?>

MT o pohár primátora města Chomutov 2015

V sobotu 20.6. 2015 proběhl Mezinárodní turnaj o pohár primátora města Chomutov 2015 v zápase řecko-římském stylu a to za účasti 85 zápasníků z 15ti oddílů v kategorii přípravek, mladších žáků a žáků.
Na tento turnaj odjelo pod vedením trenérů Pavla Jezdinského, Milana Gűnthera, Josefa Ellschlögera a Belo Svitka 12ti členné družstvo Sportovního oddílu ZÁPAS Teplice.
Tepličané tentokrát zabojovali a trenéři byli s jejich výkony spokojeni. Výborný výkon ve svých váhových kategoriích předvedl zejména Samuel Jezdinský, Jiří Blecha a Daniel Penc, kteří získali první místa. Pochvalu za bojovný výkon zaslouží Houdek, Gűnther, Nasler a Dan Jebavý. Jako bojovnice se ukázala i tři děvčata Prošková, Pencová i nováček v týmu Svitková, které zápasili ve společně kategorii s chlapci.

Umístění jednotlivců podle věkových a hmotnostních kategorií:

„Přípravka A“

Tato věková kategorie byla spojená chlapci s děvčaty a ve váze do 24kg získala Viktorie Prošková 2.místo, ve váze do 28kg vybojovali Samuel Jezdinský 1.místo Karin Svitková 5.místo, ve váze do 43kg získala Noemi Pencová 2.místo.

„Mladší žáci“

Zde startovali pouze chlapci a ve váze do 29kg získal Ivan Jebavý 2.místo, ve váze do 33kg vybojovali Jiří Blecha 1.místo a William Houdek 2.místo, ve váze do 40kg získal Tomáš Gűnther 3.místo, ve váze do 44kg získal Matěj Fuchs 2.místo, ve váze do 48kg získal Vítek Nasler 2.místo a ve váze do 52kg vybojoval Daniel Penc 1.místo.

„Žáci“

Zde ve váze do 54kg získal Daniel Jebavý 3.místo

V soutěži družstev obsadil se 106 body oddíl SO Zápas Teplice 2.místo za vítězným CZECH WRESTLING Chomutove a před třetí Lokomotivou Krnov.

2015-06-20 Chomutov 51

videa najdete Zde