?>

Mistrovství České republiky ve volném stylu seniorů a seniorek

V sobotu 31.října proběhlo v Hradci Králové Mistrovství České republiky ve volném stylu seniorů a seniorek pro rok 2015 za účasti 65ti zápasníků a zápasnic z 18ti oddílů.
Teplická minivýprava 4 zápasníků vedená Pavlem Jezdinským si nevedla špatně a přivezla stříbrnou a bronzovou medaili. Nevedli si špatně i ostatní členi ligového týmu Teplic, kteří zde zápasili pod hlavičkou svých mateřských oddílů.
Bohužel na mistrovství neodjeli ze zdravotních důvodů Petr Neuman a Luděk Kieswetter, kteří by byli jistě adepti na medailová umístění.
Nejlépe si vedl Štefan Szebista. Ten se střídá ve startu na Mistrovství České republiky se svým bratrem Honzou a přidal do rodinné sbírky ve váze do 86kg další Titul Mistra ČR. Dalším kdo v této váze startovali, byli bratři Adamové a Odl. Lukáš Adam obsadil 4.místoJakub Odl 6.místo a Jan Adam 12.místo.
Ve váze do 74kg získal druhé místo Jan Rejnart. Svým výkonem trenéra potěšil Vít Mrákota, který vybojoval ve váze do 97kg bronzovou medaili. Ve stejné váze startoval i Jan Brož, který obsadil 7.místo. Ve váze do125kg se po delší době představil Karel Bešťák. Projevilo se sice tréninkové manko, ale svým bojovným výkonem všechny překvapil a vybojoval 5.místo.
V soutěži družstev Teplice obsadily 4.místo.

2015-10-31 MČR sen. vs H.Králové 11 2015-10-31 MČR sen. vs H.Králové 20

2015-10-31 MČR sen. vs H.Králové 21