?>

70 let zápasení v Teplicích

V pátek 17.11.2017 proběhla Oslava k 70.výročí zápasení v Teplicích v restauraci Vysoký dům v Dubí – Běhánkách.

Na oslavu bylo pozváno symbolických 70 osobností – zápasníků, trenérů, funkcionářů, rozhodčích a lékařů, působících v teplickém oddíle. Nakonec dorazili Ajm, Bartůněk, Benedikt, Blahota, Brejša, Cinkl, Čermák, Diviš, P.Doksanský, J.Ellschlöger, Z.Ellschlöger, Erl, Grežinec, Gűnther, Havel, Hemelík, Hliba, Holý, Choutka, Janota, Jezdinský, Kapek, Kieswetter, J.Klement Josef, Kolář, Koželuh, Kučera, Lepšík, J.Lichtenberg, Macas, Martínek, Minařík, Mlejnek, Mrákota, Neuman, Pabián, Pergler, Picur, Soukop st., Soukop ml., Svitek, Školník, Šoltés, MUDr.Štěrba, Šucha, Švadleňák, Tomeš, Tóth, Třešňák, Urban a hosté Horák, Hroch, Onderka, J. a R. Součkovi, Soudek a Navrátilová. Součástí pozvánky byla možnost přijít s doprovodem a toho mnozí využili. Každý účastník dostal jako dar památeční propisky s potiskem 70.výročí zápasení v Teplicích a mohl si zakoupit knihu vydanou k 70.výročí zápasení v Teplicích, zaměřenou především na výsledky oddílu za posledních 10 let s podporou vydavatelství PW print s.r.o.

Po společném focení pro kalendář oddílu na rok 2018 dostal úvodní slovo předseda oddílu Belo Svitek, který přítomné přivítal a spustil videoprezentaci 70ti let činnosti oddílu s dobovými fotografiemi, ale především novinovými články.

K poslechu i tanci hrál Milan Pahorecký a který ve spolupráci s pány Šuchou a Ellschlögerem se staral i o zábavu.

Dík patří SponzorůmAjm Pavel, BAST- KL, ČEZ Teplárenská, ČOV, ČUS, EVROMAT, GIFT 3D, GRACIA, HAVI, KP TOP, Město Teplice, MŠMT, Oční optika Že+Na, OLPE, OLPET, Onderka Tomáš, 1.Izolační Alfa, Ronica, RS Oáza, Soudek Pavel, SZČR, Tepstroj, TOPAV, Topenář – Koželuh a Ústecký kraj a Mediálním partnerům – Teplický deník a PW print, když loga všech jmenovaných byla součástí videoprezentace.

Fotky najdete Zde

a videa najdete Zde