?>

Vánočním turnaji v Chomutově

V sobotu 16.12. zakončil Sportovní oddíl Zápas Teplice rok 2017 účastí na Vánočním turnaji v Chomutově, kam dorazilo 94 zápasníků z 10ti oddílů. Pod vedením trenérů Josefa Ellschlögera, Milana Gűnthera a Pavla Jezdinského odjelo 16 teplických nadějí a trenéři byli s jejich výkony spokojeni, když většina stála na „bedně“.

V kategorii Přípravky C ve váze do 18kg obsadil Josef Šidlichovský 2.místo, ve váze do 27kg skončil při svém prvním turnaji David Gűnther 4.místo a ve váze do 35kg vybojoval Matěj Hašek  1.místo.

V kategorii Přípravky B ve váze do 28kg obsadil Sean Jezdinský 2.místo, ve váze do 36kg získal Filip Sanejstr 3.místo a ve váze do 43kg vybojoval Václav Kocourek 1.místo.

V kategorii Přípravky A ve váze do 35kg získali Samuel Jezdinský 2.místo a Tomáš Slunéčko 3.místo, ve váze do 41kg obsadil Václav Bylina 4.místo, ve váze do 50kg vybojovali Kristián Burda 1.místo a Jan Škorvaga 2.místo. Ve váze do 63kg získal Štěpán Drábek 2.místo.

V kategorii Mladších žáků ve váze do 37kg získali Josef Kočí 2.místo a Tomáš Včelařík 4.místo. Ve váze do 45kg obsadil Alexander Fabián 3.místo a ve váze do 53kg Tomáš Gűnther 3.místo.

Trenéry svými výkony potěšili především Hašek a Kocourek, když všechna svá utkání vyhráli na lopatky. Nejbojovnější výkon ze všech podal Kočí.

Na turnaji působili jako rozhodčí Pavel Koželuh a Josef Školník

Teplický deník – článek

a videa najdete Zde