?>

2.ročník Memoriálu Františka Kubici

V sobotu 7.září proběhl v tělocvičně na Letné 2.ročník Memoriálu Františka Kubici, který pořádal oddíl zápasu TJ Glaverbel Czech Teplice ve spolupráci s Městem Teplice.

Turnaje se zúčastnilo 134 závodníků ze 17ti oddílů z celé ČR. Mezi diváky jsme zaznamenali bývalé i současné teplické zápasníky, především Tótha, Minaříka, Jelínka, Koláře, Bartůňka, Havla, Špatného, Pochmana, Lichtenberga, Z.Ellschlögera, Jarolímka, Picura, Perglera, Brejšu. Ceny předával z.m.s. Miroslav Janota a ředitel soutěže Michael Šucha. Hlavním rozhodčím byl Svitek a na žíněnkách rozhodovali i tepličtí rozhodčí Školník a Koželuh, či bývalá opora Teplic Hakl. Mezi trenéry u ostatních oddílů jsme zaznamenali někdejší ligové opory Hemelíka, Šnellyho, Pinkase a Szilvu.

Do bojů zasáhlo i 17 domácích borců pod vedením trenérů Jezdinského, Gűnthera a J.Ellschlögera.

V kategorii přípravek C ve váze do 24kg obsadil Samuel Jezdinský 4.místoSlunéčko 5.místoVáze do 28kg Žežulka získal 2.místo.

V kategorii přípravek B ve váze do 33kg Gűnther získal 2.místo a ve váze do 55kg Holub vybojoval 1.místo.

V kategorii přípravek A ve váze do 28kg Blecha vybojoval 2.místo, ve váze do 30kg obsadil Sabau 4.místo, ve váze do 37kg obsadil Fuchs 4.místoVáze do 40kg Šucha získa 2.místoNasler 5.místoPenc 8.místo.

V kategorii mladších žáků ve váze do 44kg obsadil Bárta 6.místo a ve váze do 48kg Hořejší vybojoval 1.místo.

V kategorii žáků ve váze do 47kg Špatný získal 3.místo a ve váze do 59kg Kučera vybojoval 3.místoO.Netušil získal 4.místo V.Netušil 5.místo.

V soutěži družstev obsadili domácí zápasníci 3.místo se 136 body za vítěznou Jiskrou H.Brod a Sokolem Hnidousy-Motičínem.

2013-09-07 Memoriál Kubici 60

videa najdete Zde