?>

Mistrovství ČR juniorů a žáků v řeckořímském stylu v H.Brodě

Dnes proběhlo v H.Brodě Mistrovství České republiky v kategorii juniorů a žáků v řeckořímském stylu a to za účasti 114 závodníků z 20ti oddílů.

Minivýprava Teplic vedená trenérem Pavlem Jezdinským čítala pouze dva závodníky, rozhodčího Josefa Školníka a Belo Svitka, který zde jako předseda Svazu zápasu ČR dohlížel na zdárný průběh akce.

Původně ve výpravě měli být ještě Otakar Kučera, který se bohužel zranil na posledním kole volnostylařské ligy v Brně, Marek Sabau u kterého přetrvávají bolesti zad a Michael Šucha.

Ani jeden z tepličanů se nedokázal prosadit v základních skupinách ve svých věkových a váhových kategoriích a do bojů o medaile nezasáhli.

Tomáš Gűnther startoval v kategorii Žáci ve váze do 50kg a hned v první utkání narazil na pozdějšího vítěze a stejně jako v následném utkání prohrál na lopatky. Celkově obsadil 8.místo.

Stejný osud čekal Tomáše Novotného v juniorské kategorii ve váze do 74kg. Obě své utkání prohrál na lopatky a do závěrečných bojů nepostoupil. Celkově obsadil 6.místo.

Přesto oba podali bojovný výkon a trenér Jezdinský byl s nasazením spokojený.

videa najdete Zde

a fota: