1. a 2.liga seniorů

2017 – 1.liga volný styl

  1. Sokol Vítkovice                                    34 bodů/132:59
  2. Společenství Smíchov a Vyšehrad      26 bodů/112:82
  3. Zápas Teplice                                         25 bodů/117:79
  4. TAK Hellas Brno                                  13 bodů/77:105
  5. Sokol H.Králové                                    2body/34:147

1.kolo:
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 3:7
Zápas Teplice : Sokol H.Králové 9:1
Zápas Teplice : Společenství Smíchov a Vyšehrad 7:3
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 7:3

2.kolo:
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 5:5
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 5:5
Zápas Teplice : Společenství Smíchov a Vyšehrad 4:6
Zápas Teplice : Sokol H.Králové 8:2

3.kolo:
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 5:5
Zápas Teplice : Společenství Smíchov a Vyšehrad 5:5
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 5:5
Zápas Teplice : Sokol H.Králové 9:1

4.kolo:
Zápas Teplice : Sokol H.Králové 8:1
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 5:5
Zápas Teplice : Společenství Smíchov a Vyšehrad 4:6
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 7:3

5.kolo:
Zápas Teplice : Společenství Smíchov a Vyšehrad 5:5
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 3:7
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 5:3
Zápas Teplice : Sokol H.Králové 8:1

2016 – 1.liga volný styl

  1. Sokol Vítkovice                                             34 bodů/ 135:63
  2. Zápas Teplice                                                   30 bodů/ 123:74
  3. Společenství  Smíchov a Vyšehrad              19 bodů/ 91:106
  4. Společenství Bohemians a H.Králové          11 bodů/ 77:111
  5. TAK Hellas Brno                                            6 bodů/58:130

1.kolo:
Zápas Teplice : Společenství Smíchov a Vyšehrad 4:6
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 7:2
Zápas Teplice : Společenství Bohemians a H.Králové 6:4
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 5:5

2.kolo:
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 8:2
Zápas Teplice : Společenství Bohemians a H.Králové 7:3
Zápas Teplice : Společenství Smíchov a Vyšehrad 7:3
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 5:5

3.kolo:
Zápas Teplice : Společenství Smíchov a Vyšehrad 8:2
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 7:3
Zápas Teplice : Společenství Bohemians a H.Králové 7:3
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 8:2

4.kolo:
Zápas Teplice : Společenství Smíchov a Vyšehrad 7:3
Zápas Teplice : Společenství Bohemians a H.Králové 6:6
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 8:2
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 2:8

5.kolo:
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 2:8
Zápas Teplice : Společenství Smíchov a Vyšehrad 7:3
Zápas Teplice : Společenství Bohemians a H.Králové 4:5
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 9:0

2015 – 1.liga volný styl

  1. Sokol Vítkovice                                                  40 bodů/613:299
  2. Zápas Teplice                                                        22 bodů/445:456
  3. Společenství  Smíchov a Vyšehrad                   12 bodů/425:477
  4. TAK Hellas Brno                                                12 bodů/422:487
  5. Společenství Bohemians a H.Králové               10 bodů/374:560

1.kolo:
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 19:30
Zápas Teplice : Společenství Smíchov a Vyšehrad 30:18
Zápas Teplice : Společenství Bohemians a H.Králové 18:27
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 19:24

2.kolo:
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 22:25
Zápas Teplice : Společenství Smíchov a Vyšehrad 26:19
Zápas Teplice : Společenství Bohemians a H.Králové 20:29
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 14:30

3.kolo:
Zápas Teplice : Společenství Smíchov a Vyšehrad 24:23
Zápas Teplice : Společenství Bohemians a H.Králové 34:11
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 24:23
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 21:24

4.kolo:
Zápas Teplice : Společenství Smíchov a Vyšehrad 24:21
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 15:31
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 23:15
Zápas Teplice : Společenství Bohemians a H.Králové 26:23

5.kolo:
Zápas Teplice : Společenství Bohemians a H.Králové 30:19
Zápas Teplice : Společenství Smíchov a Vyšehrad 23:17
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 14:29
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 19:18

2014 – 1.liga volný styl

  1. Sokol Vítkovice                     39 bodů/ 648:274
  2. TAK Hellas Brno                   27 bodů/ 534:380
  3. Zápas Teplice                         22 bodů/ 486:431
  4. KZ Bohemians Praha            11 bodů/353:578
  5. Sokol Hradec Králové            1 bod/ 289:647

