Tradiční utkání mezi Zápasníky a AC Teplice

Dnes proběhlo tradiční utkání mezi Zápasníky a AC Teplice se na hřišti na Stínadlech. Hrálo se 2×45 minut, řídil je Libor Novotný a na čarách Ptáčník s Klimplem.

AC Teplice hrálo v tradiční sestavě, ale oproti loňskému utkání nedorazili například Janota, Divecký, Leden. Zápasníci se tradičně posílili o borce, kteří s nimi hrají sálovku v sokolovně na Letné. Zápasníci se konečně dočkali a po remízovém poločase 4:4 dokázali zabrat a nakonec vyhráli 10:6.

Utkání proběhlo ve vysokém tempu a všichni si zaslouží uznání. Krásné souboje sváděli Jaroslav Bříza z AC se svým synem Jaromírem, který hrál za Zápasníky. Přemysl Bičovský předvedl, že standartka v jeho podání stále potěší a končí golem. Skvělou fyzickou připravenost předvedl Jaroslav Melichar. K neudržení byl Luděk Kieswetter a zaslouženě byl nejlepším střelcem.

Po utkání se všichni sešli v Městských sálech, kde společně doplnili vydanou energii.

AC Teplice vedl Václav Hokr, v brance Velička, v poli Beneš, Krim, Bžíza st., Michal, Kubačka, Matouš, Bičovský, Došek st., Černý, Mrvík a Šlenc.

Branky: 3x Mrvík, 1x Matouš, Kubačka a Bičovský

Zápasníky vedl Belo Svitek a Martin Blahuš (nehrál pro zranění), v brance Rouček, v poli Jezdinský, Šucha, Ellschlöger, Kieswetter, Kliský, Melichar, Horák st., Horák ml., Bříza ml., Mikiska, Klobása, Poživil, Kordule a Gajdoš.

Branky: 5x Kieswetter, 2x Bříza ml., 1x Gajdoš, Kordule a Horák ml.