Tradiční poslední fotbálek „Staří“ a „Mladí“

Dnes proběhl v sokolovně na Letné poslední trénink teplických zápasníků včetně tradičního posledního fotbálku mezi „Starými“ a „Mladými“. Toto utkání bylo již po osmnácté a „Mladí“ mohli srovnat po loňském vítězství celkový stav na 9:9.

Utkání bylo od začátku bojovné, ale „Staří“ nedali „Mladým“ šanci, hráli disciplinovaně a po poločase 2:1 vyhráli nakonec 6:3 a tím opět odskočili „Mladým“ o 2 vítezství na 10:8.

Tradičně se hrálo po 5ti aktérech na každé straně, 2×30 minut a střídání bylo neomezené.

Vítězní „Staří“ nastoupili v následné sestavě. V brance Svitek a v poli se postupně představili Jezdinský, Jarolímek, Jurčák, Soudek, Karlík, Gajdoš a Lébl.

Jejich branky vstřelili 2x Jurčák, po jednom Jarolímek, Soudek, Gajdoš a Lébl.

„Mladí“ měli v brance Pabiána a v poli se střídali Šucha, Kieswetter, Ellschloger, Kliský, Blahota a Koželuh.