1.kolo:
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 19:24
Zápas Teplice : KZ Bohemians Praha 26:20
Zápas Teplice : Sokol Hradec Králové 37:11
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 12:33

2.kolo:
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 27:21
Zápas Teplice : KZ Bohemians Praha 39:11
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 13:27
Zápas Teplice : Sokol Hradec Králové 34:15

3.kolo:
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 12:34
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 19:27
Zápas Teplice : Sokol Hradec Králové 29:20
Zápas Teplice : KZ Bohemians Praha 24:21

4.kolo:
Zápas Teplice : Sokol Hradec Králové 31:16
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 14:31
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 17:27
Zápas Teplice : KZ Bohemians Praha 33:15

5.kolo:
Zápas Teplice : Sokol Vítkovice 17:33
Zápas Teplice : KZ Bohemians Praha 29:10
Zápas Teplice : Sokol Hradec Králové 30:13
Zápas Teplice : TAK Hellas Brno 23:25

2013 – 1.liga volný styl

  1. Sokol Vítkovice                             38 bodů/ 605:193
  2. Glaverbel Czech Teplice               32 bodů/572:218
  3. TAK Hellas Brno                          18 bodů/ 390:355
  4. Sokol Hradec Králové                   8 bodů/ 251:521
  5. KZ Bohemians Praha                    4 body/136:667

1.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 19:17
GB Teplice : Sokol Vítkovice 16:24
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 33:6
GB Teplice : KZ Bohemians Praha 43:1

2.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 28:12
GB Teplice : Sokol Vítkovice 14:24
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 32:6
GB Teplice : KZ Bohemians Praha 40:3

3.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 27:10
GB Teplice : Sokol Vítkovice 15:24
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 39:0
GB Teplice : KZ Bohemians Praha 33:9

4.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 25:14
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 30:9
GB Teplice : Sokol Vítkovice 18:20
GB Teplice : KZ Bohemians Praha 45:0

5.kolo:
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 24:13
GB Teplice : TAK Hellas Brno 27:11
GB Teplice : Sokol Vítkovice 27:15
GB Teplice : KZ Bohemians Praha 40:0

2012 – 1.liga volný styl

  1. Sokol Vítkovice                           35 bodů 592:178
  2. Glaverbel Czech Teplice             31 bodů 568:240
  3. TAK Hellas Brno                        22 bodů 420:357
  4. Sokol Hradec Králové                12 bodů 318:453
  5. KZ Bohemians Praha                  0 bodů 57:727

1.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 8:31
GB Teplice : Sokol Vítkovice 17:17
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 31:10
GB Teplice : KZ Bohemians Praha 45:0
2.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 18:21
GB Teplice : Sokol Vítkovice 22:17
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 30:12
GB Teplice : KZ Bohemians Praha 40:0
3.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 25:16
GB Teplice : Sokol Vítkovice 10:27
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 36:5
GB Teplice : KZ Bohemians Praha 41:1
4.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 20:19
GB Teplice : Sokol Vítkovice 15:22
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 31:10
GB Teplice : KZ Bohemians Praha 35:8
5.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 39:3
GB Teplice : Sokol Vítkovice 9:29
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 35:8
GB Teplice : KZ Bohemians Praha 45:0

2011 – 1.liga volný styl

  1. Sokol Vítkovice                                  36 bodů/563:212
  2. TAK Hellas Brno                                34 bodů/538:225
  3. Glaverbel Czech Teplice                     20 bodů/382:390
  4. Bohemians Praha a KA Smíchov       10 bodů/239:546
  5. Sokol Hradec Králové                          0 bodů/221:570

1.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 8:31
GB Teplice : Sokol Vítkovice 27:10
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 23:15
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 27:13
2.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 8:29
GB Teplice : Sokol Vítkovice 10:26
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 28:11
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 27:12
3.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 7:31
GB Teplice : Sokol Vítkovice 15:23
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 26:16
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 40:3
4.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 13:25
GB Teplice : Sokol Vítkovice 10:31
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 21:13
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 23:14
5.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 15:22
GB Teplice : Sokol Vítkovice 7:28
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 27:12
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 36:7

2010 – 1.liga volný styl

  1. Glaverbel Czech Teplice                    40 bodů/580:196
  2. Sokol Vítkovice                                 24 bodů/436:348
  3. Bohemians Praha a KA Smíchov      18 bodů/375:400
  4. TAK Hellas Brno                               13 bodů/311:539
  5. Sokol Hradec Králové                        7 bodů/249:398

