Tradiční utkání mezi Zápasníky a AC Teplice

Po roce proběhlo tradiční utkání mezi Zápasníky a AC Teplice se na hřišti na Angru v Trnovanech. Hrálo se 2×45 minut, řídil je Libor Novotný a na čarách sekundovali Šucha ml. a Leden ml.

AC Teplice oproti loňskému utkání, které podcenili a poprvé v historii prohráli, dorazili v plné sestavě posílené o hráče z Ústí a Litoměřic. Zápasníci se tradičně posílili o borce, kteří s nimi hrají sálovku v sokolovně na Letné. Utkání bylo do poločasu vyrovnané, když obranu Zápasníků řídil Leden a v brance výborný podal Horák ml. Poločasový stav byl 1:2 pro AC. Po odchodu Ledna se obrana Zápasníků totálně zhroutila a AC vyhráli 10:2.
Utkání proběhlo ve vysokém tempu a všichni si zaslouží uznání. Na lavičce přihlíželi Bříza st., Janota, Černý, Hokr, Soudek st. a Koželuh. Po utkání se všichni sešli v Hlubině, kde společně doplnili vydanou energii.

AC Teplice vedl Stehlík, v brance Divecký, v poli Beneš, Krim, Barnát, Kubačka, Matouš, Bičovský, Došek st., Kučera, Mrvík, Hora, Stejskal, Kočí a Mašek.
Branky AC: 3x Mrvík, 3x Kočí, 2x Stejskal, 1x Matouš a Kučera

Zápasníky vedl Svitek, v brance prví poločas Horák ml., druhý poločas Horák st., v poli Jezdinský, Šucha, Ellschlöger, Kieswetter, Kliský, Melichar, Horák st., Horák ml., Bříza ml., L.Mikiska, D.Mikiska, Leden, Soudek ml., Hanzlíček a Gajdoš.
Branky Zápasníků: 1x Kieswetter a Horák ml.

2015-11-12 Hlubina 1 2015-11-12 Hlubina 2 2015-11-12 Hlubina 3 2015-11-12 Hlubina 4