších žáků:

Ve váze do 39kg získal Josef Kočí 1.místo, Samuel Jezdinský 2.místo a Tomáš Slunéčko 3.místo. Ve váze do 43kg obsadil Tomáš Včelařík 2.místo, ve váze do 52kg obsadil Alexander Fabián 2.místo a ve váze do 57kg obsadil Kristián Burda 2.místo.