1.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 30:7
GB Teplice : Sokol Vítkovice 27:10
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 29:11
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 39:3
2.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 31:10
GB Teplice : Sokol Vítkovice 22:14
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 39:5
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 29:14
3.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 32:6
GB Teplice : Sokol Vítkovice 30:13
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 35:4
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 32:12
4.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 26:14
GB Teplice : Sokol Vítkovice 20:18
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 35:4
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 27:12
5.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 26:10
GB Teplice : Sokol Vítkovice 21:17
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 30:5
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 20:16

2009 – 1.liga volný styl

  1. Glaverbel Czech Teplice                       36 bodů/465:253
  2. Sokol Vítkovice                                    24 bodů/
  3. TAK Hellas Brno                                  22 bodů/366:383
  4. Bohemians Praha a KA Smíchov         18 bodů/368:379
  5. Sokol Hradec Králové                           2 body/254:385

1.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 17:15
GB Teplice : Sokol Vítkovice 24:11
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 27:6
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 21:16
2.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 19:14
GB Teplice : Sokol Vítkovice 17:18
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 30:5
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 28:9
3.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 24:17
GB Teplice : Sokol Vítkovice 22:16
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 28:9
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 25:13
4.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 28:11
GB Teplice : Sokol Vítkovice 20:16
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 21:14
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 23:9
5.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 32:10
GB Teplice : Sokol Vítkovice 33:4
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 29:11
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 22:16

2008 – 1.liga volný styl

  1. Sokol Vítkovice                                      35 bodů
  2. TAK Hellas Brno                                    27 bodů
  3. Glaverbel Czech Teplice                         22 bodů
  4. Sokol Hradec Králové                            11 bodů
  5. Bohemians Praha a KA Smíchov           5 bodů

1.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 9:26
GB Teplice : Sokol Vítkovice 10:30
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 23:15
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 22:16
2.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 10:20
GB Teplice : Sokol Vítkovice 13:20
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 26:18
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 28:9
3.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 18:24
GB Teplice : Sokol Vítkovice 17:20
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 23:15
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 27:7
4.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 15:17
GB Teplice : Sokol Vítkovice 17:17
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 20:20
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 29:7
5.kolo:
GB Teplice : TAK Hellas Brno 19:14
GB Teplice : Sokol Vítkovice 19:23
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 27:14
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 26:8

2007 – 1.liga volný styl
základní skupina / finále

  1. Sokol Vítkovice                                    8 bodů /6 bodů  93:31
  2. Glaverbel Czech Teplice                     12 bodů / 4 body  58:57
  3. Sokol Hradec Králové                          6 bodů /2 body  48:75
  4. Bohemians Praha a KA Smíchov         4 body /0 bodů  42:78
  5. TAK Hellas Brno                                  4 body /0 bodů
  6. Lokomotiva Plzeň                                2 body /0 bodů

1.kolo:
GB Teplice : Lokomotiva Plzeň 35:4
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 36:5
2.kolo:
GB Teplice : Lokomotiva Plzeň 19:16
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 34:10
3.kolo:
GB Teplice : Lokomotiva Plzeň 35:4
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 24:11
finále:
GB Teplice : Sokol Vítkovice 10:30
GB Teplice : Bohemians Praha a KA Smíchov 26:11
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 22:16

2006 – 1.liga volný styl
základní skupina / finále

  1. Sokol Vítkovice                         8 bodů /6 bodů
  2. Glaverbel Czech Teplice         12 bodů / 4 body
  3. Lokomotiva Plzeň                    6 bodů / 2 body
  4. Sokol Hradec Králové               8 bodů /0 bodů
  5. TAK Hellas Brno                       2 body /0 bodů
  6. Bohemians Praha                     0 bodů /0 bodů

1.kolo:
GB Teplice : Lokomotiva Plzeň 21:16
GB Teplice : Bohemians Praha 31:8
2.kolo:
GB Teplice : Lokomotiva Plzeň 31:8
GB Teplice : Bohemians Praha 30:11
3.kolo:
GB Teplice : Lokomotiva Plzeň 21:11
GB Teplice : Bohemians Praha 27:10
finále:
GB Teplice : Sokol Vítkovice 10:23
GB Teplice : Lokomotiva Plzeň 21:20
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 28:12

