?>

Utkání Zelení – Oranžový ukončilo zápasnickou sezonu

Dnes proběhlo na ukončení sezony teplických zápasníků poslední fotbalové utkání v sokolovně na Letné. Tradiční utkání O putovní samovar Staří – Mladí, které vzniklo v roce 1995 bylo po 20ti letech nahrazeno Utkání ZeleníOranžový (podle rozlišováků).

Statistika utkání O putovní samovar skončila smírně. Obě strany vyhráli po 9 utkání, 2x se rozešli remízou, ale skóre vyznělo lépe pro Mladé a to 84:90 vstřeleným gólům.

Letošní utkání poznamenala malá účast, tradiční účastníci se omluvili z důvodu nemoci nebo zranění. V roli zapisovatele a pozorovatele působil Belo Svitek. Hrálo se 2x30minut s 5ti účastníky v poli a kapitáni týmů si před utkáním volili střídavě z přítomných.

Oranžové vedl Jaroslav Horák a ten si vybral syna Jana Horáka, Michaela Šucha, Zbyňka Ellschlögera a Zdeňka Kodada.

Tým Zelených vedl Roman Kliský a vybral si Pavla Jezdinského, Luďka Kieswettera, Karla Pabiána, Pavla Ledna a Pavla Koželuha.

Utkání proběhlo ve vysokém nasazení, tvrdě, ale férově. U Zelených řádil Kieswetter, který utkání svými 5ti góly rozhodl a v brance se zaskvěl Pabián svými zákroky (brankář chytá bez použití rukou). U Oranžových vynikal svým nasazením Šucha, naopak se nedařilo Janu Horákovi.

Utkání skončilo vítězstvím Zelených vysoko 9:5 s poločasem 4:3.

Branky Zelených: 5x Kieswetter, 2x Leden, 1x Kliský a Šucha vlastní

Branky Oranžových: 2x Ellschlöger, 1x Šucha, Jaroslav Horák a Jan Horák

Závěrečné posezení v restauraci Luna…

teplický deník – článek