?>

Mistrovství České republiky mladších žáků a žákyň, kadetů a kadetek ve volném stylu – Vítkovice

V sobotu 13.6. 2015 proběhlo ve Vítkovicích Mistrovství České republiky mladších žáků a žákyň, kadetů a kadetek ve volném stylu a to za účasti 127 zápasníků z 25ti oddílů.
Na toto mistrovství odjelo pod vedením trenéra Pavla Jezdinského část družstva Sportovního oddílu ZÁPAS Teplice, složených z 2 kadetů a 6 mladších žáků.
Někteří z tepličanů podalo bojovný výkon a ti dosáhli na medailové pozice. Bohužel někteří přestože ve svých utkání vedli, vlastními chybami nakonec utkání prohráli na lopatky. Bohužel se na výsledcích podepsali i rozhodčí a Neklanu Špatnému neuznali zcela regulérní lopatkové vítězství nad pozdějším vítězem Kopřivou z Vítkovic a odsunuli jej tak mimo boje o medaile.
V soutěži jednotlivců ve věkové kategorii Mladší žáci vybojovali ve váze do 29kg Ivan Jebavý 3.místo, ve váze do 31kg Jiří Blecha 3.místo, ve váze do 35kg Marek Sabau 3.místo a ve váze do 52kg Daniel Penc 2.místo. Dále pak ve váze do 44kg Matěj Fuchs 5.místo a ve váze do 48kg Vítek Nasler 8.místo.
V soutěži družstev Mladší žáci obsadili se 48 body 6.místo.
V soutěži jednotlivců ve věkové kategorii Kadetů obsadil Neklan Špatný 5.místo ve váze do 58kg a Otakar Kučera 7.místo ve váze do 69kg.
V soutěži družstev Kadeti obsadili s 10ti body 7.místo.

2015-06-13 MČR ml.žáků a kadetů v.s. Vítkovice 1