2005 – 1.liga ř.ř. styl
                                               základní skupina / finále

  1. Jiskra Havlíčkův Brod                            ? bodů /12 bodů   179:55
  2. ASK Valzap Chomutov                        24 bodů /6 bodů     129:123
  3. Glaverbel Czech Teplice                      16 bodů / 6 bodů      107:130
  4. Slovan Hodonín                                     ? bodů /0 bodů      66:173
  5. Sokol Moravská Ostrava 2.                   ? bodů /6 bodů     116:16
  6. Cíl Chomutov                                        4 body /4 body       63:55
  7. Sokol Plzeň 1.                                        4 body /2 body       57:55
  8. SVA Holýšov                                          0 bodů /0 bodů        0:110

1.kolo:
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 16:24
GU Teplice : Sokol Plzeň 1. 22:8
GB Teplice : Cíl Chomutov 40:0
2.kolo:
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 9:28
GB Teplice : Sokol Plzeň 1. 31:4
GB Teplice : Cíl Chomutov 23:10
3.kolo:
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 13:29
GB Teplice : Sokol Plzeň 1. 23:9
GB Teplice : Cíl Chomutov 31:8
4.kolo:
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 14:24
GB Teplice : Sokol Plzeň 1. 26:7
GB Teplice : Cíl Chomutov 27:4
1.finále:
GB Teplice : Jiskra Havlíčkův Brod 8:30
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 20:25
GB Teplice : Slovan Hodonín 31:9
2.finále:
GB Teplice : Jiskra Havlíčkův Brod 8:29
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 21:19
GB Teplice : Slovan Hodonín 19:18

2004 – 1.liga ř.ř. a volný styl
základní skupina / finále

  1. Glaverbel Czech Teplice             32 bodů / 12 bodů    155:54
  2. Sokol Moravská Ostrava 2.        18 bodů /4 body        93:112
  3. Sokol Hradec Králové                20 bodů /4 body        82:115
  4. ASK Valzap Chomutov               21 bodů /4 body         72:121
  5. TAK Hellas Brno                          4 body /8 bodů
  6. Sokol Plzeň 1.                             13 bodů /6 bodů
  7. SVA Holýšov                               12 bodů /4 body
  8. Bohemians Praha                        2 body /2 body
  9. Sokol Vítkovice                            6 bodů /0 bodů

1.kolo:
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 24:13
GB Teplice : Sokol Plzeň 1. 36:0
GB Teplice : SVA Holýšov 27:9
GB Teplice : Bohemians Praha 31:5
2.kolo:
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 21:13
GB Teplice : Sokol Plzeň 1. 32:3
GB Teplice : SVA Holýšov 22:13
GB Teplice : Bohemians Praha 32:5
3.kolo:
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 26:10
GB Teplice : Sokol Plzeň 1. 31:4
GB Teplice : SVA Holýšov 32:3
GB Teplice : Bohemians Praha 36:3
4.kolo:
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 31:6
GB Teplice : Sokol Plzeň 1. 32:3
GB Teplice : SVA Holýšov 30:4
GB Teplice : Bohemians Praha 36:0
1.finále:
GB Teplice : Sokol Moravská Ostrava 2. 23:13
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 36:0
kontumováno – neoprávněný start závodníků SR
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 19:15
2.finále:
GB Teplice : Sokol Moravská Ostrava 2. 27:7
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 19:15
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 31:4

2003 – 1.liga ř.ř. a volný styl
                   základní skupina / finále

  1. Glaverbel Czech Teplice              22 bodů    309:121 / 12 bodů
  2. ASK Valzap Chomutov                16 bodů    235:173 /8 bodů
  3. SSK Vítkovice                              24 bodů    327:211 /4 body
  4. Sokol Moravská Ostrava 2.        22 bodů    318:241 /0 bodů
  5. Sokol Hradec Králové                 16 bodů    293:249
  6. Sokol Plzeň 1.                               5 bodů    155:248
  7. SVA Holýšov                                 5 bodů    127:284
  8. TAK Hellas Brno                         16 bodů    284:265
  9. Slovan Hodonín                           2 body    133:389

