?>

Posezení a ukončení ligy 2017 proběhlo v restauraci U Jakuba

Vyhodnocení a rozloučení s loňskou bronzovou ligovou sezonou proběhlo tentokrát v restauraci U Jakuba, kde se o nás vzorně postarali.

Diplomy a medaile závodníkům Petru Neumanovi, Otakaru Kučerovi, Janu Durecovi, Miroslavu Divišovi, Štefanu Szebistovi, Jakubu Odlovi, Lukáši Adamovi, Janu Adamovi, Ondřeji Malíkovi, Ivanu Fedotovovi, Luďku Kieswetterovi a Víťovi Mrákotovi, trenéru Pavlu Jezdinskému a asistentu trenéra Janu Szebistovi, předal spolutrenér a předseda oddílu Belo Svitek pod dozorem z.m.s. Miroslava Janoty. drobné finanční odměny předal hospodář oddílu Ing. Josef Školník.

Bohužel se z rodinných důvodů omluvil Rejnart. Špatný je s Chomutovem na soustředění. Dalším kdo se omluvil a to ze studijních důvodů byl Konvičný. Omluvil se také Klůs, ale ani další hostující závodníci ať ze Sokola Hnidousy-Motyčín ŠťastníkLaurenc či z PSK Olymp Praha Draksel, Magomedov, Žižka, Varga, Janíček, Kolodka a David nedorazili. Medaile i diplomy se jim tedy předají dodatečně.

Naopak cestu na toto setkání si našli kdysi opory Teplic Martin Brejša, Zbyněk Ellschlöger a Michael Šucha, za což jim patří dík.

Fota najdete v odkazu: 2017 U Jakuba