?>

Velká cena Borohrádku

Dnes proběhla při příležitosti 55ti let založení místního oddílu Velká cena Borohrádku v kategorii přípravek, mladších žáků v ř.ř. stylu a mladších žákyň a žákyň ve  volném stylu. Celkem dorazilo 126 závodníků ze 17ti oddílů z celé ČR.

Výpravu Teplic vedli tradičně trenéři Pavel Jezdinský a Milan Gűnther a jejich svěřenci jim tentokrát udělali svými výkony radost. Samuel Jezdinský nenašel přemožitele a svá utkání ukončil vždy před časovým limitem, když 2x vyhrál na lopatky a 2x pro technickou převahu. Stejně suverénní byl Tomáš Gűnther, který všechny soupeře porazil na lopatky. Pochvalu zaslouží i Jan Škorvaga, který dobře zápasil a Jakub Horn, který v boji o 5.místo předvedl velikou bojovnost.

V soutěži družstev obsadily Teplice 9.místo.

Ve svých váhových a věkových kategoriích si tepličané vedli následovně.

V kategorii přípravky B ve váze do 28 kg obsadil Sean Jezdinský 10.místo, ve váze do 31kg získal Jakub Horn 5.místo, ve váze do 63 kg získal Štěpán Drábek 1.místo.

V kategorii přípravky A ve váze do 31kg vybojoval Samuel Jezdinský 1.místo, ve váze do 43kg získal Alexander Fabián 3.místo, ve váze do 47kg získal Jan Škorvaga 2.místo.

V kategorii mladších žáků ve váze do 52kg vybojoval Tomáš Gűnther 1.místo.
V roli hlavního rozhodčího zde působil Josef Školník.

Teplický deník – článek

videa najdete Zde

a fota:

sbor rozhodčích…