1.kolo:
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 17:17
GB Teplice : Sokol Plzeň 1. 28:7
GB Teplice : SVA Holýšov 27:9
2.kolo:
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 25:13
GB Teplice : Sokol Plzeň 29:7
GB Teplice : SVA Holýšov 31:5
3.kolo:
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 24:12
GB Teplice : Sokol Plzeň 1. 31:5
GB Teplice : SVA Holýšov 29:7
4.kolo:
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 18:18
GB Teplice : Sokol Plzeň 1. 24:12
GB Teplice : SVA Holýšov 26:9
1.finále:
GB Teplice : Sokol Moravská Ostrava 2. 26:10
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 20:14
GB Teplice : Sokol Vítkovice 23:11
2.finále:
GB Teplice : Sokol Moravská Ostrava 2. 31:5
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 22:14
GB Teplice : Sokol Vítkovice 21:15

2002 – 1.liga ř.ř. a volný styl
                                                       základní skupina / finále

  1. Glaverbel Czech Teplice               30 bodů    267:42 / 11 bodů    140:40
  2. SSK Vítkovice                               30 bodů    195:120 /9 bodů    119:65
  3. Sokol Plzeň 1.                               18 bodů    182:107 /2 body    53:130
  4. Sokol Hradec Králové                  24 bodů    105:206 /2 body    52:129
  5. ASK Valzap Chomutov                   8 bodů /8 bodů
  6. Sokol Moravská Ostrava 2.          13 bodů /6 bodů
  7. SVA Holýšov                                  6 bodů /4 body
  8. Hellas Brno                                   9 bodů /2 body
  9. Slovan Hodonín                            4 body /0 bodů

1.kolo:
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 27:4
GB Teplice : KA Smíchov 32:0
GB Teplice : Sokol Plzeň 1. 24:8
GB Teplice : SVA Holýšov 27:4
2.kolo:
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 21:12
GB Teplice : KA Smíchov 36:0
GB Teplice : Sokol Plzeň 1. 23:10
GB Teplice : SVA Holýšov 17:12
3.kolo:
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 30:3
GB Teplice : KA Smíchov 36:0
GB Teplice : Sokol Plzeň 1. 30:1
GB Teplice : SVA Holýšov 31:2
4.kolo:
GB Teplice : ASK Valzap Chomutov 24:8
GB Teplice : KA Smíchov 36:0
GB Teplice : Sokol Plzeň 1. 30:1
GB Teplice : SVA Holýšov 30:1
1.finále:
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 25:4
GB Teplice : Sokol Plzeň 1. 28:3
GB Teplice : SSK Vítkovice 15:15
2.finále:
GB Teplice : Sokol Hradec Králové 29:0
GB Teplice : Sokol Plzeň 1. 24:7
GB Teplice : SSK Vítkovice 19:11

2001 – 1.liga ř.ř. a volný styl
                                                     základní skupina / finále

  1. Glavunion Teplice                        16 bodů    267:42 / 22 bodů     321:151
  2. Slovan Hodonín                          14 bodů    131:188 /8 bodů    153:242
  3. KA Smíchov                                  2 body    63:209 /0 bodů    69:297
  4. SSK Vítkovice                              14 bodů    195:120 /18 bodů    266:192
  5. Sokol Moravská Ostrava 2.         14 bodů    208:109 /8 bodů    225:235
  6. Sokol Plzeň 1.                              12 bodů    182:107 /0 bodů    114:151
  7. Sokol Hradec Králové                  2 body    105:206 /20 bodů    265:113
  8. ASK Valzap Chomutov                4 body    65:210 /12 bodů    204:172
  9. SVA Holýšov                                6 bodů    148:157 /12 bodů    234:164
  10. TŽ Třinec                                     6 bodů    151:167 /10 bodů    224:16

1.kolo:
GU Teplice : ASK Valzap Chomutov 40:0
GU Teplice : KA Smíchov 36:4
GU Teplice : Sokol Plzeň 1. 34:6
GU Teplice : SVA Holýšov 35:9
2.kolo:
GU Teplice : ASK Valzap Chomutov 30:5
GU Teplice : KA Smíchov 36:0
GU Teplice : Sokol Plzeň 1. 20:17
GU Teplice : SVA Holýšov 36:1
1.finále:
GU Teplice : Sokol Moravská Ostrava 2. 20:18
GU Teplice : Sokol Plzeň 1. 26:14
GU Teplice : SSK Vítkovice 27:12
2.finále:
GU Teplice : Sokol Moravská Ostrava 2. 30:8
GU Teplice : Sokol Plzeň 1. 14:26
GU Teplice : SSK Vítkovice 28:12
3.finále:
GU Teplice : Sokol Moravská Ostrava 2. 29:10
GU Teplice : Sokol Plzeň 1. 27:12
GU Teplice : SSK Vítkovice 25:15
4.finále:
GU Teplice : Sokol Moravská Ostrava 2. 40:0
GU Teplice : Sokol Plzeň 1. 25:13
GU Teplice : SSK Vítkovice 30:11

