?>

Zápasníci zůstanou v sokolovně na Letné!

Dobrá zpráva pro příznivce zápasu. Přestože to po 65ti letech vypadalo na odchod zápasníků ze sokolovny na Letné, opak je pravdou!

TJ Glaverbel Czech Teplice již neměla prostředky na další provoz sokolovny na Letné a v lednu 2014 ji předává zpět majitelům, tedy Sokolu Teplice. Dnes došlo na první setkání zástupců oddílů Zápasu, Kuželek a Basketbalu se zástupcem Sokola panem Hozákem a našli společnou řeč na pokračování sportovních aktivit v sokolovně. A scházet se budou pravidelně každý měsíc a podnikat kroky, aby byl provoz sokolovny zajištěn.

A tak poslední fotbálek O putovní samovar mezi Mladými a Starými, který se uskuteční v úterý 17.12.2013 od 18 hodin v sokolovně na Letné nebude opravdu posledním v historii, ale jen ukončí letošní stříbrnou zápasnickou sezonu!

K přípravě na další ročník se sejdou v tradičních prostorách a tradičních časech v sokolovně na Letné a to v úterý 7.1.2014. Musí ale dovybavit posilovnu, protože po odchodu vzpěračů mají k dispozici pouze polorozebraný posilovací stroj.