?>

Vítězné fotbalové utkání Zápasníků nad AC Teplice

Dnes na umělé trávě na Stínadlech proběhlo tradiční utkání mezi Zápasníky a AC Teplice, za které nastupovaly či nastupují fotbalové osobnosti zvučných jmen.

Zápasníci své řady posílili o borce, kteří s nimi hrají sálovku v sokolovně na Letné. Proto v obraně Zápasníků nastoupil i Pavel Leden, který běžně startuje za AC.

Utkání bylo ve vysokém tempu, a když při závěrečném tlaku AC předvedl výborné zákroky brankář Zápasníků, se zrodilo historicky druhé vítězství Zápasníků nad AC 9:7, po poločase 6:3. Utkání rozhodoval Beneš.

V roli diváků tentokrát vystupovali Bříza a Svitek.

AC Teplice nastoupil v sestavě Velička, Beneš, Majer, Ledl, Schlenz, Kubačka, Kočí, Bičovský, Matouš, Došek ml., Stejskal, Janota, Neruda, Procházka, Port, Lupínek a Došek st.

A brankově se prosadili 2x Stejskal, 2x Kočí, 1x Neruda, 1x Kubačka a Bičovský z pokutového kopu.

Zápasníci nominovali Jezdinského, Ledna, Ledna ml., Kieswettera, Šuchu, Ellschlögera, Kliského st., Kliského ml., Horáka, Soukopa, Mikisku, Schrenka, Kloučka, Egrta, Kouřila, Fartáka a Figra.

O branky do sítě AC se postarali 3x Leden ml., 1x Kliský ml., 1x Kieswetter, 1x Schrenk, 1x Egrt a 1x Šucha, který předvedl oslavu gólu krásným saltem vzad.

Tradiční utkání zakončili účastníci společným posezením, tentokrát v restauraci Hlubina nad výborným gulášem a dobrým mokem. O výbornou náladu se staral především Miroslav Janota, škoda jen pro AC, že nebyl tak aktivní i ve zmíněném utkání a gólově se neprosadil…

Teplický deník – článek