2000 – 1.liga ř.ř. a volný styl

  1. SSK Vítkovice                  28 bodů
  2. Glavunion Teplice           22 bodů
  3. Baník Nelson Ostrava     16 bodů
  4. ASK Valzap Chomutov    12 bodů
  5. Sokol Hradec Králové       6 bodů
  6. SKZ Plzeň                          2 body

1.kolo:
GU Teplice : ASK Valzap Chomutov 26:13
GU Teplice : Čechie Smíchov 35:5
GU Teplice : TJ Klášterec 39:1
GU Teplice : Spartak Nelson Chrastava 33:8
GU Teplice : SKZ Plzeň 23:15
GU Teplice : SVA Holýšov 27:13
2.kolo:
GU Teplice : ASK Valzap Chomutov 22:18
GU Teplice : Čechie Smíchov 30:7
GU Teplice : TJ Klášterec 40:0
GU Teplice : Spartak Nelson Chrastava 32:8
GU Teplice : SKZ Plzeň 23:14
GU Teplice : SVA Holýšov 31:9
3.kolo:
GU Teplice : ASK Valzap Chomutov 29:13
GU Teplice : Čechie Smíchov 30:7
GU Teplice : TJ Klášterec 40:0
GU Teplice : Spartak Nelson Chrastava 39:1
GU Teplice : SKZ Plzeň 27:11
GU Teplice : SVA Holýšov 36:5
4.kolo:
GU Teplice : ASK Valzap Chomutov 23:12
GU Teplice : Čechie Smíchov 36:3
GU Teplice : TJ Klášterec 40:0
GU Teplice : Spartak Nelson Chrastava 39:2
GU Teplice : SKZ Plzeň 25:14
GU Teplice : SVA Holýšov 34:5
1.finále:
GU Teplice : Sokol Moravská Ostrava 2. 34:5
GU Teplice : Sokol Hradec Králové 29:11
GU Teplice : SSK Vítkovice 13:26
2.finále:
GU Teplice : Sokol Moravská Ostrava 2. 32:7
GU Teplice : Sokol Hradec Králové 38:2
GU Teplice : SSK Vítkovice 17:23

1999 – 1.liga ř.ř. a volný styl

  1. Glavunion Teplice                   16 bodů/222:97
  2. SSK Vítkovice                          12 bodů/210:105
  3. ASK Valzap Chomutov             6 bodů/144:152
  4. Baník Nelson Ostrava              6 bodů/106:135
  5. SKZ Plzeň                                 4 body/85:161
  6. Sokol Hradec Králové              0 bodů/71:196

1.kolo:
GU Teplice : ASK Valzap Chomutov 25:16
2.kolo:
GU Teplice : SKZ Plzeň 34:5
3.kolo:
GU Teplice : ASK Valzap Chomutov 22:20
4.kolo:
GU Teplice : SKZ Plzeň 26:12
1.finále:
GU Teplice : Baník Nelson Ostrava 40:0
GU Teplice : SSK Vítkovice 21:17
2.finále:
GU Teplice : Baník Nelson Ostrava 32:8
GU Teplice : SSK Vítkovice 22:19

1998 – 1.liga ř.ř. a volný styl
základní skupina / finále

  1. Baník Nelson Ostrava           12 bodů    166:69 /12 bodů    167:60
  2. SSK Vítkovice                         8 bodů    152:81 /8 bodů    152:83
  3. ASK Valzap Chomutov           8 bodů    117:39 /4 body    85:136
  4. Glavunion Teplice                  4 body    58:94 / 0 bodů    56:181
  5. SKZ Plzeň                               0 bodů    57:99 /8 bodů    115:33
  6. TŽ Třinec                               4 body    86:142 /4 body    61:80
  7. Sokol Hradec Králové            0 bodů    55:167 /0 bodů    41:104

1.kolo:
GU Teplice : ASK Valzap Chomutov 6:32
2.kolo:
GU Teplice : SKZ Plzeň 25:13
3.kolo:
GU Teplice : ASK Valzap Chomutov 9:29
4.kolo:
GU Teplice : SKZ Plzeň 20:18
1.finále:
GU Teplice : Baník Nelson Ostrava 9:32
GU Teplice : SSK Vítkovice 15:27
2.finále:
GU Teplice : Baník Nelson Ostrava 9:31
GU Teplice : SSK Vítkovice 8:30

1997 – 2.liga ř.ř. a volný styl

  1. Nelson Chomutov               20 bodů/347:132 – postup do 1.ligy
  2. Glavunion Teplice               19 bodů/320:155 – postup do 1.ligy
  3. SVA Holýšov                         8 bodů/176:311
  4. Čechie Smíchov                    1 bod/320:363
  5. Jiskra Havlíčkův Brod          nehodnocena

1.kolo:
GU Teplice : Nelson Chomutov 26:14
GU Teplice : SVA Holýšov 23:18
GU Teplice : Čechie Smíchov 31:8
2.kolo:
GU Teplice : Nelson Chomutov 19:18
GU Teplice : SVA Holýšov 34:7
GU Teplice : Čechie Smíchov 30:9
3.kolo:
GU Teplice : Nelson Chomutov 15:22
GU Teplice : SVA Holýšov 39:1
GU Teplice : Čechie Smíchov 35:4
4.kolo:
GU Teplice : Nelson Chomutov 16:26
GU Teplice : SVA Holýšov 20:20
GU Teplice : Čechie Smíchov 32:8

1996 – 1.liga ř.ř. a volný styl

  1. ASK Valzap Chomutov       20 bodů
  2. Baník Ostrava                    20 bodů
  3. DOMINO Praha                  19 bodů
  4. SSK Vítkovice                     11 bodů
  5. Slovan Hodonín                 10 bodů
  6. TŽ Třinec                            6 bodů
  7. Škoda Plzeň                        6 bodů
  8. Glavunion Teplice              4 body – sestup do 2.ligy

1.kolo:
GU Teplice : ASK Valzap Chomutov 3:40
2.kolo:
GU Teplice : TŽ Třinec 20:26
GU Teplice : Slovan Hodonín 19:29
3.kolo:
GU Teplice : DOMINO Praha 12:34
GU Teplice : Škoda Plzeň 44:0
4.kolo:
GU Teplice : SSK Vítkovice 12:32
GU Teplice : Baník Ostrava 6:42
5.kolo:
GU Teplice : ASK Valzap Chomutov 8:32
6.kolo:
GU Teplice : TŽ Třinec 27:21
GU Teplice : Slovan Hodonín 10:37
7.kolo:
GU Teplice : DOMINO Praha 14:34
GU Teplice : Škoda Plzeň 20:28
8.kolo:
GU Teplice : SSK Vítkovice ?:?
GU Teplice : Baník Ostrava ?:?

1995 – 1.liga ř.ř. a volný styl

  1. DOMINO Praha                  28 bodů/490:169
  2. ASK Valzap Chomutov       22 bodů/469:183
  3. Baník Ostrava                     18 bodů/359:298
  4. Glavunion Teplice A           14 bodů/340:335
  5. Škoda Plzeň                        11 bodů/281:372
  6. TAK Hellas Brno                10 bodů/291:378
  7. Slovan Hodonín                  9 bodů/232:416
  8. TŽ Třinec                            0 bodů/170:485

1.kolo:
GU Teplice : ASK Valzap Chomutov 17:29
2.kolo:
GU Teplice A : TŽ Třinec 30:18
GU Teplice A : Baník Ostrava 20:28
3.kolo:
GU Teplice A : Slovan Hodonín 31:11
GU Teplice A :  TAK Hellas Brno 31:17
4.kolo:
GU Teplice A : DOMINO Praha 13:34
GU Teplice A : Škoda Plzeň 17:32
5.kolo:
GU Teplice A : ASK Valzap Chomutov 15:33
6.kolo:
GU Teplice A : TŽ Třinec 34:13
GU Teplice A : Baník Ostrava 18:30
7.kolo:
GU Teplice A : Slovan Hodonín 29:20
GU Teplice A :  TAK Hellas Brno 40:11
8.kolo:
GU Teplice A : DOMINO Praha 13:35
GU Teplice A : Škoda Plzeň 26:24

1995 – 2.liga ř.ř. a volný styl

  1. SSK Vítkovice
  2. Glavunion Teplice B
  3. Slovan Varnsdorf
  4. Sokol Hradec Králové